Şimdi Ara

WD TV Live HUB (Paylaşımlar) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
2
Favori
17.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu aksam bende deneyim hemen.
    Yardimin icin tesekkur ederim.
    WD tv live hub mahcup etmis olucak sanirim beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wharfedale

Usta buyuksin :)

Bu aksam bende deneyim hemen.
    Yardimin icin tesekkur ederim.
    WD tv live hub mahcup etmis olucak sanirim beni :)

Ne demek dostum;
    Birbirimize destek olmayacaksak ne işimiz var burada.

Benimde senin sayende DTS bir albümüm oldu teşekkürler.
  • sorunun çözüldüğüne sevindim, ancak sanırım bu uzantı değiştirme açısından şanslı olunan bir dosya, zira yukarıda bahsettiğim 2-3 .dts uzantılı dosyayı ben de değiştirmeye çalışmıştım ama işe yaramamıştı...
  • Sayin Arkadaslar,

Bizim bu cihaz (WD Tv Live Hub) 30-40 gb buyuklugundeki bluray dosyalarini ( sanirim iso format )
    oynatbiliyormu acaba ?

Bahsettigim filmler asgidaki gibi ozelliklere sahip.

Cevap veriseniz bir harici disk daha almayi dusunuyorum da :)

DISC INFO:

Disc Title: Traitor.2008.UK.Blu-ray.1080p.AVC.True-HD.5.1.BluHD
    Disc Size: 31,574,569,235 bytes
    Protection: AACS
    BD-Java: Yes
    BDInfo: 0.5.8

PLAYLIST REPORT:

Name: 00003.MPLS
    Length: 1:54:07.841 (h:m:s.ms)
    Size: 29,681,731,584 bytes
    Total Bitrate: 34.68 Mbps

VIDEO:

Codec Bitrate Description
    ----- ------- -----------
    MPEG-4 AVC Video 27032 kbps 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Codec Language Bitrate Description
    ----- -------- ------- -----------
    Dolby TrueHD Audio English 3762 kbps 5.1 / 48 kHz / 3762 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -1dB)
    Dolby Digital Audio English 192 kbps 2.0 / 48 kHz / 192 kbps / DN -1dB / Dolby Surround

SUBTITLES:

Presentation Graphics English 49.257 kbps

• Merhaba Arkadaşlar wd tv live hub mevcut media playerim suanda ve en son sürümü yüklü filmleri movie sheet olarak ayarlıyacagım ve son sürümde bu özellik yok galiba bu yüzden custom firmware mi ne internetten baya baktm hep bu firmware yazıyor nasıl yükleyebilirim bunu simdiden yardımlarınız icin teşekkür ederim ..
  • Captan Black,

Son surum ve bundan onceki surumlerin hepsinde movie sheet yapabiliyorsunuz.

Fimleriniz klasorler halinde ise, o klasorun icine ( mesala : klasor ismi the lord of the rings, icinde ise the lord of the rings.mkv var )
    gelip mkv ( veya baska uzanti ) dosyasina geldiginizde kumandadan options yapin.

Ardindan film bilgilerini alin deyin olay tamamdir.

Yalniz film isimlerini duzenleyin ki arama sonuclarinda bulabilsin.

Bazi arakadaslar netten nasil indirdiyse o sekilde arama yapiyor cihaz dogal olarak bulamiyor.
  • quote:

Sayin Arkadaslar,

Bizim bu cihaz (WD Tv Live Hub) 30-40 gb buyuklugundeki bluray dosyalarini ( sanirim iso format )
    oynatbiliyormu acaba ?

Bahsettigim filmler asgidaki gibi ozelliklere sahip.

Cevap veriseniz bir harici disk daha almayi dusunuyorum da :)

DISC INFO:

Disc Title: Traitor.2008.UK.Blu-ray.1080p.AVC.True-HD.5.1.BluHD
    Disc Size: 31,574,569,235 bytes
    Protection: AACS
    BD-Java: Yes
    BDInfo: 0.5.8

PLAYLIST REPORT:

Name: 00003.MPLS
    Length: 1:54:07.841 (h:m:s.ms)
    Size: 29,681,731,584 bytes
    Total Bitrate: 34.68 Mbps

VIDEO:

Codec Bitrate Description
    ----- ------- -----------
    MPEG-4 AVC Video 27032 kbps 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Dolby TrueHD Audio English 3762 kbps 5.1 / 48 kHz / 3762 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -1dB)
    Dolby Digital Audio English 192 kbps 2.0 / 48 kHz / 192 kbps / DN -1dB / Dolby Surround

SUBTITLES:

Presentation Graphics English 49.257 kbps

Selam,
    WDTVLIVE HUB ile ben uzun zamandır 3d olmayan bd iso ları oynatıyorum sorun yok.
    3d olanları oynatmıyor.

• Eyvallah Ustadim bu cevap iyi oldu.

Yalniz bilginiz olsun baska bir forumda okumustum sizde bir arastirin isterseniz.

Bizim cihaz 3d filmleri oynatiyormus, sadece TV nin desteklemesi gerekiyormus.
    Ekrana yan yana iki goruntu geliyormus desteklemeyen tv lerde ama tv destekliyorsa cihazin oynatmama
    gibi bir sorunu yokmus.

3d izlemedigim icin net konusamicam ama bir arastirin isterseniz.
  • Evet tabii half sbs denilen görüntüleri oynatıyor hatta eski disk içermeyen WDTV LIVE modeli bile oynatıyor
    onları sadece 3d iso oynatmıyor.

Bunu biliyordum, ama 3d tv im yok henüz
  • Sayin Thai Fun,

benimde 3d tv im yok.
    Ama gecenlerde forumun birinde birsey okumustum.
    Belki sizinde bilginiz vardir.

Herhangi bir 3d player veya tv ye ihtiyac duymadan notebook veya pc vasitasi ile
    goruntuyu tv ye aktariyorsunuz.

Ve sanirim 2 tip gozlukten bahsetti, hangi format ile izlemek istiyorsaniz
    o formati destekleyen gozluk aliyorsunuz.

2 program var onlar vasitasi ile 3d izleyebiliyorsunuz.

Orda yazilanlara gore herkes olumlu konusmus.

Ben 3d izlemekten cok keyif almadigim icin, pek ilgilenmedim ama bilgi bilgidir diye okumusutm.

Linki bulursam paylasirim burdan.
  • arkadaslar merhabalar,

Bu cihazi almayi dusunuyorum, daha once birinci nesil WD live TV'yi kullanmistim ve oldukca memnun kalmistim o yuzden herhangi bir android player ya da farkli bir cozum yerine direkt WD kalitesine yonelmeyi dusunuyorum.

Birinci nesilde hatirladigim kadariyla cihava bagladiginiz external harddiski agda kullanima acabiliyordunuz, yani bilgisayarimdan direkt wd'i ag uzerinde gorup wd uzerinden paylasima actigim klasore pc'den dosya aktarabiliyordum. Yanlis hatirliyor olabilirim, WD TV Live HUB bu tip bir ozelligi destekliyor mu? Uzerindeki harddiski ag uzerinde paylasabiliyor muyuz?

Internetten bakindim suan sadece Darty'de 540lira civarına görünüyor, DARTY disinda surda su fiyata satiliyor diye onerebileceginiz bir yer var midiz?

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.
  • @ JiGGiee,

Bahsettiginiz olayi hub dada yapabiliyorsunuz.

Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.
  • quote:

Sayin Thai Fun,

benimde 3d tv im yok.
    Ama gecenlerde forumun birinde birsey okumustum.
    Belki sizinde bilginiz vardir.

Herhangi bir 3d player veya tv ye ihtiyac duymadan notebook veya pc vasitasi ile
    goruntuyu tv ye aktariyorsunuz.

Ve sanirim 2 tip gozlukten bahsetti, hangi format ile izlemek istiyorsaniz
    o formati destekleyen gozluk aliyorsunuz.

2 program var onlar vasitasi ile 3d izleyebiliyorsunuz.

Orda yazilanlara gore herkes olumlu konusmus.

Ben 3d izlemekten cok keyif almadigim icin, pek ilgilenmedim ama bilgi bilgidir diye okumusutm.

Linki bulursam paylasirim burdan.

Dostum;

Her tv nin açtığı ve özel bir medya player a ihtiyaç duyulmayan
    3D Formatı bildiğim kadarı ile farklı renkli camlı gözlükler ile izlenen (yeşil-kırmızı veya turuncu mavi falan emin değilim)
    format.

Ama oda bugünkü 3D leri gördükten sonra zevk vermiyor bana pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: JiGGiee

arkadaslar merhabalar,

Bu cihazi almayi dusunuyorum, daha once birinci nesil WD live TV'yi kullanmistim ve oldukca memnun kalmistim o yuzden herhangi bir android player ya da farkli bir cozum yerine direkt WD kalitesine yonelmeyi dusunuyorum.

Birinci nesilde hatirladigim kadariyla cihava bagladiginiz external harddiski agda kullanima acabiliyordunuz, yani bilgisayarimdan direkt wd'i ag uzerinde gorup wd uzerinden paylasima actigim klasore pc'den dosya aktarabiliyordum. Yanlis hatirliyor olabilirim, WD TV Live HUB bu tip bir ozelligi destekliyor mu? Uzerindeki harddiski ag uzerinde paylasabiliyor muyuz?

Internetten bakindim suan sadece Darty'de 540lira civarına görünüyor, DARTY disinda surda su fiyata satiliyor diye onerebileceginiz bir yer var midiz?

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/western-digital-wd-tv-live-hub-1-tb-harddisk-78779353

buna bir bakın isterseniz

• elimde kutulu garantili wd live tv sterema var en son cıkanı 175 tl isityom super fıatttttttttttttttt isteyen msj atsın
  • @Wharfedale ve @Thai-Fun, teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JiGGiee

@Wharfedale ve @Thai-Fun, teşekkürler arkadaşlar.

İyi günlerde kullan dostum;

Başlığa bekleriz tecrübelerini..
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bu cihazı harici harddisklerimin fazla olması ve kullandığım media playerın toplamda 4 TB. dan fazla hdd i desteklememesi sebebiyle almayı düşünüyorum.
    Merak ettiğim konu; ben filmleri ayrı hdd lerde, yerli ve yabancı filmleri türüne göre farklı klasörler içinde arşivliyorum. Bu durumda wd cihazda ana menüden
    bu filmlere nasıl movie sheet özelliğini kullanarak ulaşabileceğiz? Dosyalama yöntemimi değiştirmemmi gerekiyor? Doğru dosyalama yöntemi nasıl olmalıdır?
    Birde harici harddisklerimde usb2.0 veya 3.0 bağlantı var. Sizler harici harddiklerinizi cihaza hagi marka, model usb hub ile bağlıyorsunuz, harici disk kapasitesi
    sınırı cihazda varmı, varsa ne kadar?
    Cevap verecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalikemal

Arkadaşlar merhaba,
    Bu cihazı harici harddisklerimin fazla olması ve kullandığım media playerın toplamda 4 TB. dan fazla hdd i desteklememesi sebebiyle almayı düşünüyorum.
    Merak ettiğim konu; ben filmleri ayrı hdd lerde, yerli ve yabancı filmleri türüne göre farklı klasörler içinde arşivliyorum. Bu durumda wd cihazda ana menüden
    bu filmlere nasıl movie sheet özelliğini kullanarak ulaşabileceğiz? Dosyalama yöntemimi değiştirmemmi gerekiyor? Doğru dosyalama yöntemi nasıl olmalıdır?
    Birde harici harddisklerimde usb2.0 veya 3.0 bağlantı var. Sizler harici harddiklerinizi cihaza hagi marka, model usb hub ile bağlıyorsunuz, harici disk kapasitesi

Dostum

Moviesheet kullanmadığım için bu özelliğe ait bilgi veremeyeceğim. Ama şunu söyleyebilirim
    hard disklerin USB 2.0 veya 3.0 olması farketmez zaten 2.0 her türlü filme rahatlıkla yeter.
    USB HUB içinde tercihen kendi power adaptörü olan kullanın ben olmayandan kullanıyorum ama arada sıkıntı oluytor, görmeyebiliyor.
    Hard disk kapasitesi olarak da 4tb görecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

quote:

Orijinalden alıntı: aalikemal

Arkadaşlar merhaba,

Dostum

Moviesheet kullanmadığım için bu özelliğe ait bilgi veremeyeceğim. Ama şunu söyleyebilirim
    hard disklerin USB 2.0 veya 3.0 olması farketmez zaten 2.0 her türlü filme rahatlıkla yeter.
    USB HUB içinde tercihen kendi power adaptörü olan kullanın ben olmayandan kullanıyorum ama arada sıkıntı oluytor, görmeyebiliyor.
    Hard disk kapasitesi olarak da 4tb görecektir.

Merhaba,
    sanıyorum sorumu yanlış sordum. Öğrenmek istediğim; farklı harddisklerde bulunan aynı tür filmleri makinanın ana menüsünde
    hepsi bir arada ve afişli olarak nasıl görebiliyorsunuz? Ben kullandığım harddiklerde şu şekilde klasörler açıyorum; yerli, yabancı, belgesel, müzik
    ve herbir klasörü kendi içinde türlerine göre tekrar sınıflandırıp, tür klasörleri içinde de film adıyla klasör açarak film ve afişlerini bu klasör içinde
    arşivliyorum. Ayrı harddisklerde bulunan aynı tür filmleri bu durumda makinanın menüsünde nasıl aynı tür altında arşivleyip afişlerini hepsi bir arada
    görerek film seçimi yapabiliryorsunuz? Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.