Şimdi Ara

WD My Cloud Register Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Media Markt tan geçen gün 2 TB WD My Cloud aldım cihazı network te tanıttım netwoe içinde hiç bir sorun yok harika çalısıyor fakat Cloud özelliğini açtığımda kullanıcımı register edemiyorum.

aşağıdaki hatayı alıyorum cevabını bilen varmı ? teşekkürler

"İstediğiniz Web erişimi hesabı oluşturulamadı. Bir ağ bağlantısı sorununuzun olmadığından emin olup tekrar deneyin. (250006)"

• quote:

Orijinalden alıntı: harbyjos

Merhaba Arkdaşlar

Media Markt tan geçen gün 2 TB WD My Cloud aldım cihazı network te tanıttım netwoe içinde hiç bir sorun yok harika çalısıyor fakat Cloud özelliğini açtığımda kullanıcımı register edemiyorum.

aşağıdaki hatayı alıyorum cevabını bilen varmı ? teşekkürler

"İstediğiniz Web erişimi hesabı oluşturulamadı. Bir ağ bağlantısı sorununuzun olmadığından emin olup tekrar deneyin. (250006)"

sorunu çözebildinizmi acaba? bende de aynı şekilde aynı hatayı veriyor.
  • Ayarlardan ip sabitlerseniz sorun çözülüyor ben öyle çözdüm
  • aynı sorun bendede devam etmektedir arkadaşlar statik ıp yaptım deneyim yine olmadı farkli bir alternatif yolu var mı acaba ???
  • İp sabitleme cihaza daha rahat erişim sağlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusa16 -- 14 Mayıs 2014; 11:53:13 >

• Telefon tablet uzak pc gibi cihazlardan bağlanma

bu resmi birtürlü yükleyemedim birleştirmek zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusa16 -- 14 Mayıs 2014; 12:17:14 >

• Anlatımın için teşekkürler dostum akşam evw gider gitmez deneyeceğim bi sorun yaşarsam buradan yazarım Sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben kullanıyorum mükemmel. Cozum olarak modem ayarlarini sifirlamak yetti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ip sabitleme içinhttp://www.youtube.com/watch?v=T4ZNBbVZcIY tekini denedim sonra wd cloud için yaptım ama olmadı sonra modemi sıfırladım tümşifreleri yeniden girdim yine olmadı videolu anlatabilirmisin dostum nerede eksik yaptım bilmiyorum çünkü
  • Vidyodakiyle alakası yok yanlış anlaşılma olmuş birazda suç bende bilgisayardaki ipnin bir önemi yok cihaza ip vericen tabiki birde cihaz modeme bağlı olacak bağlantısı var değil mi ?

• hayabusa16 H kullanıcısına yanıt
    D-link modemim var dsmart hatırası Wifi ve 4 adet Ethernet girişi var 4 nolu porta taktım modem ve wd cloud 7/24 açık hiç kapatmadım altta resimde ki gibi yaptım olmadı dostum hata tam olarak nerede acaba ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzade10 -- 21 Mayıs 2014; 0:55:19 >

• ip adresini 192.168.1.2 yerine 192.168.1.90 felan yap dns sunucularını 1.sini 4.2.2.1 2.sini 4.2.2.2 3.sü boş kalsın tabi google dnslerinide kullanabilirsin dns sunucularında dnsde 1.sini yanlış yazmışsın ayrıca kod almana gerek yok mail adresiyle halledicez. mailine wd2go.comdan mail atıyo doğru yaptıysan o maili aldın anladığım kadarıyla ip ve dnsleri değiştir dene olmazsa video hazırlıycam mesaj atarım
    Teşekkürler dedigin gibi yaptım ve oldu şuan mail geldi ve mobil tel için kodda üretti çok sağolasın emegin için teşekkürler tekrardan

• Güle güle kullan kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
  • Merhaba arkadaşlar. Bende 3tb modeli dün sipariş ettim. Merak ettiğim şu cihazı Gigabit Ethernet destekli mi kullandığınız? Ağlarınız Gigabit ağ mi? Tp-link W8960N Modem ile normal ağ kullanımında performans alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: lesmiserable

Merhaba arkadaşlar. Bende 3tb modeli dün sipariş ettim. Merak ettiğim şu cihazı Gigabit Ethernet destekli mi kullandığınız? Ağlarınız Gigabit ağ mi? Tp-link W8960N Modem ile normal ağ kullanımında performans alabilirmiyim?

konuyu biraz hortlatacağım ama bende almayı düşünüyorum, aldınızmı hocam gigabit ethernetli modemlemi kullanıyorsunuz ? yazma ve okuma hızları nasıl.
  • 4 tb modelini kulanıyorum gigabit e geçebilsem iyi olucak yavas kalıyor
    Merhaba. Yıllar sonra soracağım ama, 4 TB My Cloud aldım. Telefondan vs. bağlanmamda sıkıntı yok. Yalnız benim istediğim bilgisayarda farklı ağlardan da bağlanabilmek. Aynı ağdayken girebiliyorum ama wifi farklı bir ağa bağladığımda göremiyorum. Çözüm önerisi rica ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.