Şimdi Ara

WD'mi yoksa Seagate' mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HDD alıcam ama karar veremedim 3 şeçenek var yardımcı olursanız sevinirim;

1.WD 1.5 TB 3.5'' 79.90 USD +KDV

2.Seatege 2TB 3.5'' 113.50 USD+KDV

3.Seatege 1TB 2.5'' 109 USD+KDV

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: F!sHeR

Arkadaşlar HDD alıcam ama karar veremedim 3 şeçenek var yardımcı olursanız sevinirim;

Teşekkürler

Arkadaşım fiyatları nereden aldın? Koyu ile belirttiğim iki ürünün fiyatıda Vatan'da 99 $ + KDV
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Arkadaşlar HDD alıcam ama karar veremedim 3 şeçenek var yardımcı olursanız sevinirim;

Teşekkürler

Arkadaşım fiyatları nereden aldın? Koyu ile belirttiğim iki ürünün fiyatıda Vatan'da 99 $ + KDV

fiyatları hepsiburadadan almıştım vatana bakıcam ama hangisini alıcağım konusunda yardımcı olursanız sevirim

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

fiyatları hepsiburadadan almıştım vatana bakıcam ama hangisini alıcağım konusunda yardımcı olursanız sevirim

Ben WD 3,5" 2 TB hdd aldım, dün elime ulaştı, fiyat 186 lira.. 99$+kdv Aynı fiyata Seagate'de var..

Marka tercihi size kalmış bende pek bilgi sahibi değilim kendime yetecek kadar bilgim var.

3,5" büyük ve adaptörlü kullanım gerektiriyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Ben WD 3,5" 2 TB hdd aldım, dün elime ulaştı, fiyat 186 lira.. 99$+kdv Aynı fiyata Seagate'de var..

Marka tercihi size kalmış bende pek bilgi sahibi değilim kendime yetecek kadar bilgim var.

3,5" büyük ve adaptörlü kullanım gerektiriyor..

Teşekkürler

• http://forum.donanimhaber.com/m_46641014/tm.htm

Bu konuda WD 3,5" 2 TB 'ın incelemesi var, 1 ay kadar önce bir kullanıcı konuyu açmış geçen gün bende kendi değerlendirmemi yazdım.. Diğer ürünler hakkında da yorumları okuyarak bir karara varsınız, ben yorumlardan hareketle WD almıştım.: yoksa daha önce ED alayım iyidir diye düşünmüşyordum. Hemen 5-10 gün içinde ihtiyaç oluştu araştırım fazla kurcalamadan aldım.

Sorunsuz, sağlam olsunda hız çok önemli değil ayda bir kez filmleri hariciye taşırım, birde önceki filmleri izlemek istersem hariciyi bağlarım o kadar..

• ben de seagete 500 gb ve 1 tb olan var ikisi de sorunsuz çalışıyor. Gayet memnunum. alacağınız yer konusunda da deveyükü ya da netsipariş önerebilirim. Hepsiburada eskiden benimde alışveriş yaptığım bir siteydi; ama vurdum duymazlıkları ve hizmet kalitesinde ki aşırı düşüş nedeniyle kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi METAL -- 18 Mart 2011; 14:45:59 >
  • Seagate'yi 126,74 TL ye vatandan aldım teşekküeler yardımlarınız için
  • quote:

Seagate'yi 126,74 TL ye vatandan aldım teşekküeler yardımlarınız için

3,5" 1 TB aldın sanırım, hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Seagate'yi 126,74 TL ye vatandan aldım teşekküeler yardımlarınız için

3,5" 1 TB aldın sanırım, hayırlı olsun.

evet onu aldım sağolasın.. biraz sorun yaşadık ama bildirdim düzeltilir inşallah...

yalnışlıkla kampanyasız seçeneğinden almışım ürünü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.