Şimdi Ara

Wd Black 1 tb (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

peki hocam garantiye göndersem bi sonuç alabilirmiyim 2 yıl normal garantisi bitti ama evrensel 5 sene garantisi hala devam ediyor

İstersen bi HDDLIFE PRO yazılımını indir bakalm hayat ve performansı % kaç gösteriyor? normal değerlerde kullanılabilir bir halde şuan... kötü değil ama wd black diske yakışacak değerlerde değil...

Hocam merhabalar, konuyu okuyunca bi danışmak istedim bende programı görünce indirip bakayım dedimde sadece 1. diskin yaşam bölümünü gösteriyor diğerlerinde sadece performans ı gösteriyor bende, acaba ömür bitiyor diye mi performans düşüyor diye düşündüm de şimdi hdd lerin durumları da ss de ki gibi yoksa performans göstergesi disklerin doluluk oranlarıyla mı ilgili sadece ?
     Wd Black 1 tb

Program deneme surumu diye oyle cracklersen onlarida ogrenirsin ama diger disklerin cokda saglikli durmuyor o tabloda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafana takıldıysa crystal disk info dan da bakabilirsin
  • Anakartta bütün soketler sata 3 olmayabilir sata 3 soketine taktığına eminmisin
  • Momo-Oz kullanıcısına yanıt
    bütün sata girişleri,sata 3.0 6/gbs
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

peki hocam garantiye göndersem bi sonuç alabilirmiyim 2 yıl normal garantisi bitti ama evrensel 5 sene garantisi hala devam ediyor

İstersen bi HDDLIFE PRO yazılımını indir bakalm hayat ve performansı % kaç gösteriyor? normal değerlerde kullanılabilir bir halde şuan... kötü değil ama wd black diske yakışacak değerlerde değil...

Hocam merhabalar, konuyu okuyunca bi danışmak istedim bende programı görünce indirip bakayım dedimde sadece 1. diskin yaşam bölümünü gösteriyor diğerlerinde sadece performans ı gösteriyor bende, acaba ömür bitiyor diye mi performans düşüyor diye düşündüm de şimdi hdd lerin durumları da ss de ki gibi yoksa performans göstergesi disklerin doluluk oranlarıyla mı ilgili sadece ?
     Wd Black 1 tb

Program deneme surumu diye oyle cracklersen onlarida ogrenirsin ama diger disklerin cokda saglikli durmuyor o tabloda :)

maxtor 500gb lik o iyi bile dayandı ilk pmden kalandı da seagateye canım sıkıldı çok 1 yıl olmadı onu alalı :S wd green intellipower şart bana hatam 7200rpm almaktı sanırım bu programında full şeklini yarıın bulup bakarım artık yardımınız için çok teşekkür ederim iyi forumlar iyi geceler dilerim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.