Şimdi Ara

WD 40 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xpmagduru

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

forumdan bi arkadaşda fren disklerine sıkarak kendine komplo kurmuştu

fren disklerine sıkmanın ne zararı varki ?

Fren tutmaz

yok artık

WD40 yağlayıcıdır aynı zamanda. Diske sıkarsanız kayar. Hatta arkadaş Passat'ının diskine sıkıp kaldırıma çıkmıştı. Sonuç yarık bir lastik ile hasarlı bir jant olmuştu.

şu benim kaportadan çıksında başka birşey istemem dahada arabaya yaklaştırmam

morotu güzel temizliyor ama
  • xpmagduru kullanıcısına yanıt
    bişi yapmıyo ben arada bi çizik almak için lokal uyguluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

bişi yapmıyo ben arada bi çizik almak için lokal uyguluyorum.

Cifmi sürüyorsun araba beyaz renk heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xpmagduru kullanıcısına yanıt
    Maviye dönük rengi olan aracım vardı bi kaç yerinde boya izi vardı az bişi sürüp ovaladım gitti iz. Hatta bahka bir arabının rengi çıkmıştı orayada sürdüm gitti. Bi zararını görmedim şimdiye kadar. Pastanın olmadığı yerde işe yarıyo. Meela tampon izi vardı araçta hemde baya vardı bir sürdüm cifi hepsi gitti.
  • Öncelikle wd-40 ürününün kullanım alanı gerçekten çoktur, sıkışan somundan elektrik soketlerine varıncaya kapıdan kapaklara kadar bir çok alanda kullanılır. Ben kendi aracımda sık sık kullanırım kaportayada gelir silerim hiç dikkat etmedim bu zamana kadar leke yapıyormu, şimdi ben size önemli bir alanda kullanılması gerek diyeceğim ama kaportaya damlatırmısınız damlatmazmısınız bilemem. Malum önümüz kış havalar sert geçebilir, yakıt almak için depo kapağını açmanız gerekebilir ya donmuşsa, o anda kapağı kırarsınız, sistemi daha önceden yağlarsanız faydası olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Maviye dönük rengi olan aracım vardı bi kaç yerinde boya izi vardı az bişi sürüp ovaladım gitti iz. Hatta bahka bir arabının rengi çıkmıştı orayada sürdüm gitti. Bi zararını görmedim şimdiye kadar. Pastanın olmadığı yerde işe yarıyo. Meela tampon izi vardı araçta hemde baya vardı bir sürdüm cifi hepsi gitti.

Valla ben pek cesaret edemem cif işine hele valide duysa mafolduk scotch brite alıp dalar arabaya

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Öncelikle wd-40 ürününün kullanım alanı gerçekten çoktur, sıkışan somundan elektrik soketlerine varıncaya kapıdan kapaklara kadar bir çok alanda kullanılır. Ben kendi aracımda sık sık kullanırım kaportayada gelir silerim hiç dikkat etmedim bu zamana kadar leke yapıyormu, şimdi ben size önemli bir alanda kullanılması gerek diyeceğim ama kaportaya damlatırmısınız damlatmazmısınız bilemem. Malum önümüz kış havalar sert geçebilir, yakıt almak için depo kapağını açmanız gerekebilir ya donmuşsa, o anda kapağı kırarsınız, sistemi daha önceden yağlarsanız faydası olacaktır.

Depo kapagınının yağlanmasını ilk defa sizden duyuyorum

• Tahminim bir şey olmaz.

Çünkü reklamında kaportadan bir yapışkanlı etiket çıkrıyorlardı.

Etşketin kalan kısımlarını çıkartmak içinde WD-40 kullanıyorlardı ama güneşte kalması kötü olmuş.
  •  WD 40

NOT: Resimde görülen megane 1 kendi aracımın depo kapağıdır tam açılmış konumudur ve wd-40 sıkılmış halidir, megane forumuna eklemiştim 2011 de, marka model farkıyla depo kapakları farklılık gösterebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 28 Ekim 2014; 21:56:03 >
  • Böyle başlık mı olur yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.