Şimdi Ara

[b]WD 250GB inceleme ve sorunlar[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dün WD 250gblık arici bellek aldım anacak şişin ilk garipliği benim 250GB die aldığım alet toplamda 232 GB olarak toplama alan gösteriyor sizde fikrinizi ve karşılaştığınız olayları yazarsanız alacak arkdaşlarada fikir veröiş ve yardımcı olmuş oluruz

• O doğal bişey 250 gb dedikleri yalan yani aslında o 250.000.000.000 byte a eşit oluyo. 232 yi 1024 ile çarparsan mb sayısı bir daha 24 ile çarparsan kb sayısı ve bir daha çarparsan byte sayısını bulursun oda yaklaşık olarak 250.000.000.000 olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildswan

Arkadaşlar ben dün WD 250gblık arici bellek aldım anacak şişin ilk garipliği benim 250GB die aldığım alet toplamda 232 GB olarak toplama alan gösteriyor sizde fikrinizi ve karşılaştığınız olayları yazarsanız alacak arkdaşlarada fikir veröiş ve yardımcı olmuş oluruz

Hani, inceleme nerde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 11 Haziran 2008; 1:54:55 >
  • Aynı üründen aldım.120 GB'ı 1 saat 45 dk da kopyaladı dün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goyus -- 11 Haziran 2008; 10:19:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Aynı üründen aldım.120 GB'ı 1 saat 45 dk da kopyaladı dün.

ürün fat32 geliyor ntfs olarak formatladınız mı ? belki ntfs de hızlı olabilir bende yeni aldım henüz denemedim mac sistemlerle uyumlu olsun diye fat32 geliyormuş ve ntfs olarak formatlanırsa biraz daha hızlı olacağı konusunda bişiler okumuştum
  • teşekkürler incelem için
    daha önceden 2 tane seagate freeagent go kullandığım için 3. taşınabilir diskimi başka bir markdan yana kullanmak istedim ve dün Ankara 365 alışveriş merkezindeki Electroworld den 9 taksit 180 tl ye, Western Digital Essentials 2.5" 250 gb lık farklı bir eksternal hard disk aldım ..

fakat eve gelip 35 GB lık "belgelerim" klasörünü içindeki yedeklemeye başlayınca, 1.5 saatten fazla sürdü sanki aktarım hızı bana aşırı yavaş geldi

önceden kullandığım diskler:
    1. Seagate freeagent go 80 gb
    2. Seagate freeagent go 160 gb

bu 2sinden de çok memnundum aslında, acaba western digital e geçmesem miydi
  • İncelemeniz tek resimdenmi oluşuyor ?

• galiba bu yeni çıkan western essential 250 gb lık hd lerin cache belleği 2 mb
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.