Şimdi Ara

WD 12 TB Elements Harici HDD Fırsatı [2418 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    WD, 12TB Elements Masaüstü Harici Hard Disk USB 3.0 , WD, BWLG0120HBK, EESN
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07VXKF1L4/?tag=fiyatritmi-21&creativeASIN=B07VXKF1L4&linkCode=asn&th=1

• Eskiden izleyip de beğendiğim filmleri harici diske arşiv yapardım. Oturup bir gün bu neydi yav izleyeyim demedim. Sonra da zaten sildim ne var ne yok. Film mi arşiv yapacaksın? İsimlerini kaydet. İnternetten istediğin zaman internetten bul izle. Fuzuli yer kaplatmak bence gereksiz. Ha yazılım vs dalların onu bilemem
  • 12 TB ooo resmen intihar demek. Harddisk bir gitse yazık olacak onca güzelim film, dizi arşivlerine. GB başına 200 lira fakat yüksek kapasite olayı sıkıntılı.

Risk almayı sevenler için ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi careemm -- 26 Ekim 2021; 15:20:10 >
  • Eskiden izleyip de beğendiğim filmleri harici diske arşiv yapardım. Oturup bir gün bu neydi yav izleyeyim demedim. Sonra da zaten sildim ne var ne yok. Film mi arşiv yapacaksın? İsimlerini kaydet. İnternetten istediğin zaman internetten bul izle. Fuzuli yer kaplatmak bence gereksiz. Ha yazılım vs dalların onu bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12tb. Başına iş gelirse ocak söndürür.

• Fiyat iyi ama şuan ihtiyaç yok.. Bazen denk geldiğinde alıp içindeki diski alıp kullanıyoruz.. Geçen ay Toshiba X300 3.5" 12TB 7200RPM Hard Disk HDWR21CUZSVA 'ı 3900tl ye alınca gerekmedikçe stok yapmamak lazım..

• amazon germany olduğu için ödeme ekranında 2670tl ye geliyor diğer ücretler dahil üstelik tr garantisi de olmuyor bu drumda 10tb prime tr olanı almak daha mantıklı oluyor

• dost..:) kullanıcısına yanıt

Katılıyorum 

• Gereksiz ağır hantal kalitesiz insan ömründen çalan cihaz

• 12 TB lık sistem donar çalışmaz çalışsa da çok yavaş çalışır

Thunderbolt™3 NVME 40Gbps Kutu 650 TL

PNY XLR8 CS3040 M280CS3040-2TB-RB 2TB 5600/4300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 1900 tl

https://www.incehesap.com/pny-xlr8-cs3040-2tb-pcie-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-49923/?ref=akakce&v=1.24.1

---------------------

2550 TL (ömürlük sistem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 27 Ekim 2021; 17:14:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.