Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
13
Favori
107.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hallos

File not found yazıyor beyaz bir ekranda, çıkamıyorum ordan. Ne download mode ne recovery mode. Android ekranında yazıyor bu. Telefona badayı yüklemek istiyorum yardımcı olur musunuz

telefon hafızasına zImage atmamışsınız ondan ya da ismi zImage değil
  • wave 2 için carbon rom elinde olan varsa upload edebilirmi tüm forum sitelerinde araştırdım ama yok.yada emsal rom da olabilir...
  • Arkadaşlar konu yazanın emeğine sağlık çok basit gözüküyor. Ben wave 2 telefonumu denemiştim ama 2 sene önce brick olmuştu. Burada brick ihtimali sizce kaçtır. İlk defa rom atacağım. Özel mesaj yada bu mesajımı alıntılayarak cevaplarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercambel

Arkadaşlar konu yazanın emeğine sağlık çok basit gözüküyor. Ben wave 2 telefonumu denemiştim ama 2 sene önce brick olmuştu. Burada brick ihtimali sizce kaçtır. İlk defa rom atacağım. Özel mesaj yada bu mesajımı alıntılayarak cevaplarsanız çok sevinirim.

Merhaba hocam, dikkatli olursanız brick olmaz ama yine de garanti veremem sonuçta elektronik alet bu. Zaten brick olma tehlikesi olan yer 1-2 saniye arasında geçiyor. O arada telefonun kablosu çıkmaza, şarjı bitmezse veya elektrikler kesilmezse bir sıkıntı olmuyor.
  • wawe 2 için en stabil çalışan rom hangisi acaba?
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sistem çalışıyor fakat daha stabil hali varmı? Tarayıcıdayken kasıyor çalışmayı durdurdu felan diyor. Elinizde daha sağlamı var mıdır acaba kullandığım uygulamalar WhatsApp SwiftKey klavye birde xplore tarayııdan da ara sıra buraya giriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet daha iyileri var yakın zamanda güncellemeyi düşünüyorum burayı
    Hocam beklemedeyiz

Foto ve boot filesi Yükledikten sorra telefon samsung yazısında kaldı lütfen yardım edin telefon acılmıyor .s
  • android yükledikden sonra bada 2 ye nasıl geri dönebiliriz.

Samsung Wave II CyanogenMod 11 Android 4.4 Kitkat romunu yüklemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokh4n

android yükledikden sonra bada 2 ye nasıl geri dönebiliriz.

multiloader ile bada 2yi full flashlayın
  • Dostlar Badayı silerek kurmak isteyenler için müthiş bir rom buldum Türkçe seçeneği tamamiyle türkçe değil fakat Google play dahil telefon çok stabil Carbon ROM arkadaşlar kurulumda Foot dosyasını download mode da flashlayın yada herneyse ama boot.img adlı dosya sd kartınızda olsun!!!! Daha sonra TWRP menüden carbon romu kurun tabi öncelikle carbon romu sd kartınıza atmanız gerekiyor daha sonra Dilediğiniz gibi kullanın müthiş şuan telefonum.Google play hizmetleri herşey varken 75 MB ram boşta ve rahatça dolaşılabiliyor telefonda Wave2 (GT-8530) sahibiyim... İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: gokh4n

android yükledikden sonra bada 2 ye nasıl geri dönebiliriz.

multiloader ile bada 2yi full flashlayın

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercambel

Dostlar Badayı silerek kurmak isteyenler için müthiş bir rom buldum Türkçe seçeneği tamamiyle türkçe değil fakat Google play dahil telefon çok stabil Carbon ROM arkadaşlar kurulumda Foot dosyasını download mode da flashlayın yada herneyse ama boot.img adlı dosya sd kartınızda olsun!!!! Daha sonra TWRP menüden carbon romu kurun tabi öncelikle carbon romu sd kartınıza atmanız gerekiyor daha sonra Dilediğiniz gibi kullanın müthiş şuan telefonum.Google play hizmetleri herşey varken 75 MB ram boşta ve rahatça dolaşılabiliyor telefonda Wave2 (GT-8530) sahibiyim... İyi forumlar

wave 1 içinde oluyor mu acaba birde linki paylaşabilir misiniz?
  • Carbon rom sadece fota atıyosunuz multiloader ile tabili zimage iyi sd kartına atmayı unutmayın saha sonra romu recovery moddan yükleyin şuan bu romdan yazıyorum galiba en iyi rom clash of clans bile oynadım telefonda şaej çok gittiği için artık oynamıyorum tabi bu seçenek size kalmış ama en stabil sürüm bence bu google play bile varken stabil siz gerisini düşünün iyi forumlar

https://mandeep7.wordpress.com/2015/01/12/flashing-carbon-rom-kitkat-to-samsung-wave-2/undefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BartogPL -- 4 Aralık 2015; 17:41:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigrouzenin son romlarını da deneyebilirsiniz. Onlar da iyiydi bayağı
  • Ben lolipop kullanıyorum. 3g de sorun yok benim için bu önemli. daha önce de bir rom yükledim hangisi olduğunu şu an hatırlayamıyorum ama onda 3g çalışmamıştı. bunda da 2g sorunlu ama bu benim için önemli değil. bu carbon rom da 3G sorunu yok değil mi? Bir de link vermemişsiniz herhangi bir yerden indirdiğimiz Carbo Rom olur mu ki?
  • murtigur M kullanıcısına yanıt
    Hocam link buhttps://mandeep7.wordpress.com/2015/01/12/flashing-carbon-rom-kitkat-to-samsung-wave-2/undefinedundefined

Daha herhangi bşr eksiğini görmedim. Ama küöük bir problem var sadece sms atarken ilk iki üç harf değişik gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her romda ses ve sms sorunu var. Bazı smslerin ilk 2 harfi gitmiyor ayrıca Türkçe karakterlerde problem oluyor.
  • Ayrıca Tigrouzen'in romlarını deneyin bence. Bir aralar çok popülerdi;http://tigrouzen.blogspot.in/ Facebook sayfasında da romlar paylaşıyordu ama bıraktı benim bildiğim.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.