Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
13
Favori
107.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizdeki sorun da garipmiş hocam Benim anlatımda verdiğim fota sd. Nand sürüm için gerekli ama SD sürüm için gereksiz. Ben karışıklık olmasın diye iki sürüm için de fota sd verdim. Bu arada fota sd recovery modda usb mount olayı için gerekli.
  • bende anlamadım şu an uğraşıyorum halen badayı tekrar flashlamak zorunda kaldım neyse bir ihtimal karttan da olabilir sorun gibime geliyor (advanced kısmında partition diye bir şey göremedim ) recovery modu açarken de garip bende ses açma + kapatma ile açılıyor burada recovery menu geliyor ama nand için olan menü + kapatma tuşlarına basınca 2 satırlık kırmızı yazı çıkıyor orada kalıyor ilerleme olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camokan -- 26 Ekim 2013; 20:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camokan

bende anlamadım şu an uğraşıyorum halen badayı tekrar flashlamak zorunda kaldım neyse bir ihtimal karttan da olabilir sorun gibime geliyor recovery modu açarken de garip bende ses açma + kapatma ile açılıyor burada recovery menu geliyor ama nand için olan menü + kapatma tuşlarına basınca 2 satırlık kırmızı yazı çıkıyor orada kalıyor ilerleme olmuyor.

Sizin fota dosyası farklı ses açma ve kapatma ile açıyorsanız. Onun yerine bootfilesı ve benim verdiğim fota SD yi flashlayın tekrar. Daha sonra tekrar deneyin
  • multiloader aşamasından sonra files not found diyip takılıp kaldı telefon. takıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADAMANTIUM

multiloader aşamasından sonra files not found diyip takılıp kaldı telefon. takıldım

zImage dosyasını hafıza kartına atmayı unutmayın
  • şimdi tekrar deniyorum sizin telefonda bada yok değil mi bu arada
  • quote:

şimdi tekrar deniyorum sizin telefonda bada yok değil mi bu arada

Var hocam, ben volkun sürümünü kullanıyorum
  • http://goo.im/devs/Rebellos/wave bu adresteki boot ve fotayı kullanınca bada açıldı.

Menu + açma tuşuyla nand recovery deneyince de "fota output enabled- bl3 dload mode&bterm" yazdı kaldı.
  • quote:

http://goo.im/devs/Rebellos/wave bu adresteki boot ve fotayı kullanınca bada açıldı.

Menu + açma tuşuyla nand recovery deneyince de "fota output enabled- bl3 dload mode&bterm" yazdı kaldı.

Siz tuşlara basarken uçlara basmaya çalışın çünkü basarken orta tuşa da basıyorsunuz o yüzden downlaod moda giriyor. Ayrıca fota ve bootfiles dosyalarından sonra bada açılır eğer diğer adımları yapmadıysanız. Ayrıca verdiğim adresteki fota dosyasını kullanmanızı öneriyorum, nand kullanacaksanız zorundasınız zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

hocam sizin fotayla wave 2 telefonum açılamıyor. kırmızı wave yazarak takılıyor. camokan nickli arkadaşla aynı sorunları yaşıyorum. diğer fotayı kullanınca da recovery moda geçemiyorum.
    Herşey için sagol yine de.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

hocam sizin fotayla wave 2 telefonum açılamıyor. kırmızı wave yazarak takılıyor. camokan nickli arkadaşla aynı sorunları yaşıyorum. diğer fotayı kullanınca da recovery moda geçemiyorum.
    Herşey için sagol yine de.

bl3 term yazıyorsa dediğim gibi siz download modu açmaya çalışıyorsunuzdur. Açma ve kapatma tuşlarının uçlarına basın lütfen
  • daha öncede dediğim gibi acemiliklerimi paylaşayım

öncelikle yine yanlış fota seçimi yapmışım , model farklılığımız var ama ben badayı baştan kurup PeerNet'in verdiği dosyalarla yapınca sorunu hallettim o yazı çıkınca biraz daha bekle bence bende 2-3 dk kadar sürdü ilk seferde

bu arada ben bada'dan kurtuldum sanıyorken bada telefonda duruyormuş ve sakın karta attığınız dosyaları silmeyin file not found uyarısı alırsınız.

nand kurulumun aynını yaptığım halde bada duruyor ve sanki kasma var gibi geldi bana
  • quote:

daha öncede dediğim gibi acemiliklerimi paylaşayım

öncelikle yine yanlış fota seçimi yapmışım , model farklılığımız var ama ben badayı baştan kurup PeerNet'in verdiği dosyalarla yapınca sorunu hallettim o yazı çıkınca biraz daha bekle bence bende 2-3 dk kadar sürdü ilk seferde

bu arada ben bada'dan kurtuldum sanıyorken bada telefonda duruyormuş ve sakın karta attığınız dosyaları silmeyin file not found uyarısı alırsınız.

nand kurulumun aynını yaptığım halde bada duruyor ve sanki kasma var gibi geldi bana

nand da bada silinmiyor mu? Peki badayı açabiliyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca kasma yaşarsanız performans ayarlarından işlemcinin alt ve üst sınırını yükseltebilirsiniz. 400mhz ile 1200mhz gibi

• evet badayı açabiliyorum o ayarlara nasıl ulaşabilirim ?
  • quote:

evet badayı açabiliyorum o ayarlara nasıl ulaşabilirim ?

Acaba herkeste böyle mi? Eğer öyleyse ben de nand sürüm kurayım. O ayarlara ulaşmak için ayarların en altında telefon hakkında ya üst üste 7 defa basın

• dediğin yere üst üste 7 defa basılmıyor :) birde radyo yokmu ?
  • quote:

dediğin yere üst üste 7 defa basılmıyor :) birde radyo yokmu ?

Telefon hakkında ya girin daha sonra derleme numarasına üst üste 7 defa basın, radyoyu bilmiyorum
  • Tşk yararlı bilgi.
  • radyo işini çözemedim , ram çok büyük sıkıntı olacak toplamda 390 mb ram varmış bizim telde (wave 1) kullanıcıya kalan 40-60 mb arası gidip geliyor kasma çok fazla gibi geldi bana biraz daha üzerinde durulması gerekecek ama ne kadar da üzerinde durulsa eninde sonunda biz bırakmasak telefon bizi bırakacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.