Şimdi Ara

wave 2 gücelleme de bozuldu. kafayı yiyeceğim yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • güncelleme yaparken hata verdi yükleme durduruldu dedi. bende sonra acil durum kurtarma ya geçtim, ama nedense yine hata veriyor bi yardım edin arkadaşlar.

• soru cevaplar kismindaki kurtarma sirasinda yapilmasi gerekenlere (30 -40 larda) bakabilirsin.Wave 1-2 farki yoktur herhalde yazilim kurtarmanin telasa gerek yok surekli tekrar;)
  • kopyalayim dedim;)

42- Telefonumu Kies üstünden güncellerken bağlantı koptu şimdi bir şey yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

(msj sahibi: aydink_1903)

-Öncelikle korkmaya gerek yok biraz sabır gerekiyor.
    Aşağıdaki işlemleri tek tek sabırla olana kadar tekrar ve tekrar deneyin,

sonuç almazsanız bir süre bekleyin tekrarlayin, bazı kişiler gece 2-3 gibi sonuca ulaştı belki server yoğunluğu ile de alakalı, ama sonuca ulaşamayan yok.

Kies i açın.

Telefonu bilgisayara bağlayın.

Açma kapama, Ses kısma, Kamera Tuşularına aynı anda basın ve tutun , Kies "Recovery Mode" diye bir pencere gelecek (Açılmaz ise yazılım yükseltme kısmından açmayı deneyin)

Sonra çıkan adımları takip edin.

Eğer böyle bir pencere gelmezse tekrar tekrar deneyin.
  • nerden baksan bu 50. tekrarım olmadı kafayı yedim vallahi en fazla %76 ya geldi sonra hata verdi
  • yukarida yaptigim alintidaki herseyi yaptinmi?
  • evet
  • yanlız şöyle bir durum var ben o tuşlara bastığım zaman telefon download mode a geçiyor ve kies te hiç tepki yok. Şu samsung u aldığım güne lanet ediyorum be
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukalyuz
    yanlız şöyle bir durum var ben o tuşlara bastığım zaman telefon download mode a geçiyor ve kies te hiç tepki yok. Şu samsung u aldığım güne lanet ediyorum be

ha iste durum farkli ekrana ne yapilmasi gerektigi adimlari gelmesi lazimdi su an ekranda ne var yazilim yukseltme kismi var mi yukaridan bi yerlerden tiklayabileceginiz varsa deneyin surekli
  • hayır hiç birşey yok kies 2 kullanıyorum ondan da olabilir mi? anlamıadım gitti saten bu kies i

wave 2 gücelleme de bozuldu. kafayı yiyeceğim yardım
  • evet kies 2 den de olabilir bir de yukseltme yaparken pcde herhangi bir virus programi varsa devre disi birakmayi dene
  • derve dışı bıraktım ama olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukalyuz
    derve dışı bıraktım ama olmadı

simdi hatirladim dedigim konudaki 40.soruya baksana;)
  • yok olmuyor şimdi telefonu atıp parçalayacağım ama. Birdaha da zaten samsung almam
  • dedigim soru cevaba baktin mi bolge ve dil ayarlari ile ilgili kies 2 oldugu icin son care bu heralde
  • peki hangi kies i kullanmalıyım ?
  • oldu mu hocam naptin?
  • Yahu kies ile niye uğraşıyorsunuz kiBen kies'i sadece rehber yedeklemek ve uygulama indirmek için kullanırım.Onun dışında malesef kiesten güncelleme yapmak çok riskli.İnternet bağlantısı çok kısa bir süre kesilse,bilgisayar donsa ya da kies antivirüs vb.yazılımlar ile çakışsa,al başına belayıBence multiloader ile hem güvenli hem de min.riskli yüklemeyi deneyin.Adımları anlayarak ve doğru olarak yaptıktan sonra asla bir sorunla karşılaşmazsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.