Şimdi Ara

##Water Block Yaptım. (EDİT 4) Rekor Resimi Geldi. New Prototype Sketch. 16/10/13 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
5
Favori
9.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: Dicee

quote:

hala render mi alıyorsun

Yok hocam bilgisayarı yeni formatladım programı kurmaya üşeniyorum akşam kurup renderleri almaya başlarım.

bir zamanlar bir kaç kişi yerli malı blok lar yapmıştı ve gayet performanslıydı onların kesim yöntemleri farklı idi sanırsam. hem ust kapakları derlin ve plexiden yapmışlardı ve inceydi, o tarz bir çalışma apın bence forumda satabilirsiniz bu arada ikamet neresiydi

Hocam planladığım yeni tasarım bloklarım toplam kalınlığını minimum seviyede tutmaya çalışacağım içerideki suyun daha hızlı tahliye olması için. Ürünlerimi test edebilsem belki satışa başlayabilirim ancak deneyecek sistem yok şu anda. İkamet olarak İstanbul/Maltepe.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hala render mi alıyorsun

Yok hocam bilgisayarı yeni formatladım programı kurmaya üşeniyorum akşam kurup renderleri almaya başlarım.

bir zamanlar bir kaç kişi yerli malı blok lar yapmıştı ve gayet performanslıydı onların kesim yöntemleri farklı idi sanırsam. hem ust kapakları derlin ve plexiden yapmışlardı ve inceydi, o tarz bir çalışma apın bence forumda satabilirsiniz bu arada ikamet neresiydi

Hocam planladığım yeni tasarım bloklarım toplam kalınlığını minimum seviyede tutmaya çalışacağım içerideki suyun daha hızlı tahliye olması için. Ürünlerimi test edebilsem belki satışa başlayabilirim ancak deneyecek sistem yok şu anda. İkamet olarak İstanbul/Maltepe.

Anladım kolay gelsin, ben gönüllü olarak deniyebilirim pompa radyatör falan var elimde

bunun aynısını yapmak için 2-3 sene önce bakır lama almıştım hala duruyor, kargoyla yollsam yeni bakırdan daha pahalı tutar heralde

• Bravo hocam mükemmel bir çalışma olmuş,
    ellerinize sağlık. Türkiye'nin sizin gibi yetenekli ve çalışkan insanlara ihtiyacı var şahsen ben türkyapımı bir blok daha pahalı bile olsa onu tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yeni tasarım blokları yarı renderli olarak çizdim. Tam teşekkürlü bir render alamadım programı eve kuramadığım için okulda yaptım. Resimleri yarın uplarım. 1 adet teşhir ürünü olarak imal edicem nasipse. Sizin ikamet neresi hocam.?
  • quote:

Hocam yeni tasarım blokları yarı renderli olarak çizdim. Tam teşekkürlü bir render alamadım programı eve kuramadığım için okulda yaptım. Resimleri yarın uplarım. 1 adet teşhir ürünü olarak imal edicem nasipse. Sizin ikamet neresi hocam.?

Bekliyoruz. benim ikametgah izmir. olurda teşir olarak göndermeyi düşünürsen kargo vs ben öderim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 15 Eylül 2013; 15:37:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

Ekimi falan da beklemeyin arkadaşlar, arkadaşımızın yeni sistemi alması en iyi ihtimalle yıl başını falan bulur bu imkanlarla :)

Tamam yav, gidip alalım pompa radyatör gelip yakalım benim benim emektar Athlonu. Bu kadar kişi meğer test için bekliyormuş, gerçi athlon ne kadar sağlıklı sonuç verir bilinmez ama , elimizde maalesef Athlon x2, Duo 2 ve Pentium 4 bulunuyor Fakir çocuklarız biz, ya test için bir gönüllü lazım ya ekim-aralık arası beklenecek yada benim gariban Athlon da test edilecek :))

Yav arkadaşım sen neden beni ifşa ediyorsun şimdi bu sefer alıcam dediğim zaman alıcam EKİM ayına kadar o sistem bende. Artık BF4 ü evimde oynamak istiyorum ben.

Şu yeni tasarım bloğumdan 1 tane üreteyim Bluescream arkadaşıma yollicam test etsin bakalım sonuca göre 10 adet üretebilirim test olarak. 2 ay öncede dedin alalım radyatör falan ama icraat yok Serhat bey.

• Hocam yeni blokdan 1 adet üreteyim. Test etmen için sana yollarım test eder foruma koyarsın bende ona göre imalat işine başlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giovannii

quote:

Ekimi falan da beklemeyin arkadaşlar, arkadaşımızın yeni sistemi alması en iyi ihtimalle yıl başını falan bulur bu imkanlarla :)

Tamam yav, gidip alalım pompa radyatör gelip yakalım benim benim emektar Athlonu. Bu kadar kişi meğer test için bekliyormuş, gerçi athlon ne kadar sağlıklı sonuç verir bilinmez ama , elimizde maalesef Athlon x2, Duo 2 ve Pentium 4 bulunuyor Fakir çocuklarız biz, ya test için bir gönüllü lazım ya ekim-aralık arası beklenecek yada benim gariban Athlon da test edilecek :))

Yav arkadaşım sen neden beni ifşa ediyorsun şimdi bu sefer alıcam dediğim zaman alıcam EKİM ayına kadar o sistem bende. Artık BF4 ü evimde oynamak istiyorum ben.

Şu yeni tasarım bloğumdan 1 tane üreteyim Bluescream arkadaşıma yollicam test etsin bakalım sonuca göre 10 adet üretebilirim test olarak. 2 ay öncede dedin alalım radyatör falan ama icraat yok Serhat bey.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 15 Eylül 2013; 15:37:39 >

• quote:

quote:

quote:

Cebinde radyatöre verecek 3 kuruş paran yok daha ne konuşuyorsun sen Sen yine dua et antikam gül gibi baktığım Athlonumu teste açtım ben, öyle ızgaraya girmeyi bekliyor, zaten son demleri ölümü senin elinden olsun

bu cevap banamıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 24 Mayıs 2013; 19:17:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cebinde radyatöre verecek 3 kuruş paran yok daha ne konuşuyorsun sen Sen yine dua et antikam gül gibi baktığım Athlonumu teste açtım ben, öyle ızgaraya girmeyi bekliyor, zaten son demleri ölümü senin elinden olsun

bu cevap banamıydı?

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 15 Eylül 2013; 15:38:36 >

• elimde orjinal olmayan sagdan soldan edindiğim 5 tane radayatörüm var dünyada bir eşini daha bulamassınız 2 adet pompam var. illa orjinal mal mı olması gerekiyor acaba? niye küçümsedin anlıyamadım?
  • Şaka yapıyor olmalısınız ?
  • quote:

Şaka yapıyor olmalısınız ?

hey allahım ya okumamanın zararları
  • Tekrar dönüp bir okuyun bence yazdıklarımı, size mi yazmışım ? Neden alındınız onu bile anlamadım. Durduk yere triplere girmek böyle bir şey olsa gerek.
  • quote:

Tekrar dönüp bir okuyun bence yazdıklarımı, size mi yazmışım ? Neden alındınız onu bile anlamadım. Durduk yere triplere girmek böyle bir şey olsa gerek.

anladım olayı ben tam okumamışım zaten. bi an bana dediniz sandım dostum pardon.
  • Estağfurullah sorun değil.
  • Beyler sakin olalım lütfen konu dağılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giovannii -- 15 Eylül 2013; 15:41:55 >
  • Maşallahın var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 15 Eylül 2013; 15:39:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Maşallahın var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giovannii -- 15 Eylül 2013; 15:41:19 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.