Şimdi Ara

Watch Dogs'un Tek Bir Oyun Sonu Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel olmuş sizi bilmem ama ben oyunu en iyi sonla bitirmek için sürekli oyunu aç kapa yapıyorum bir müddet sonra sıkılıyorum böylesi en iyisi

• Yazmayayım yazmayayım dedim ama yazıcam.GTA5 ile WD'yi karşılaştırmanın kafası nedir yav
  • Farklı sonun bence de eğer senaryo iyi ise pek bir önemi yok. Bu farklı son işi bir yönden de saçma gelebiliyor. Bence oyun içerisinde belirli kararlar verebilmek gerekir. Fakat bu kararlar oyunu sadece o anda etkilemeli. Yoksa bir film'in 2-3 farklı sonu olması ne kadar saçmaysa bir oyununda 2-3 farklı sonunun bulunması bir o kadar saçma. Bir filmi 2-3 kere izlemek saçma değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu da demek oluyor ki:Oyunun devam oyunu gelecek...

yavaş yavaş oyun Daha Çıkmadı Bile Bilader!!! :)))

• farklı sonlardan nefret ederim oyun dediğin tek bi sonla biter :D

• tek son daha iyi , mal gibi baştan bitirmekle uğraşamam ben
  • Oyunun ne kadar sığ olduğunu buradan da anlıyoruz.
  • Oyun ilk tanıtımlarla allandı pullandı, şimdi yavaş yavaş herkes hayal kırıklığına uğramasın diye alışlara alıştıra kötü yönlerini açıklamaya başlıyorlar.

Balon oyun olacak bana göre.

• Oyunları filmlerle aynı kefeye koymak baştan sona kötü bir mantık ama, zaten oyunlarda oyun içine serpiştirilen sinematik anlara çoğu zaman sinir olan birisi olarak söylüyorum bunu. Ama şu konuda oyun ve filmlerin ortak bir yönü olduğunu söyleyebilirim ki bir filmi gayet de 2-3 kere izlersin hayatın boyunca, film kötü olmadığı sürece yeniden başlarsın. Oyunu da sadece hikayesi için oynamazsın ki bir daha başlamayasın, oyun mekaniği, konsepti, oyundan ilk oynayışta almış olduğun haz seni bir daha oynamaya iter. Ama şu var ki oyunlarla filmleri niye aynı kefeye koyup 1 sonu olması gerekiyor deniyor ki? Tek son daha iyi, baştan başlayıp bitirmekle uğraşamam demek de saçma bana göre, oyunu bitirdikten hemen sonra yeniden başlamak tabi ki can sıkabilir ama böyle bir cümleyi yazmış olmak zaten oyunu aldığın keyif için değil bitirmek için oynuyor olduğundur.

• 1'den fazla son isteyen kim ki zaten?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.