Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.002
Cevap
28
Favori
174.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: dukeaa

quote:

quote:

Watch Dogs başlığı altında sadece bu oyunla ilgili oynarken karşılaşılan durumların paylaşılması yada oyunla ilgili bilgi verilmesi konuyu daha canlı ve keyifli tutacaktır.Hemde almayı düşünen kişilere fikir verebilir.Oynadıkça izlenimleri aktaracağım.Kıyaslama yapmaya gerek yok ama merak edenler varsa oyunun GTA gibi güçlü bir oyunla kıyaslanabilmesi için daha 2-3 oyun daha yapıp üzerine daha çok şey koymaları gerekiyor.Şuanki haliyle ancak sleeping dogs ile karşılaştırılır.Ama ilk oyuna göre oldukça iyi tabiki.Birde Ubisoft çok şanslı şuan ps4 için elle tutulur başka bir oyun yok.İster istemez severek oynuyorsun.

Sleeping Dogs'a göre nasıl peki?

Sleeping Dogs tan daha kaliteli ama aynı ligin oyunları kısaca..araba sürüşü aynı sayılır.watch dogs ta arabalar çarpışan araba gibi plastik.sesler seleping e dogs a göre muazzam.watch dogs araba olsun silah olsun çevre atmosfer olsun seslerde çok başarılı.sleeping dogs ta daha çok silahsız kavgalar varken watch dogs daha çok silah üzerine odaklanmış ikiside kendi konularında başarılı.watch dogs da şehir çok daha iyi tasarlanmış.Keyif olarak ise watch dogs ı 4 saattir oynuyorum şu ana kadar eşit diyebilirim sleeping dogs la oyun keyfi ama daha çok var ne olur bilemiyorum ilerledikçe.Ana görevler kaliteli ama yan görevler şuana kadar sıkıcı geldi bana sleeping dogs tada böyleydi.Ama oyunu ps3 içinde canlı olarak gördüm.Ps3 versiyonunun grafikleri sleeping dogs tan kötü ve sleeping dogs daha akıcıydı.Ps4 de ise durumlar farklı tabii.

Anladım, Sleeping Dogs çıtasında ve hatta daha üstü olması bile alınmaya ve oynanmaya değerdir bence. Yalnız videolarda bir şey dikkatimi çekti: hackleme mekaninkleri çok yetersiz veya çok işlevsiz mi? Tamam, npclerle etkileşim, onları hackleyebilmek iyi ama onun dışında videolarda bir tek trafik ışıklarını değiştirme ve bariyer kaldırıp indirme özelliklerini gördüm, daha başka özellikler var mı? Eğer sadece bunlarsa çok az gibi geldi. Bir de, videoda oynayanlar çoğu zaman polislerden kaçıyor olmalarına rağmen bu mekanikleri hiç kullanmadılar. Bu özellikler gereksiz mi kalıyor yani?

Hack yapılabilen 150 tane şey var demişlerdi.

150 tane şey var ama hepsi oyunun içinde bir yer edinebiliyor mu kendine? Yoksa bazıları laf olsun diye mi koyulmuş, bir kere denemek için kullanıp sonra yüzüne bakmadığın şeyler mi?

• Recharged kullanıcısına yanıt
    Cok fazla cinsel icerik var mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihayet bende denedim

genel olarak iyi bir oyun ve iyi bir seri başlangıcı olmuş

oyunun genelinde farklı bir hissiyat var açıkçası takdir ettim

oyun görsel olarak çok dengesiz bazı yerde vay be dedirtip bazı yerde bu ne böyle dedirtebiliyor

sürüş konusunda sağlam bir güncelleme oyuna +1 puan katacaktır

kokpiti pek göremesekte kokpitten müzik dinleyerek araç kullanmak oldukça keyifli

oyunu denemeden efsane olarak kabul edip alan arkadaşlar büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler

oyunun eksiği çok

buna rağmen sunduğu farklı hissiyat ve oyun keyifi oldukça iyi

büyük beklentilere girmeyen oyuncu dostları gerçekten eğlenceli saatler beklediğini düşünüyorum

şu an tekrar oyunu açıp bu tarz oyunlarda pek yapmadığım görev yaparak ilerleme isteğim var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Watch Dogs başlığı altında sadece bu oyunla ilgili oynarken karşılaşılan durumların paylaşılması yada oyunla ilgili bilgi verilmesi konuyu daha canlı ve keyifli tutacaktır.Hemde almayı düşünen kişilere fikir verebilir.Oynadıkça izlenimleri aktaracağım.Kıyaslama yapmaya gerek yok ama merak edenler varsa oyunun GTA gibi güçlü bir oyunla kıyaslanabilmesi için daha 2-3 oyun daha yapıp üzerine daha çok şey koymaları gerekiyor.Şuanki haliyle ancak sleeping dogs ile karşılaştırılır.Ama ilk oyuna göre oldukça iyi tabiki.Birde Ubisoft çok şanslı şuan ps4 için elle tutulur başka bir oyun yok.İster istemez severek oynuyorsun.

Sleeping Dogs'a göre nasıl peki?

Sleeping Dogs tan daha kaliteli ama aynı ligin oyunları kısaca..araba sürüşü aynı sayılır.watch dogs ta arabalar çarpışan araba gibi plastik.sesler seleping e dogs a göre muazzam.watch dogs araba olsun silah olsun çevre atmosfer olsun seslerde çok başarılı.sleeping dogs ta daha çok silahsız kavgalar varken watch dogs daha çok silah üzerine odaklanmış ikiside kendi konularında başarılı.watch dogs da şehir çok daha iyi tasarlanmış.Keyif olarak ise watch dogs ı 4 saattir oynuyorum şu ana kadar eşit diyebilirim sleeping dogs la oyun keyfi ama daha çok var ne olur bilemiyorum ilerledikçe.Ana görevler kaliteli ama yan görevler şuana kadar sıkıcı geldi bana sleeping dogs tada böyleydi.Ama oyunu ps3 içinde canlı olarak gördüm.Ps3 versiyonunun grafikleri sleeping dogs tan kötü ve sleeping dogs daha akıcıydı.Ps4 de ise durumlar farklı tabii.

Anladım, Sleeping Dogs çıtasında ve hatta daha üstü olması bile alınmaya ve oynanmaya değerdir bence. Yalnız videolarda bir şey dikkatimi çekti: hackleme mekaninkleri çok yetersiz veya çok işlevsiz mi? Tamam, npclerle etkileşim, onları hackleyebilmek iyi ama onun dışında videolarda bir tek trafik ışıklarını değiştirme ve bariyer kaldırıp indirme özelliklerini gördüm, daha başka özellikler var mı? Eğer sadece bunlarsa çok az gibi geldi. Bir de, videoda oynayanlar çoğu zaman polislerden kaçıyor olmalarına rağmen bu mekanikleri hiç kullanmadılar. Bu özellikler gereksiz mi kalıyor yani?

Hackleme mekanikleri gayet başarılı.Oynadıkça daha fazla yetenek kazanıyorsunuz.Tüm yetenekleri açtığınızda çokda keyifli olacak gibi duruyor. oynadıkça daha çok seviyorsunuz oyunu.Polisten kaçarken şuana kadar zorlanmadım hiç,gereksiz denemez ama oyunun ana silahı hack olduğu için onları kullanarak kaçmak daha keyifli ama kullanmasanızda kaçılıyor.Belki ileride kaçmak için yetenekleri daha etkili kullanmak gerekebilir.Oyun almaya değer çok keyifli ama ps3 için alacak olsaydım kararsız kalırdım benim gördüğüm çok fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Ben görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Ben görmedim.

Tesekkur ederim cevabiniz icin onceki sayfalarda cinsellik fazla diyenler var da onu icin sordum, bilen bir kisi daha varsa cevaplasa kafi, hemen alacagim bakirkoyden

• Beyler, uygulama diski bozuk, uygulamayı kaldırın hatası aldım ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Beyler, uygulama diski bozuk, uygulamayı kaldırın hatası aldım ne iş?

HOCAM saveleri sil Salı update gelene kadar oyle hatalar almanız doğal
  • Multiplayer da deathmach var mı? En fazla kaç kişi destekliyor? GTA'da 8vs8 çok zevkli oluyordu. Gameplayleri izledim wd'ninde mpsi gayet başarılı olmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

quote:

HOCAM saveleri sil Salı update gelene kadar oyle hatalar almanız doğal

Baştan mı başlamam gerekecek oyuna.
  • quote:

bana normal birşey gibi gelmedi diski bir temizleyin belki toz falan kalmıştır. Save dosyalarını da ya buluta ya da usb ye yedekleyebilirsin.
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bende 2 saat kadar oynadım ancak karşılaşmadım ilerde bir miktar karşımıza çıkar illa ki ama şimdilik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryFone

Zıplama yoksa almıyorum, Jumping Watch Dogs çıkmadan almam.

ziplama sart yolda ziplaya ziplaya yuruyo herkes zaten

• arkadaşlar oyun güzel fakat multiden birşey beklemeyin freeroam modu özellikle çok boş gta online ın yanına yaklaşamaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

arkadaşlar oyun güzel fakat multiden birşey beklemeyin freeroam modu özellikle çok boş gta online ın yanına yaklaşamaz bile

Oyun daha resmi olarak cikmadi elbette bos olucak hepimiz 27 bekliyoruz otarihten sonra belli olur iş

• Valla 8 arkadaş şehri birbirine katınca hiç de boş gibi gelmedi.
  • Arkadaşlar multiplayera giremiyorum ben, yama yüklenmiyor diyor, neden oluyor bu, türkiye psn'i kullandığımız için mi?
  • WATCH DOGS OYNAYAN ARKDAŞLAR EKLESİN KİMSEYİ BULAMIYORUM TÜRK OLARAK :

ID:d Wellnortkan-TR
  • Millet oyunu bitirdi biz daha başlayamadık

Kahrolsun PSN
  • Bir sorum var şimdi bende daha önceden konsol neyim hiç olmadı. Aldım bi tek tomb Raider oynadım ps4 ile. Şimdi ben bunu us hesabıyla aldım. Bu oyun veya her hangi bir oyunu multi atmaya çalıştığımda bana bir eksisi olacak mı bana ? Ne biliyim Amerika severlarına bağlanıp hep amerikalılarla karşılaşmak gibi ? İllaki TR psn de mi almak zorundayım ? Çünkü sadece us psn hesabım var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 25 Mayıs 2014; 14:47:43 >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.