Şimdi Ara

Watch Dogs'ın Yeni Sistem Gereksinimleri Yayında! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun baya grafikli ps3 de nasıl olacak merak onusu
  • bence sahte dir bu da. yoksa pc de satmaz. önerilen sistem 6GB neymiş ya. o zaman 8 GB da öle akıcı olmaz ki. Şimdi gidip 16 GB ram mi alacaz 60 fps için? :(
  • lan bu adamlar bizi ne sanıyor milyoner mi yok valla bu oyunu oynayamayacağım arkadaş ta iyi söylemiş bu sistem kaç kişide var ki oyun alınabilsin. eğer ubi kesesi dar olan oyuncuların da almasını istiyorsa buna bir çözüm getirsin
  • oyunlarını 400 tl lik bir kutu aracılığı ile 720p low detay 30 fps de oynayan arkadaşlar bu konuya yorum atmasalar çok güzel olucak aslında...hayatında 1080p ultra oyun görmemiş ve bunun neye benzediğini bilmeyen çocuklar oha ps4 alırım daha iyi demesi gayet anlaşılır bir durum...aynı arkadaşlar pc de COD BF3 ten daha iyi diyen arkadaşlar zaten...siz gidin 720p low detay 20-30 fps arasında gta ınızı oynayın lütfen...
  • Oyuna bak istediği sisteme bak.Minimum ram 6 GB.GTA V PC'ye çıksa daha az ister.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • MaşAllah 6gb ram zamanında iyiki 8gb almışız

pc işlemci dışında önerilenleri tutuyor. zaten i73770 herkesdede yok
  • Cpu hızı 3.5ghz diyor, i7 diyor ? 8gb ram istiyor lakin video ram 2gb istiyor. Bunca yıldır pc'de oyun oynarım 1920x1080 bööle anormal sistem gereksinimi ilk kez gördüm. ya oyunda sakatlık var yada ne bilim var 1 tuaflık..
  • Optimizasyonda sorun olacağını düşünmüyorum. Ayrıca oyunun 64 bitte çalışması normal. Çünkü 32 bit OS 4 gb ram görmüyor. Otomatikman 64 bit'de çalışıcak demek oluyor bu. Ben oyuna 4 gb ram'in yeterli olacağını düşünüyorum. Belki oyunda low ayar bile olmayabilir. Tamamen yeni grafik motoru ve dx11 API temelinde yapıldığı için yüksek sistem istiyordur. Kimsenin bu oyunu low ayarda oynamak isteyeceğini sanmıyorum.

• Pc zedeler dernegine hosgeldiniz
    # direnPC

Watch Dogs'ın Yeni Sistem Gereksinimleri Yayında!

quote:

Orijinalden alıntı: rigby7

Oyuna bak istediği sisteme bak.Minimum ram 6 GB.GTA V PC'ye çıksa daha az ister.

ne GTA 4 minumum 4GB istiyordu yoksa kasmaya baslamisdi bende ? yada (isletim sistemi vista idi o zamanlar belki ondan kasiyordur makina)

-----------

• arkadaşlar şimdi gt420m açmıcak mı? biliyorum ekran kartım kotu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyunlarını 400 tl lik bir kutu aracılığı ile 720p low detay 30 fps de oynayan arkadaşlar bu konuya yorum atmasalar çok güzel olucak aslında...hayatında 1080p ultra oyun görmemiş ve bunun neye benzediğini bilmeyen çocuklar oha ps4 alırım daha iyi demesi gayet anlaşılır bir durum...aynı arkadaşlar pc de COD BF3 ten daha iyi diyen arkadaşlar zaten...siz gidin 720p low detay 20-30 fps arasında gta ınızı oynayın lütfen...

Bende sunu anlamiyorum arkadas belki adamin guclu bir pc'si var olamaz mi mesela benim var hatta guclu birde mac'im var ve de canim nerede isterse orada oynarim bunu da yaparken herhalde gelip sana soracak degil. grafik yaristiracaksan senin bilgisayarin benim kinin yaninda emin ol zayif kalir, ne yani bunlari mi yazmamizi istiyorsunuz.
  • Oha ilk kez PC'min kaldırmayacağı bir oyunla karşı karşıyayım
  • Minimum Sistem Gereksinimleri

*İşletim Sistemi:Windows XP, Vista Veya Windows 7
    *İşlemci:Çift çekirdekli İntel E6700 2.66GHz Veya Çift Çekirdekli Amd Athlon 3.1 GHz
    *Ekran kartı: GeForce GT 440 GDDR5 512 Mb Veya Radeon HD 3870 512 Mb
    *Ram: 2 GB
    *Harddisk: 15 GB
    *Direct X:DirectX 10

Önerilen Sistem Gereksinimleri

*İşletim Sistemi: Windows 7
    *İşlemci:i5-670 3.46GHz Veya Phenom II X4 905e
    *Ekran kartı:GeForce GTX 650 1GB Veya Radeon HD 7750 1GB GDDR5
    *Ram: 4 Gb
    *Harddisk: 15 GB
    *Direct X:DirectX 11

aslı budur eğer bu değilse başka bişey demiyorum

• [simage]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1240084_637026476328398_927447246_n.jpg[simage]

• Bana fake gibi geldi yani 2 gb ram i7 ler fln eğer öyleyse şayet ps4 den bile iyi bir oyun var karşımızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    bilen biri cevap verebilir mi ön sipariş verdim iptal edicem eğer ki açmıyorsa
    arkadaşlar şimdi gt420m açmıcak mı? biliyorum ekran kartım kotu
  • BSC Misafiri
    7.10.2013 21:18:33

60 fps de görmeyiver biz daha minimumda açamıyoruz :D
  • wtf
  • Intel® Iris™ Pro HD 5200 bir ultrabook grafik işlemcisi yani o kadar kasmaya gerek yok ultabook açıyosa hepsi açar tabi özel optimizasyon yoksa

• Çok değişmemiş gereksinimler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.