Şimdi Ara

warrıor da bır kac soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar lvl 34 warrırum var. sımdı bu char ın aggrosu sunder armor degılmı degılse ne?

ınsatncelerde ne gıbı ozellılerını kullanmalıyım ben sureklı 5 defa sunder yapıp thunder clap yapıyorum sonra arkasına rend acaba yanlısmı bu taktık

babalar bı yardım

• quote:

Orjinalden alıntı: hopuf

arkadaslar lvl 34 warrırum var. sımdı bu char ın aggrosu sunder armor degılmı degılse ne?

ınsatncelerde ne gıbı ozellılerını kullanmalıyım ben sureklı 5 defa sunder yapıp thunder clap yapıyorum sonra arkasına rend acaba yanlısmı bu taktık

babalar bı yardım

kardes once yazını duzelt okunmuo
  • arkadaslarlvl 34 warrıroum var sunder armor kullanıyorum aggro bumudur degılmıdr?
    ınstancelerde ne gıbı ozellıklerını kullanmalıyım ben sureklı 5 defa sunder armor yapıp thunder clap ve rend basıyorum yanlısmıyım bıraz taktı verebılırmısınız
  • valla hojam çoğu ins in kendi pull taktiği var öncelikle ama olvl inslerde sen pulllasanda olur çek bi charge sonra a. battle stanceyi genelde 3 mob dalar çek hepsini bi sunder bi revenge bi block çek sonra allah ne verdiyse heroikle griş aggrosu düşenide tauntla hadi kolay gelsin ilerde alıştıkça kendi taktiklerini edinirsin bu en kolayı ve temeli

iyi oyunlar!!..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.