Şimdi Ara

**WARMHAUS EWA**Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
7
Favori
6.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir gün kendi kendine petekleri ısıtmamaya başladı. Ama Sıcak suda sorun yoktu.

Teknik servis şöyle söyledi: pandemi döneminde üretilen parça muhtemelen, pek denetim olmayonca yan sanayii 'de bu durumlar olabiliyor dedi.
    Daha önce de karşılaştıkları bir sorunmuş.
  • Servis bunun için ücret aldı mı peki sizden?

• peaceinworldd P kullanıcısına yanıt

Siz Warmhaus fabrikasında mı çalışıyorsunuz?

İnternette satış sitelerinde 24kW enerwa ve enerwaplus modelleri yok ama sitenizde var

Bu modeller piyasadan mı kaldırılacak?

• Merhabalar hayır sadece araştırıyorum,faydam olur mu diye bakıyorum ama siz bilgilisiniz takip ediyorum da :)

Siz nerede çalışıyorsunuz özel değilse?

Enerwa ve enerwa plus gördüm ben site de ama?

• peaceinworldd P kullanıcısına yanıt

burada sadece kombi tesisat..vs konularında yardım ediyorum nerede çalıştığımı..vs yazacak durumum yok

• tabi ki öyle.teşekkürler.

• Warmhaus ewa, fiyatından dolayı her ne kadar müteahhit kombisi, kiracı kombisi olarak adlandırılıyorsa da son derece kaliteli bir kombi

1.5 yıl önce 20 dairelik yeni bir apartmana Ewa kombi takıldı. Dün tanıdıklarımı ziyaret ettim. Ewa'da sorun yaşayan kimse yok. Ayrıca Müteahhit arkadaş da belirtti

• Merhabalar, bende ewa kullanıcısı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Cihazım 04.11.2022 üretimi. sirkülasyon pompası Duca olarak değişmiş. recowa oda termostatı aldım ancak bağlatamadım, servis geldi ancak kombi üzerinde termostat bağlantı klamensi olmadığı için bağlayamadı. genel merkezleri ile görüşüp bana bilgi vereceklerini söyleyerek, termostatı bağlamadan gittiler

**WARMHAUS EWA**Kullanıcıları

• ödemisli kullanıcısına yanıt

fotoğraflar için teşekkürler

Duca, yerli bir marka ve bu markanın PWM kontrollü çok kaliteli bir pompasını takmışlar.

diğer komponentler aynı görünüyor genleşme tankı alman malı Eca'da bu genleşme tankından kullanıyor

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam senin tavsiyen üzerine araştırıp aldığım ikinci kombim, varolasın
  • **WARMHAUS EWA**Kullanıcıları
    Burada bahsedilen hava tahliye fonksiyonu ı, petek havalarının alınması mı acaba?
  • Uzun araştırmalarım sonunda bu fiyata alınabilecek en iyi kombi olduğu sonucuna vardım. Kağıt üstünde özellikleri çok iyi. Forumda sorun yaşayan, vs var mı? Teknik servis ağından memnun musunuz?

• CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun yaşadım, ama aştık. Ben ve arkadaşım toplam iki tane ewa 24kw kombi aldık. Kurulum yapıldı benim kombide sorun yoktu, arkadaşımın kombisinde üç yollu vanadan damlama şeklinde su kaçağı vardı, servis elemanı inceledi ve değişeceğini söyledi. Stoğunda olmadığını ve parçayı merkezden talep edeceğini söylerek ayrıldılar. Belki suların çok kireçli olmasından veya başka bir sebepten bir gün sonra su kaçağı kendiliğinden kesildi.
    Ben ise recowa oda termostatı aldım, montaj için kayıt oluşturdum. Montaja geldiler ancak oda termostatı bağlantı klamensinin olmadığını bu yüzden bağlayamayacaklarını, parçanın stokta olmadığını merkezden talep edeceklerini söylediler. Gerekli parçaları temin edip tekrar montaja geldiler, önce arkadaşımın kombisinin 3 yollu vanası değiştirildi. O arada ben o kombiyi inceledim ve benim kombimde olmayan bağlantı klamensinin onda olduğunu gördüm ve fotoğraflarını aldım (onun kombisi kasım 2022 üretimi, benimki aralık 2022 üretimi). Bağlantı klamensi için ücret talep ettiler, bunun üzerine müşteri hizmetleri ile servis sorumlusu arasında yoğun bir telefon trafiği yaşadım. Gün sonunda klamensi ücreti karşılığında taktırdım. Durumu firmaya fotoğraflarla birlikte mail atarak bildirdim. Ertesi gün bir yetkili tarafından arandım, üretim politikası sonucu böyle bir durumun oluştuğunu mağdur olmamam adına ücret iadesi yapılacağını ayrıcı durumu arge merkezine ileteceğini söyledi. Şuan kombi ve termostattan memnunum, sizinde söylediğiniz gibi kağıt üstündeki özellikleri mükemmel ve bu fiyata alınabilecek en özellikli kombi diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ödemisli -- 20 Nisan 2023; 12:12:22 >

• hocam bildirim ayarlarını kapadığım için forumdan bildirim gelmedi, konuyu incelemek için girince gördüm mesajınızı. proje onaylama aşamasında olduğum için henüz servis gelip kombiyi çalışır hale getirmedi. servis geldiğinde imkan olursa içinin fotoğraflarını çekeceğim. garanti uzatma işlemi de yapacağım. şu an için beklemedeyim hala.

• Ewa'da hidroblok grubu kompozit yazıyor warmhaus internet sitesinde, prinç değil.
  • boyzof B kullanıcısına yanıt

1 ay öncesine kadar pirinçti. demek değiştirdiler ve bu saatten itibaren de önerilmez

• Merhaba bu kombi alınır mı? cosa akıllı oda termostatı ile kullanmayı düşünüyorum.

sıkıntı yaşar mıyım? ayrıca evimdeki sular çok kireçli.

• volkan9x V kullanıcısına yanıt

warmhaus ewa alınır ama plastik hidroblok olarak üretilmeye başlandı en az 6ay 8ay önce üretilmiş Ewa bulursanız alın çünkü eski seriler pirinç hidroblokludur

kutusunda üretim tarihi yazar ve Cosa ile kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.