Şimdi Ara

Warlock Nasıl Kesilir xD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gecen av deyim 3 kisinin icine daldım kestim hepsini gerci elemanlardan biri lvl 65 filandı.sora ezik gearlı bi priest geldi mc ile benı ucurumdan asagı attı öldüm.demek ki el elden ustundur diye bosuna dememisler :D
  • Rogue Bi konuda da belirtildi.Eskisi gibi olsaydı Wow bir videoda da izlenildiği gibi rogue herkesi çok rahat kesiyor.. Azz önce bg ye girdim bi warlock 1. sıradaydı kimse yanına yaklaşamıyodu. Benim 6k canım kalmıştı üstüne doğru koştum.koşmamla ölmem bir oldu:S

Bzıları gerçekten çok güçlü oluyor...
  • Dest locklar gercekten zor ölüyor İmunne ediyorlar bir cok seyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batu0792

quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

Warlock imba değil imba olan hadise = Fear Spam.

Imba olan bir$ey varsa $u an Resto Drood birde Elemental/Ench Shaman...

Warlock imba değildir, warlocku imba yapan succubustur.

Succubus eskisi kadar i$ yapmıyor çünkü çoğu class'a seduce'u kırabilen etmenler verildi.Hele kar$ıda Undead'den birileri varsa succubus tam yalan.Zaten Succubus sadece Desto ile adam gibi çalı$ıyor desto'da çok dayanıksız bir build.Lock=Affliction/Demon olucan felhunter'ı salcan dotları yağdırcan instant howl çakıp fear spamlıcan vs...
  • Bu yanlış hatırlamıyorsam LvL 60 zamanlarına ait bir post. Özellikle 1.6 patch i geldiğinde ( patch loglarına bakarsanız warlock nasıl imba oldu görebilirsiniz ) Warlock gerçekten efsaneydi. Örnek vermek açısından 2v2 Arena lara tek girip rahatlıkla karşısına gelebilecek tüm kombinasyonları (içinde lock olmayan) alabilirdi.

Şimdi Warlockları elinin tersiyle kesen Rogue lar o zamanlarda bir lock a duelde bir kere bile vurabilse büyük olay olurdu.

Ama geçti artık o devir.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Batu0792

quote:

Warlock imba değil imba olan hadise = Fear Spam.

Imba olan bir$ey varsa $u an Resto Drood birde Elemental/Ench Shaman...

Warlock imba değildir, warlocku imba yapan succubustur.

Succubus eskisi kadar i$ yapmıyor çünkü çoğu class'a seduce'u kırabilen etmenler verildi.Hele kar$ıda Undead'den birileri varsa succubus tam yalan.Zaten Succubus sadece Desto ile adam gibi çalı$ıyor desto'da çok dayanıksız bir build.Lock=Affliction/Demon olucan felhunter'ı salcan dotları yağdırcan instant howl çakıp fear spamlıcan vs...

Ya şaka yapıyorum, bende succy kullanmam, 1,5 sene önce sölemiştin de öle bi laf, espri yapıyım dedim.

• Adam süper anlatmış ya başta pet kullanmaz çünkü kendini çok güçlü hisseder diyo :D
  • warlocku imba yapan hala cogu wow oynayanın eskiden kalma olan korkusu warlocklara karşı
  • Rogue! Ambush ---> kidney---->Blackstab---->Evi... hala yasiorsa kacin
  • ehehe warlock oda neymiş adam yarım saat emiyor manayı 10 dk sonra anlıyorki bütün wsg boyunca beni peşlemiş keseceği başka class a doğru gidiyor 4ever resto druid :D
  • yav bırakın geçen gün MGT önünde 2 shadow pri de benim lock u kesti bi tane ally bile yardım etmedi işte pve server ının namussuzluğu "açmasaydın kardeşim pvp ni"
  • Rogueyi anladıkta resto druid ne oluyo warlockun karşısında onu anlamadık.. Hani warlock eskisi kadar güçlü değil dediysek o kadarda güçsüz demedik..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frosttrapper

quote:

Orjinalden alıntı: 8thsin

Yok daha neler. 25 men raid party kuralım olmadı, lock kesmek için

• quote:

Orjinalden alıntı: JakX

Warlock imba falan değildir imba diyen herkesde acemidir bunu böyle bilin.

Pvp den zerre kadar anlamayan bir sürü adam warlocku imba zanneder çünkü nasıl saldıracağını bilmez, kendi classının avantajlarını bilmez.

Bugün bir rogue yada warr locku hiç zorlanmadan kesebilir, hatta rogue yaralanmaz bile.

öle görünüyorki sen önüne gelen her locku çok rahat kesebiliorsun,
    öle bir sınıfkı s3 gear alınca hp si astronomik dereceye gelior , aldığı dmg in %20 si minion ile bölünüor ,
    ud değilsen seni fearla yaklaştırmıor. dotlar zaten başka mesele..
    işinin bilen warlock adamı dans ettirir öle öldürür(pekte bilmesine gerek yok aslına bakarsan)
  • Affli&Demon = Dot+Dot+Dot+Life Drain+Pet Attack+Fear+Dot+Life Drain+Death Coil+Dot+Dot = Death Can Dance

Gerekirse Trinket aç UD Lock isen x2
  • Bazı locklara crit vuramıyorum resmen, vursamda çok bişey ifade etmyor MS max 2-3 k Maşallah boss gibiler
  • kesmekle problem bitmiyoki adamı yatırıyosun ama yediğin dotlardan sora sende gidiyosun.dotlara çare yokmu.dotları yedikten sora bırakıyom zaten klavyeyi izliom öle.sinir ötesi.
  • Arkadaşlar, Warlockun sırtına bir Rogue bindimi, Rogue CD leri tamamsa, o warlockun yaşama şansı yok. (Noob roguelerden bahsetmiyorum) (Rogue'yi imba yapanda, rezil edende player'dir.)

Açılışı ben yaptığım takdirde %80-90 warlockları alıyorum. O beni görüpde dot ları dizersede clock of shadow+vanish.... CoS CD sini bekleyip biraz sabredip tekrar açılışı ben yaparım. Dolayısı ile Başlangıçda bitişde benim belirlediğim şekilde olur.

Bugün Cos, x2 trinket, Blind, shadowstep ile tek silahı fear olan bir charı kesemeyen Rogue noobdur.

Dolayısı ile en azından Rogue için warlock imba mimba deil.

herkese selamlar ve kolay gelsin :)
  • Bir warlock oyuncusu olarak, Warlocka itemizasyon ile ilgili nerf gelmeli gelicekse,

Bilindiği üzere 3 tane bol stamina veren dreadweave set ve 2 tane dreadweave hali bile az stamina veren felweave giyince warlock, hem resilience hayvan düzeye ulaşıyor, hem staminası bayağı artıyo,

Bence dreadweave seti kaldırsın blizzard, crite ihtiyaç duyan da, duymayan da felweave giysin ki, extra stamina ve resilience'e ulaşmasın warlock.

Sl/Sl olucaksa da, felweave sete +12,15 stamina gem veya +6 stamina ve +5 resilience gem taksın. Öle Sl/Sl olsun.

Edit:Ciddi ciddi, bu dediğimi, orjinal forumda topic açmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu0792 -- 21 Nisan 2008; 13:31:22 >
  • Şu lockların tek silahı nerden fear oluyorki ? pet ler ve dotlar armutmu topluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.