Şimdi Ara

WARLOCK CLERİC YAPILANDIRMASI NASIL OLUR!!YORUMLARINIZ PLS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR 100 LVL WİZARD CARIMI WARLOCK CLERİC YAPMAK ISTIYORUM.SIZCE NASIL BIR YAPILANDIRMA OLUR PWP ICIN...YORUMLARINIZ ICIN TESEKKURLER SIMDIDEN... HERKESE İYİ FORUMLAR

• senin sordugun soruya benzeri biri soru sormustu benim warlock hakkinda goruslerim bunlar olmustu ins. yararli olur

benim onerim warlock acma..neden ?

stun ve sleep tutma olasiligini dusurem(ksroda var suan) tabletler gelicek buyuk bi ihtimal ile isroya...

simdi mesela pvp yapiyorsun..karsinda 2h+cleric var..karsindaki holy spell i basti bless i basti orbit basti vs..

eline aldi 2h yi basladi sana saldirmaya..simdi sen burda ne yapicaksin ?

holy yuzunden attigin zehirlerin hepsi gidiyor..+ legend4 Plus updatesi ile (%90 ihtimal ile gelicek bu tabletler) holy nin islemedigi nadir 1-2 tane debuff vardi onlarda ortadan kalkicak buyuk bi ihtimal ile..

sen simdi pvpde ne yapicaksin stun atip offeringimi vurmayi denicen yoksa division+sleep atip offeringimi denicen?
    elinde kalmadiki bisey...

he diceksin warlock charlari silelimmi ? benim gorusum artik o charlar roc keserken medusa keserken ptler yardimci eleman olarak bulunur..

ins. tatmin olmussundur cevaplarimdan..

hic bi yerini ellemeden aynen buraya c/p yapiyorum

• Tesekkurler ama sımdı benım sormak ıstedıgım su! aslında warlock carları cok kuvvetlı carlar ama neden tercıh edılmıyo..sımdı zehırlerı basarak cok rahatlıkla adam kesebılır..benım dusuncem warlock la ölümcül olmak clericle de ölümsüz.. ama senın goruslerın cok dogru lakın warlocklarında ileride wazgecılemeyecek carlar olacagı aşikardır..ben sımdılık deneme amaclı acmayı dusunuyorum..hem suna da gelınce ben sımdıyı dusunuyorum acıkcası... yarın plus geldıgı zaman karakterımı ona gore yapılandırmayı elbette dusunuyorum.. ve kendımı bu car uzerınde yogunlastırırsam eger cok guzel bır karakter olusturacagımı dusunuyorum.. yanı prof.. ellerde warlockların neler yapabıldıgını hepımız az cok bılıyoruz yanılmıyosam!! ama yorumların ıcın cok tesekkur ederım.. cok yararlı oldu bana.. daha farklı yorumlarınızı beklıyorum ayrıca tesekkurler herkese ıyı forumlar ...
  • `` aslında warlock carları cok kuvvetlı carlar ama neden tercıh edılmıyo..sımdı zehırlerı basarak cok rahatlıkla adam kesebılır..``

guzel demissin de..o zehirleri tutturma kismi isi bozuyor..holy basilmis adama ne tuttura bilirsin ki..

ch charlara karsi yapicaklarin saymakla bitmez ama oyunda sadece ch ler yok

neden tercih edilmiyor ikiside oyunu yan build olarak konuldugu icin..

ve legend4 Plus ile bu pill bugu duzelmez ise warlock ve force charlarin buyuk bi isyani baslar Jm karsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wammer

Tesekkurler ama sımdı benım sormak ıstedıgım su! aslında warlock carları cok kuvvetlı carlar ama neden tercıh edılmıyo..sımdı zehırlerı basarak cok rahatlıkla adam kesebılır..benım dusuncem warlock la ölümcül olmak clericle de ölümsüz.. ama senın goruslerın cok dogru lakın warlocklarında ileride wazgecılemeyecek carlar olacagı aşikardır..ben sımdılık deneme amaclı acmayı dusunuyorum..hem suna da gelınce ben sımdıyı dusunuyorum acıkcası... yarın plus geldıgı zaman karakterımı ona gore yapılandırmayı elbette dusunuyorum.. ve kendımı bu car uzerınde yogunlastırırsam eger cok guzel bır karakter olusturacagımı dusunuyorum.. yanı prof.. ellerde warlockların neler yapabıldıgını hepımız az cok bılıyoruz yanılmıyosam!! ama yorumların ıcın cok tesekkur ederım.. cok yararlı oldu bana.. daha farklı yorumlarınızı beklıyorum ayrıca tesekkurler herkese ıyı forumlar ...

Hüseyin abi...Arkadaş hakLı asLında INT Leri KolaylıkLa kesebilirsin hatta 1 hit... Karşında bi warrior cleric Veya Str diger build... Holy spell olayını sölemeyi unuttum ben sana... Holy spell oldugu zaman hiç bir büyün işe yaramıyor sadece Stun vurabiliyorsun oda Tutarsa...Charı Wizard'dan Warlock Yapmayı düşünüyorsun...Char suanda 100 lw FF wiz/cleric...İtemlerini biraz daha iyi yaptınmı Ki senin yapamayacagın birşey deyiL WizardLa Çok güzeL işler yapabilirsin abi...Warlock/Cleric Çok iddaLı bir Build...PROFESSİONEL Olundugu sürece Warlock/cleric harika bir build aslında...Ki Kullanıcak olan kişi Sensen hiç bi sorun yok demektir...

• 100ü bilmem ama 92de böyle oluyor

http://www.youtube.com/watch?v=ZeGdd--MMoo

• Warlock+Cleric Oynaması En Zor Char Ama Chinese Charları Rahatlıkla Kesersiniz...Wizardlara Tek Atarsınız...Rogue'ler Xbowla Sizi Öldüremezde Stun'u veya Slumber'ı Yerse Biter...Yani Karşınızda Bir Tek Warrior+Cleric'lerde Zorluk Çekersiniz O da Holy Sayesinde...Şunu Rahatlıkla Söyleyebilirim ki Sağlam Bir Chinese Blader'ı Bir Warlock'dan Başka Kesecek Bir Char Yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Shadow

Warlock+Cleric Oynaması En Zor Char Ama Chinese Charları Rahatlıkla Kesersiniz...Wizardlara Tek Atarsınız...Rogue'ler Xbowla Sizi Öldüremezde Stun'u veya Slumber'ı Yerse Biter...Yani Karşınızda Bir Tek Warrior+Cleric'lerde Zorluk Çekersiniz O da Holy Sayesinde...Şunu Rahatlıkla Söyleyebilirim ki Sağlam Bir Chinese Blader'ı Bir Warlock'dan Başka Kesecek Bir Char Yoktur

Affedersinde Roguede Cleric yok mu?
  • warior cleric dısında bütün charlaı rahatlıkla kesersin emin ol.Rogue/cleric demissiniz ama aynı anda 2 charında bless kullandıgını düşünelim.bless bittikten sonra dotlara zayıflatır eger yeterince profesyonelse dogru zamanda offering vurup rogue charları yere serebilir.Rogue bosmu durcak oda vurur diyebilirsiniz ama elindeki shield holy recovery division ve healing orbit sayesinde kolay kolay yatmaz.Xbow extrem yada dagger desperate zaten warlock bi chara karşı açılmaması gereken skillerdir.Bunun nedeni stun yerseniz offering vurdugunda üzerninzde sun set bile olsa dayanamazsınız.Ayrıca warlockta reflecti kullanarak aldıgınız nadir hitleride karşıdakine fazlalaşarak gönderirsiiz budasize çok büyük avantaj sağlar.Ama dedigim gibi warior cleric görürsen ya bi şekilde ordan uzaklaşcan yada öleceksin.
  • evet arkadaslar haklısınız ama oyunda warrıor clerıcten ote baska carlar oldugu kesin oldugu ıcın benım dusuncem oyunda super olmak her carı kesmek deıldır.yatarsınız elbette ama kullanıs seklınız sızın ne kadar ıyı oyuncu oldugunuzu gosterır.ben ınanıyorum kı oyunu ıyı oynayan her kişi kraldır.buıldınız her ne olursa olsun en guzel sey iyi oynamak ve oyunu tam anlamıyla bılmetır.benım sımdıkı amacım sımdıye kadar kullanmadıgım bır buıldde kral olmak amiyane tabırle...artık bu buıldden vazgecmeyecem kı benım aklımda dogru olan budur..warrıor clerıc veya clerıc buıldınden olan carlarımız oynamayı bılmedıklerı surece bence kesılebılecek carlardır.herseyden once bılerek oynamak haksızmıyım sızce!!! yorumlarınızın devamını bekler herkese yanı tum arkadaslarıma iyi oyunlar ve forumlar dilerim ...
  • benden soylemesi su charlari devirmen zor ve cok zor olur..

warrrior+cleric

rogue+cleric : egerki karsindaki professional ise kesemezsin bi rogue+cleric i sen ne kadar iyi olursan ol..

full str bow : belki hic vuramaya blirisin bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrilinnK

warior cleric dısında bütün charlaı rahatlıkla kesersin emin ol.Rogue/cleric demissiniz ama aynı anda 2 charında bless kullandıgını düşünelim.bless bittikten sonra dotlara zayıflatır eger yeterince profesyonelse dogru zamanda offering vurup rogue charları yere serebilir.Rogue bosmu durcak oda vurur diyebilirsiniz ama elindeki shield holy recovery division ve healing orbit sayesinde kolay kolay yatmaz.Xbow extrem yada dagger desperate zaten warlock bi chara karşı açılmaması gereken skillerdir.Bunun nedeni stun yerseniz offering vurdugunda üzerninzde sun set bile olsa dayanamazsınız.Ayrıca warlockta reflecti kullanarak aldıgınız nadir hitleride karşıdakine fazlalaşarak gönderirsiiz budasize çok büyük avantaj sağlar.Ama dedigim gibi warior cleric görürsen ya bi şekilde ordan uzaklaşcan yada öleceksin.

iyide kd+60ın dagger skillini yedikten sonra nasıl yaşamayı düşünüoyo

• Eğer tüm buildleri çok kolaylıkla kesebilen bi char varsa söleyinde onu oynayayım 99 warrior cleric charım vardı +7 2h swordlu crit 14 serverın en iyi silahı ve o charda buffsuz kötü bi char.Eu charlar buffsuz bir hiç unutmayın bence bunu.Takım charıdır sadece pvpyi düşünme gw fw vs. vs. vs. Pvpde de çok ezik olacağını sanmıyorum +6 seti yaptıktan sonra elinde de shield olacak +7 br18+ bir tane yaparsan adama atacaksın bi ton debuff vs. yani engellersin bi şekilde.Bow char yada blader yada warrior pvpde king midir yani pvpde iyi olmak iteme + farma + charı kullanmaya bağlı bence.Warrior abartılacak kadar da güzel bi char değilmiş onu anladım warrior kastıktan sonra.Sadece wizardları buflayan ne unique ne bişi kesebilen pvpde 1vs1de iyi olan bi char.Blader den tek farkı buff verebilmesi.
  • Warlock güzel bir karakter.Bowun ve Xbowun korkulu rüyası olabilecek donanıma sahip.Kimse mesafe kısaltan warlock büyüsünü unutmasın.Sleep olmadan Medusayı kesmek gayet zor vs.vs.
    Reflect başlı başına ayrı bir güzellik.Bugün eventta bir yüksek level kendi nukesi ile yattı nasıl oldu oda anlamadı.Gayet yüksek bir damage yedim.Yattım ama rakibimde yatmıştı.Son sözü şu oldu;
    "Warlock...noob"
    Her karakterin kendine has özellikleri var.Kullanamasını bilmek karakteri tanımak oyunda üstünlük sebebi.Artı blue basacaksınız.Kalkanınız var blok ratiosu yüksek olacak.Görünmez karakterleri kesmenin tek çıkışı bu.Xbowdan tek yemedikten sonra yapacak bir şeyler bulursunuz.Attığım bombalar wizardları ben olmasamda alıyor.Kısaca kullanmasını bilmek herşeydir.Tüm karakterler için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karazaferaskeri

quote:

warior cleric dısında bütün charlaı rahatlıkla kesersin emin ol.Rogue/cleric demissiniz ama aynı anda 2 charında bless kullandıgını düşünelim.bless bittikten sonra dotlara zayıflatır eger yeterince profesyonelse dogru zamanda offering vurup rogue charları yere serebilir.Rogue bosmu durcak oda vurur diyebilirsiniz ama elindeki shield holy recovery division ve healing orbit sayesinde kolay kolay yatmaz.Xbow extrem yada dagger desperate zaten warlock bi chara karşı açılmaması gereken skillerdir.Bunun nedeni stun yerseniz offering vurdugunda üzerninzde sun set bile olsa dayanamazsınız.Ayrıca warlockta reflecti kullanarak aldıgınız nadir hitleride karşıdakine fazlalaşarak gönderirsiiz budasize çok büyük avantaj sağlar.Ama dedigim gibi warior cleric görürsen ya bi şekilde ordan uzaklaşcan yada öleceksin.

Cleric'lede Kendini HeLLLiyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: HyLa[Z]JeaN

quote:

Orijinalden alıntı: karazaferaskeri

quote:

Cleric'lede Kendini HeLLLiyebilir

yerdeyken mi

• evet arkadaslar haklısınız hepınız de lakın sunu es gecmemek ıstıyorum musadenızle..warlock karakterlerı uzerıde gercekten bıraz arastırma yaptım dun aksam .. ve cok ılgınc sonuclar gordum ... mesela warlock karakterı sadece olum ıcın yapılandırılmıs bır buıld karakterı.. bencil bır karakter acıkcası!! sunu merak edıyorum bu kadar ölumcul olan bır karakterın en zayıf yanı ne ...bu konuda bır fıkır elde edemedım acıkcası!! demek ıstıyorum kı warlock un elit car olmasından ote tercıh edılmemesının en buyuk nedenı ne ? ılerkı levellerde mukemmel skıll dagılımı olan bır buıld oldugunu ogrendım ayrıca..warlocksuz hayat ımkansız olcak gercekten..su icmeye ne kadar muhtac ısek warlocka da o kadar muhtac olcaz emın olun... cunku oyle skıll dagılımı gelcek kı ben sımdıden cok heycanlandım.. ve sunu da soylemek ıstıyorum.. tum arkadaslarıma tesekkur ederım yorumları ıcın ve yorumlarınızın devamını bekler butun arkadaslarıma ıyı oyunlar ve forumlar dılerım ... tesekkurler!!!
  • arkadaslar bana suan yorum yazın pls.. deıstırmek te kararsız kaldım.. deıstıreyımmı yoksa kalsınmı...
  • Ben olsam o şekilde bırakırım wizz + cleric kalsın. hiç uğraşma oyunun tadını çıkar zaten wizz chara sahipsin bir warlock kasabılırsın zaten bosuna charını bozma derım ben
  • Zayıf noktası holy spell ve cold wall.Sebepleriyle açıklayım.Holy spel kullanan bi rakibin olduğunda tek atabileceğin debuff bleedtir.buda senin bütün skill ağacındaki debuffların holy spell karşısında hiç bi işe yaramadığı anlamına gelir.Bleed attıktan sonra stun atıp offeringle öldürmek için gerekli anı kollaman gerekir.Cold wall ise tam bir warlock cleric düşmanıdır.1 lvli bile bi warlock charı etkisiz kılmaya yeter.hiçbir debuff işlemez.Stun dahil.Ve oyunda cold walla ilgili bi bug var.Eger biri cold var acarken stun atarsan cold walla hareket edebilir.Buna çok dikkat et.Düşük lvlli coldwalları kırmak icin yanında olabildigince yuksek lvl bi xbow bulundurmanı tavsiye ederim.warlock veya clericle o duvarı yıkmanın imkanı yok.Eger wall lvli yüksekse hiç denemeden rakibin menzilinden uzak dur.Ne öldürebilirsin nede ölürsün.
    quote:

Orijinalden alıntı: wammer

evet arkadaslar haklısınız hepınız de lakın sunu es gecmemek ıstıyorum musadenızle..warlock karakterlerı uzerıde gercekten bıraz arastırma yaptım dun aksam .. ve cok ılgınc sonuclar gordum ... mesela warlock karakterı sadece olum ıcın yapılandırılmıs bır buıld karakterı.. bencil bır karakter acıkcası!! sunu merak edıyorum bu kadar ölumcul olan bır karakterın en zayıf yanı ne ...bu konuda bır fıkır elde edemedım acıkcası!! demek ıstıyorum kı warlock un elit car olmasından ote tercıh edılmemesının en buyuk nedenı ne ? ılerkı levellerde mukemmel skıll dagılımı olan bır buıld oldugunu ogrendım ayrıca..warlocksuz hayat ımkansız olcak gercekten..su icmeye ne kadar muhtac ısek warlocka da o kadar muhtac olcaz emın olun... cunku oyle skıll dagılımı gelcek kı ben sımdıden cok heycanlandım.. ve sunu da soylemek ıstıyorum.. tum arkadaslarıma tesekkur ederım yorumları ıcın ve yorumlarınızın devamını bekler butun arkadaslarıma ıyı oyunlar ve forumlar dılerım ... tesekkurler!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.