Şimdi Ara

##Warhammer Online## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
18.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • warhammer için nasıl bi sistem yeterli olur=?

şu anda oynayan arkadaşların sistemleri neler ve şu anda piyasada cd sini bulmak mümkünmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesstürk -- 25 Mayıs 2008; 17:57:08 >
  • Pek fazla ii bi sistem gerekmiyor wow u orta ayarda rahat oynatan bi sistem bunu oynatır ama daha cok pvp ye yonelik oldugundan biraz daha iyisi olsa iyi olur.WoW u 5200 bile rahat oynatıyor bundada 5600-1300-1600 filan 2 gb ramle rahat oynanır.Daha cıkmadı cıkıcaktıda ertelendi eylul ekim gibi suan pre order olarak var yunanistandan filan pre order yaılıyormus ama yunancaymıs.Belli yerleri arastırırsan bulabilirsin yada cıktıgında gelmesini beklersin artık hemen geliyor oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 25 Mayıs 2008; 22:59:24 >
  • cevap için saol hunterx benim ram 1 gb o zaman ram gerekicek zaten 3 ay varmiş keşke yazın çıksaydı ben bir sitede cd sini buldum 49 ytl .
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 26 Mayıs 2008; 12:42:35 >
  • Bunun dövüş sistemi WoW gibimi yoksa AOC gibimi arkadaşlar ?
  • Daha cok WoW gibi grafikler, action slot skill kullanma sekli filan aynı.AoC bir ilktir dovus sisteminde bundan sonrakiler anca kullanırsa kullanır aynı zamanda cıkıcak(cıkıcaktı ertelendi)bir oyunda kullanılması olamazdı AoC dovus sitemi grafikleriyle one cıktı War da classlarıyla RvR sistemiyle daha cok pvp yuklenmesiyle one cıkıyor....
  • Hmm... teşekkürler O zaman benim tercihim Aoc olucak çünkü ben kendi yeteneklerimizi konuşturabileceğimiz bir dövüş sistemi istiyorum yani combo haraketler filan bunuda şuan tek aoc veriyor Warhammer dada böyle olsaydı keşke
  • Arkadaşlar aralgame sitesine göre aral bu oyunun Collectors Edition ön sipariş paketini Türkiye'ye getiriyormuş, fiyatına da 20 lira diyorlar...
  • Ben collector paketini 20 ytl e aldım. oyun Eylülde açılacak fakat collector pakete sahip olanlar temmuzda 2 ay beta serverlarına girmeye başlayacaklar. Eylülde oyun çıktığında 140 ytl daha ödenecek.. Aylık ödemeninde 10 euro olması bekleniyor.
  • Bende aldım collector paketini. Beta serverlara girme hakkının yanı sıra birde bunlar var.. Bence mükemmel...

� Collectors Edition Ön Sipariş Paket içeriği:
    � 1. GARANTİLİ AÇIK BETA ERİŞİMİ: Oyunu deneme şansını bulan ilk oyunculardan biri olun! Oyunun BETA Testi oyunun çıkış tarihinden en geç 2 ay önce başlaması bekleniyor.
    � 2. OYUNA DİĞER OYUNCULARDAN ÖNCE BAŞLAMA HAKKI: Oyuna yeni başlayan acemilere üstünlük sağlayın.
    � 3. BONUS OYUN İÇİ İÇERİKLER :
    --> RITTENBACH'S PORTABLE CAMP
    --> Oyuncuların savaş aralarında dinlenebilecekleri bir mekan.
    --> Ek olarak tüm Ön Sipariş yapan müşteriler aşağıdaki eşyaya hak kazanacak:
    --> SENTINEL'S AMBER BAND
    --> Özelliklerinizi ve her saldırıda ilave hasar verme şansınızı arttıran Touch of Earth büyüsünü kazanın.

� Collectors Edition aşağıdakileri içerecektir:
    � Özel içerik / Oyun içi özellikler
    � 12 adet özel görev (Her ordu için 2 tane olmak üzere)
    � 12 özel quest ödülü (Her quest (özel görev) için bir tane)
    � Özel karakter kafaları (12 Adet)
    � Özel oyuncu unvanları (12 Adet)
    � 30 gün BEDAVA oyun imkanı
    � Özel içerik / Kutunun içinden çıkan materyaller:
    --> WAR Graphic Novel (128 sayfa kaliteli özel kitap)
    --> The Art of WAR (224 sayfa kaliteli özel artbook (çizim kitabı)
    --> Özel Warhammer minyatür oyuncağı
    --> VE, oyun DVDsi, Klavuz (80 sayfalık) ve 2 adet konuk oyuncu şifre kodu

• Beyler bunun trial versionu aç gün başlamayı düşünüuomda önce trialdan yararlanıp başlayak
  • Bu oyunun ön sipariş paketini nereden aldınız? Ben de 20 YTL avantajlı collectors almak için pre order almak istiom ama şimdiye kadar bulamadım...
  • Satış Noktaları

D&R
    Electroworld Capacıty
    Bimeks Teknoport
    Bimeks Erenköy
    Nezih Kadıköy
    Nezih Akmerkez
    Mavi Cevahir
    Mediamarkt Ümraniye
    Megavizyon Nautilus

Alıntı: Paticik
  • Oyun ici Ss koyabilirmisiniz ?
  • NDA...
  • Warhammer CB accountu satılıktır.Suanda girenler 21 lvl istedigi classtan adam acıp butun herseyi deneyebilir.Skiller, PVP vb.Lutfen pmden irtibata gecin buraya biseyler yazmanıza gerek yok
  • Warhammer Online 18 Eylül 2008 de çıkmış bulunmaktadır.

D&R Shoplarda 45 ytlye bulabilirsiniz

Aylık üyelik 12.99 Euro
  • oyun cidden güsel ne lag var ne spike pek bi temiz
  • Arkadaşlar Türk Guildi olarak HoA yine Warhammer'da \o/

sitemizin ilgili bölümüne gitmek ve incelemek & başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz. :)

http://www.war-tr.net/forum/viewtopic.php?f=10&t=47
    Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.