Şimdi Ara

warhammer ı kurdum ama patch server ına bağlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen gün unlimited trial ı denedim. hoşuma gitti ve oyunun orjinalini internette sipariş verdim. evime kadar geldi. özenle açtığım paketi, vakit kaybetmeden kurdum. lakin çalıştırmaya kalktığımda oyun hata vermektedir. patch için server a bağlanamamktadır. oyunu internetten indirmekle vakit harcamamak için sipariş vermiştim. şimdi de yamayı bile yükleyemiyorum. ne yapmak lazım?

• bende windows7 64 bit kurulu oyunu daha once oynamısdım kutusu vardı. tekrar kurmak ıstedım kurdum ama oyunu acmıyor hata verıyor. patch serverına logın olmuyor yada exede hata verıyor bunun sebebını yada cozumunü bilen varmı ?
  • Kutulu versiyonlardaki artık çalışmıyor diye biliyorum trial clientine normal 1 aylık falan üye olmuş hesapla bağlanınca yaklaşık 8gb indirip full sürüme dönüşüyor
  • Antivirus bazen engelleyebiliyor kapatıp tekrar deneyiniz veya siparis verdiginiz oyun eu versiyon olabilir oyunun eu versiyonu kapandı malesef
  • Kapanmadı Eu ve Us birleşti.Bu arada offical forumda bu sorunun çözümü var.Ufak bir dosya indirip kuruyorsunuz ve onla giriş yapıp patch yapmaya başlıyorsunuz.Bu sorun Eu ve Us birleştiği için oluştu.Çözümü var sonuçta iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Kapanmadı Eu ve Us birleşti.Bu arada offical forumda bu sorunun çözümü var.Ufak bir dosya indirip kuruyorsunuz ve onla giriş yapıp patch yapmaya başlıyorsunuz.Bu sorun Eu ve Us birleştiği için oluştu.Çözümü var sonuçta iyi oyunlar.

Hangi dosya? Link verebilir misiniz?
  • Bende aynı problemi yaşıyordum. Oyunu silip warhammeronline.com sitesinden yükleyiniz.
  • Patch serverına baglanamama sorunu eu ve us birleşmesinden ötürüdür.

http://s2.dosya.tc/server/NVNYie/mythic_patcher.zip.html (500kb)

Dosyayı indirip içindekileri warhammer klasörüne atınız değiştirilsin mi sorusuna evet diyiniz.
    Sonra launchera tıklayınız çıkan pencereye ID ve PASSWORD yazıp patch atınız.

NOT:Güvenmeyenler Warhammerın ingilizce forumlarında bu dosya mevcut ordan da indirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.