Şimdi Ara

Warcraft Kitap Serisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
60.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Php

sunwell tirology elime ulaştı bugün

ilk kitabı kısa sürede bitirdim çizgiroman haliyle çabuk bitiyor..

ilginçtir Warcraft 3 dekilerin aksine farklı bilgiler içeriyor.. Quel'thalasa girerken Arthas kendi yöntemiyle korumaları atlatmıştı ama burada dar'khan diye bir elfin arthasa yardım ettiği yazıyor..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Php

ilginçtir Warcraft 3 dekilerin aksine farklı bilgiler içeriyor.. Quel'thalasa girerken Arthas kendi yöntemiyle korumaları atlatmıştı ama burada dar'khan diye bir elfin arthasa yardım ettiği yazıyor..

Dikkat ettimde kitapların yazarları farklı. Belki o yüzden olabilir o farklılık.......

• quote:

Orijinalden alıntı: Elfredy

quote:

Dikkat ettimde kitapların yazarları farklı. Belki o yüzden olabilir o farklılık.......

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Elfredy

quote:

warcraft 3 derken kitap değil oyundan bahsediyorum. biz oyunu oynarken kel'thuzad 3 tane binada saklanan anahtardan bahsediyordu.. o anahtarları alınca büyü kalkanı kalkıyordu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Elfredy

quote:

warcraft 3 derken kitap değil oyundan bahsediyorum. biz oyunu oynarken kel'thuzad 3 tane binada saklanan anahtardan bahsediyordu.. o anahtarları alınca büyü kalkanı kalkıyordu

Alıntıları Göster
    antalyada 3 kitap ı 36 ytl ye aldım dım ve kitap deli sürükleyici oyun gibi

• quote:

uplamak zorundayım çünkü D&R Sunwell trilogy serisini satışa sunmuş.. hemen 3 kitabın da siparişini verdim..

Alıntıları Göster
    quote:

uplamak zorundayım çünkü D&R Sunwell trilogy serisini satışa sunmuş.. hemen 3 kitabın da siparişini verdim..

hemen gidip alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GunsL1ngeR

quote:

hemen gidip alıyorum

Alıntıları Göster
    salla kitabı fln al bütün wc leri videoları diyalogları %100 dikkatle dinleyerek okuyarak oyna oyunları... ben öle yaptm nerdeyse ezbere biliorm hikayeyi

not: Arthas'a kalkan eller kırılsın

ÇOK YAŞA LICH KING

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerkek

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nerkek

http://turkcekitap.blogcu.com/
    Buraya göz atın iserseniz

Oldukca güsel bi blog, valla butun kitabı Worde aktaran arkadasta sağlam sabır varmış hee =D

• quote:

Orijinalden alıntı: birdofchaos

salla kitabı fln al bütün wc leri videoları diyalogları %100 dikkatle dinleyerek okuyarak oyna oyunları... ben öle yaptm nerdeyse ezbere biliorm hikayeyi

ÇOK YAŞA LICH KING

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: birdofchaos

ÇOK YAŞA LICH KING

ne kadar az şey bildiğini öğrendiğinde şok olacaksın :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: birdofchaos

ÇOK YAŞA LICH KING

ne kadar az şey bildiğini öğrendiğinde şok olacaksın :)

Alıntıları Göster
    ya millet bşi sorcam..bn bu kitapları bitirdim..ejderhanın günü,büyük şef ve son bekçi yi..ama kitaplar olayın bi kısmını anlatıyo sadece..adamlar bi arthas,lich king diyince kalıyorum..bunları öğrenmek için hangi oyunları oynaalıyım..wc3 ve wc3:ft yetermi???

• quote:

Orijinalden alıntı: stealth213

ya millet bşi sorcam..bn bu kitapları bitirdim..ejderhanın günü,büyük şef ve son bekçi yi..ama kitaplar olayın bi kısmını anlatıyo sadece..adamlar bi arthas,lich king diyince kalıyorum..bunları öğrenmek için hangi oyunları oynaalıyım..wc3 ve wc3:ft yetermi???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: stealth213

Bunun için warcraft'ın özetini okuyabilirsin. Lich King falan wc3 ve wc3:ft de geçiyor zaten.
    Bide arthas da day of the dragon da bi kere geçiyodu. (babasına bişey falan diyen küçük çocuk olarak(sonradan nerden bilelim biz böyle olacağını keratananın)

• quote:

Orijinalden alıntı: TuGhAn

quote:

1) o özeti okuyun
    2) Kitapları okuyun sırayla
    3) warcraft 3 ü bitirin..

oyundaki detayları görünce ağlayacaksınız... ama ne yazıkki wow mitolojisinden bihaber pvp ye kaptırmış gitmiş hangi class neyi keser kafasında etrafta gezen tiplerle dolu işte.. ,

orgrimmarın , durotar ın adının nerden geldiğini bile bilmezler..

+1

Bıktım vallaha şu imbalanced bu balanced şu imba şu şöyle şu ezik bu bezik... Adam gibi lore dan konuşacak kimse yok burada. Olsa da hemen o konuya döndürürler zaten...

Ayrıca 3 kitabı da bitirdim, Türkçeye çevrilmemiş olanları var, bulabilsem onları da okuyacağım ama yok :(

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TuGhAn

quote:

1) o özeti okuyun
    2) Kitapları okuyun sırayla
    3) warcraft 3 ü bitirin..

oyundaki detayları görünce ağlayacaksınız... ama ne yazıkki wow mitolojisinden bihaber pvp ye kaptırmış gitmiş hangi class neyi keser kafasında etrafta gezen tiplerle dolu işte.. ,

orgrimmarın , durotar ın adının nerden geldiğini bile bilmezler..

+1

Bıktım vallaha şu imbalanced bu balanced şu imba şu şöyle şu ezik bu bezik... Adam gibi lore dan konuşacak kimse yok burada. Olsa da hemen o konuya döndürürler zaten...

Ayrıca 3 kitabı da bitirdim, Türkçeye çevrilmemiş olanları var, bulabilsem onları da okuyacağım ama yok :(

eger loredan konusmak istersen burda bekleyen biri var oncelikle bunu unutma
    ikinci olarak. bahsedilen ve yukarda ismi yazılan ve olmadıgı idda edilen kitaplara gelince.
    arkadaslar bu kitaplar oldukca gercek. sadece turkceye cevrilmemis durumda. anlattıkları hikayelere de gelicek olursak elflerin yaradılısını. iclerindeki ayrılıkları, illidianı vs. anlatiyorlar kendilerini. isimleri ve kapakları asagidaki gibidir. ilk uc kitap ucleme olup koydugum sıra kronolojikdir. yani herkesin bildigi ejderhanın gunu - buyuk sef - son bekci sıralaması aslında yanlıs

Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: War of the Ancients Trilogy, Book One: The Well of Eternity
     Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: War of the Ancients Trilogy, Book Two: The Demon Soul
     Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: War of the Ancients Trilogy, Book Three: The Sundering
     Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: The Last Guardian
     Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: Day of the Dragon
     Warcraft Kitap Serisi?

Warcraft: Lord of the Clans

ilk uc kitap bildigim kadarıyla yurt dısında tek bir paket olarak satılıyor.

ayrıntılı bilgi icin aslında herzaman basvurmamız gereken yer olan
    WoW Europe

• quote:

Orijinalden alıntı: stealth213

Alıntıları Göster
    quote:

bu kitaplar belli bir yere kadar anlatiyor tabiki. eger scourge u ve kalimdora gidisi falan oynamak istiyosan warcraft 3den baslayip frozen throne a kadar ilerlemen lazım. campaign modda eger konusmaları falan dinlersen hikayeyi film gibi izliyosun aslında eger kitapları okuduysan wc3 ve wc3ft yi oynamakta gec bile kalmıssın diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SaGini

quote:

bu kitaplar belli bir yere kadar anlatiyor tabiki. eger scourge u ve kalimdora gidisi falan oynamak istiyosan warcraft 3den baslayip frozen throne a kadar ilerlemen lazım. campaign modda eger konusmaları falan dinlersen hikayeyi film gibi izliyosun aslında eger kitapları okuduysan wc3 ve wc3ft yi oynamakta gec bile kalmıssın diyebilirim

Alıntıları Göster
    Şu Arthas'ın kılıcı olsa elimde şimdi. Bu arada wc3 de Thrall'ın bir arkadaşı vardı, adını unuttum. Başta Thrall'ı kabul etmek istemiyordu sonra iyi dost oldular, öldü felan. Thrall acılar içinde feryat figan eylediydi. Ne oldu o vatandaş. Hiçbir yerde rastlamadım onun anısına birşeylere wow da. Ya da kendi ulaştığım levellarda rastlamadım diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Şu Arthas'ın kılıcı olsa elimde şimdi. Bu arada wc3 de Thrall'ın bir arkadaşı vardı, adını unuttum. Başta Thrall'ı kabul etmek istemiyordu sonra iyi dost oldular, öldü felan. Thrall acılar içinde feryat figan eylediydi. Ne oldu o vatandaş. Hiçbir yerde rastlamadım onun anısına birşeylere wow da. Ya da kendi ulaştığım levellarda rastlamadım diyeyim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ULYSES

Grom Hellscreamdan bahsediyorsun heralde, evet öldü, thrallı ve kendisini magtheridon'dan kurtarıp son gorevini yapıp şehit oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Frontlines

quote:

Grom Hellscreamdan bahsediyorsun heralde, evet öldü, thrallı ve kendisini magtheridon'dan kurtarıp son gorevini yapıp şehit oldu..

Alıntıları Göster
    arkadaslar sırasıyla hangı kıtapları almamız lazım yaws kafam karsıtı herkez bısey solemıs bıde kadıkoyde nerden bulurum bu kıtapları bugun alıcam ıns

• quote:

Orijinalden alıntı: TOMEKK

arkadaslar sırasıyla hangı kıtapları almamız lazım yaws kafam karsıtı herkez bısey solemıs bıde kadıkoyde nerden bulurum bu kıtapları bugun alıcam ıns

Alıntıları Göster
    Sunwell serisini hiç beğenmedim. Üç kitabı bir saatte okursunuz zaten. Kocaman resimlerle dolu sayfalar, bilgi az. Çizgi roman olarak çizimleri beğensem de hikaye işlenişini ve hareket ifadelerini beğenmedim. Manga tarzı birşeyler yapmışlar ama uymamış wow'a. Paranızı boşa harcamayın bence.

• quote:

Sunwell serisini hiç beğenmedim. Üç kitabı bir saatte okursunuz zaten. Kocaman resimlerle dolu sayfalar, bilgi az. Çizgi roman olarak çizimleri beğensem de hikaye işlenişini ve hareket ifadelerini beğenmedim. Manga tarzı birşeyler yapmışlar ama uymamış wow'a. Paranızı boşa harcamayın bence.

Alıntıları Göster
    The Sunwell Trilogy

http://rapid share.com/files/46872022/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v1_Dragon_Hunt__2005___Whitewolf-DCP_.cbr

http://rapid share.com/files/46867093/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v2_Shadows_of_Ice__2006___Whitewolf-DCP_.cbr

http://rapid share.com/files/46862560/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v3_Ghostlands__2007___Whitewolf-DCP_.cbr

para harcamaya ne hacet :) linkteki boşluku kaldırın...Birde cbr formatını açan program bulmayı unutmayın tabi...Bir de,dil olarak ingilizce kitaplar haberiniz ola...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdrunkisuppose -- 10 Aralık 2007; 15:13:56 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Ashenvale tarafında bir yerde vardı grom un öldüğü yer. Anıt felan vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

The Sunwell Trilogy

http://rapid share.com/files/46872022/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v1_Dragon_Hunt__2005___Whitewolf-DCP_.cbr

http://rapid share.com/files/46867093/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v2_Shadows_of_Ice__2006___Whitewolf-DCP_.cbr

http://rapid share.com/files/46862560/Warcraft_-_The_Sunwell_Trilogy_v3_Ghostlands__2007___Whitewolf-DCP_.cbr

para harcamaya ne hacet :) linkteki boşluku kaldırın...Birde cbr formatını açan program bulmayı unutmayın tabi...Bir de,dil olarak ingilizce kitaplar haberiniz ola...

Alıntıları Göster
    ıng mı kıtaplar?

• quote:

Orijinalden alıntı: TOMEKK

ıng mı kıtaplar?

Alıntıları Göster
    hmm evet yazmayı unutmuşum...ingilizce dilleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

hmm evet yazmayı unutmuşum...ingilizce dilleri...

Alıntıları Göster
    Fakenick adlı arkadaşın verdiği kitapalr çizgi roman, Dost Kitabevi'nde satılıyor ama çok kısa gerek yok okumaya pek birşey yok.
    Okuyacaksanız:
    1. Ejderhanın Günü
    2.Büyük Şef
    3. Son Bekçi.;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.