Şimdi Ara

Warcraft Kitap Serisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
60.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serisini okudum , devamını bekliyorum gerçekten harika kitaplar.
  • Bunlar güzelde bence bir topic de sırf hikaye için olsun bende full seri yok lütfen full seriyi okuyan ingilizcesi ileri seviye olan biri bölüm bölümde olsa hikayeyi çevirmeye başlayabilir mi? Bildiğim yada gereken yerlerde bende yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: segban

Bunlar güzelde bence bir topic de sırf hikaye için olsun bende full seri yok lütfen full seriyi okuyan ingilizcesi ileri seviye olan biri bölüm bölümde olsa hikayeyi çevirmeye başlayabilir mi? Bildiğim yada gereken yerlerde bende yardımcı olmaya çalışırım.

abi özetlerini oku türkçeside var tartışabilcek en azından bi kaç damla rp yapabilcek kadar öğrenirsin ya i bende the last guardian'ı okudum diğerlerini netten özet olarak yani

• Öyle kitaplar yok abi ya son bekçi var ama oda Medivhi anlatır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Red_Lead

Son Bekçi - War Craft 3
    Warcraft - Buz Gölgeleri
    Warcraft - Ejder Avı
    Warcraft - Hayalet Topraklar
    nette biraz araştırdım bu kitapları buldum :)

Bu Son bekçiden sonraki kitaplarda kimler var acaba? ilk defa duydum bunları heralde titanlar zamanındandır :D

• quote:

Orjinalden alıntı: Red_Lead

Son Bekçi - War Craft 3
    Warcraft - Buz Gölgeleri
    Warcraft - Ejder Avı
    Warcraft - Hayalet Topraklar
    nette biraz araştırdım bu kitapları buldum :)

son bekçi dısındakiler cocuk kitabı statüsünde. sakata gelmeyelim.

• Ben bugün D & R a gittim orda
    Ejderha günü, Son Bekçi birde büyük şef i buldum %15 indirim vardı 3 kitap toplam 28 ytl alıp okumayı düşünüyorum
  • Bide oyun kartlarını sordum 45 ytl dedi avrat alsam mı ki ?
    İçinde ne var onun?

Bu kartlardan alan var mı ?
  • prepaid card diyosan aylık oynama kardları 1 ay 3 ay diye gidiyo biliyorm acc süresi bitince giriyosun siteye kredi kartı felan gerekmeden yazıosun şifresini açılıyo acc
  • Yok onu demiyor TCG'yi diyor.
    Hatun güzelse al değilse alma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GencayAkcay

Yok onu demiyor TCG'yi diyor.

bi kadın için 45 ytl vermem ben o bana versin

Oyun kartlarını diyorum Pre Paid değil.
    Alsak değermi ne halta yarıyor bir ara Yuri kartları vardı sınıfta oynuyorduk arklarla (lise 1) herkez dalga geçiyordu
    Şimdi lise 3 olduk WoW kartlarıyla oynicaz sizce bu caiz mi

Yani o kartları alınca arkadaşlarla karşılıklı falan oynanabilecek birşey mi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

quote:

Alsak değermi ne halta yarıyor bir ara Yuri kartları vardı sınıfta oynuyorduk arklarla (lise 1) herkez dalga geçiyordu

o kartların içinde bazı özel kartlar vardı sanırım onlarla in-game hediyeler kazanabiliyosun tabard of flame turtle mount gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: Caloot

quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

quote:

o kartların içinde bazı özel kartlar vardı sanırım onlarla in-game hediyeler kazanabiliyosun tabard of flame turtle mount gibi

Onu biliyorum
    Söylemek istediğim mesela arkadaşıma giderken yada okula o kartları alıp iskambil gibi oynanıyor mu yani can sıkıntısı atmak için her yerde WoW

• Abi kart koleksiyonlarından arkadasında da varsa bir rp ortamı yaratabilirsiniz masaüstü
  • trading gard game oynaıyor da iskambil mantığında değil turn-based oynuyorsun işte her turk kart çekiyorsun.. savaşçıların var onları healleyen kart var falan fistan... hemen hepsi aynıdır TCG lerin.. orta okuldayken Pokemon vardı bende çok da zevkliydi oynaması... Magic TCG fala nvar daha derinlere inen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Php

trading gard game oynaıyor da iskambil mantığında değil turn-based oynuyorsun işte her turk kart çekiyorsun.. savaşçıların var onları healleyen kart var falan fistan... hemen hepsi aynıdır TCG lerin.. orta okuldayken Pokemon vardı bende çok da zevkliydi oynaması... Magic TCG fala nvar daha derinlere inen..

Pokemonu tek gecerim ya, orta 2de sınıfta oynanan oyunların baştacıydı :)
  • uplamak zorundayım çünkü D&R Sunwell trilogy serisini satışa sunmuş.. hemen 3 kitabın da siparişini verdim..
  • Bende eskişehirde dost kitapevinde gördüm sunwell üçlmesini sanki biraz çocuk kitabı gibi geldi bana
  • sunwell tirology elime ulaştı bugün

ilk kitabı kısa sürede bitirdim çizgiroman haliyle çabuk bitiyor..

ilginçtir Warcraft 3 dekilerin aksine farklı bilgiler içeriyor.. Quel'thalasa girerken Arthas kendi yöntemiyle korumaları atlatmıştı ama burada dar'khan diye bir elfin arthasa yardım ettiği yazıyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.