Şimdi Ara

Warcraft III - Eurobattle.net Kurulum Rehberi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
125.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eurobattleda da wepla gibi sürekli dota mı kuruyorlar? yoksa fun maplerde oluyor mu?
    birde biri kendi kullandığı çalışan war3.exe yi yollayabilir mi yada upload edebilir mi?
  • konuyu yenilersen donanımhaber olarak çok seviniriz
  • bu gün geçerli olanını nasıl bulucaz:/
  • Çürümüş linkler yenilendi vatana millete hayırlı olsun

Aslında linklere dedeler koyacaktım da engellenmiş
  • Onixon dsl X-202 ile dota için nasıl port açabilirim??
  • Her türlü TD ve Hero Defense oyunlarında karşılaşabiliriz (Terrania hariç.) adım Berq7 görürseniz selam verin mutlaka :))
  • Adamların çocukları olmuştur be konu açılalı ne kadar olmuş bi baksana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wahn

Adamların çocukları olmuştur be konu açılalı ne kadar olmuş bi baksana.

Hiç güleceğim yoktu

Merak etme daha burdayım bu kadar kolay kurtulamazsınız benden
  • beyler ben oyunu indirdim ama crack yapmadan calısmıyo ama dota oynmak içinde crack yapmayın diyo
  • YA OYNAMAYALI BAYA OLDU AMA YENİDEN OYNAMAK İSTEDİ CANIM 1.26a yı kurdum ama battle.net e bağlanamadım bi yardımcı olurmusunuz?
    önce battle.net exe yi mi kurmamız lazım neden olmadı bu 1.26a yada başka bişey mi yapmam lazım?
  • onları yaptım sorunum şu naruto world diye map varya onu kuruyorum .swamp fln işe yaramıyor owner değilim sanki kodlar işe yaramıyor napıcam ?
  • You did not enter the correct format for the Warcraft III Account field. Please read the field description for the expected format.
    SÜREKLİ BU HATAYI VERİYO DELİRİCEM.

Ulan ismim Kocazahir ne var bunda hay *** :S başka isim de deniyom olmuyo.
  • salak hostlardan gına geldi artık.

playdota.eu da host olmak için ne yapmak gerekiyor ?
    pc ye botmu yüklicez yoksa oyunu channel'dan komutlarlamı kurucaz ?
  • Paradise_TK kullanıcısına yanıt
    ya anlamadigim şey ben direk War3ROC english exe indiriyorum suan 1.26a onun üstüne eubattle indiriyorum ve şuan kafam karıştı eskiden kurup oynardm cok zevkliydi ama untmusum nasıl yapıyoduk eubattle.net den hatta war3 e girip direk local game mi ne vardı ordan battle.net acc mizi girip odalara giriyoduk kurulusu anlatırmısın pmden falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiant61

ya anlamadigim şey ben direk War3ROC english exe indiriyorum suan 1.26a onun üstüne eubattle indiriyorum ve şuan kafam karıştı eskiden kurup oynardm cok zevkliydi ama untmusum nasıl yapıyoduk eubattle.net den hatta war3 e girip direk local game mi ne vardı ordan battle.net acc mizi girip odalara giriyoduk kurulusu anlatırmısın pmden falan

Bedavaya Dota 2 varken War 3'ü ne yapacaksın ki?
  • Dota2 de oynuyorum arkadaslarla falan ama ne bileyim şöyle bir nostalji yapalim dedim
  • 13 yıl sonra hortlattım ve dün yükledim server hala aktif. Footman attım hey gidi eski günler.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

13 yıl sonra hortlattım ve dün yükledim server hala aktif. Footman attım hey gidi eski günler.....
    Hacı nasıl durumlar ?
  • Setunfayks kullanıcısına yanıt
    Hacı server da millet deli gibi footmen oynuyor, normal ya da dota pek yok. Takılıyorum arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Hacı server da millet deli gibi footmen oynuyor, normal ya da dota pek yok. Takılıyorum arada
    rpg map falan kuran var mı ? bir de host olabiliyor musun botlar açık mı en son kapanmıştı popüler botlardan biri entgaming'di adı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.