Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar danadan diye girdim, eskilere bakamadım çok sayfa açılmış...
    Ne olur bana Türk takımı söyleyin, uyuzum gıcığım, ecnebilerden tiksindim... Ölümüne kardeşler arıyorum. Aylardır tek başıma daral geldi.
    Ettiğim küfürler yüzünden banlanacağım yakında.
    Zar zor bi dene IS 2 ve IS 2 mod 1944 alabilidim.

Oyundaki adım da GiskarD
  • Giskar kullanıcısına yanıt
    Buyur aktif Türk filolarının tam listesi, istediğine başvur.
    https://forum.warthunder.com/index.php?/forum/235-filolar/
  • Arkadaşlar 10.5cm TigerII'den devam edip Maus'u(Toplam:700.000TP)mu araştırayım, Yoksa PanterII'den devam edip Leopart A1A1 mi araştırayım.(Toplam 1.100.000TP) Araştırma puanında göre maus daha yakın ancak Oynanabilirlik bakımından ağır kalırmı yoksa LeopartA1'i araştırmaya değermi, Şayet onunda zırh degerleri çok düşük. Arada kaldım hangisine devam etsem diye premıumda yok boşa gitmesin bu kadar emek
  • oyundaki br sistemi yüzünden bıraktım oyunu bende pervaneli uçak var adamda jet bunun neresi adalet nasıl vuracam pervaneli ile jeti ben jet alsam adam atom bombası atar bana artık
  • Aerospace kullanıcısına yanıt
    Evet. Düzenli olarak uçak araştırabilmek için her gün en az 1 saat oynamak gerekiyor. Sadece Haftasonu oynamakla olmuyor (bknz:ben)
  • xEpixSnipez kullanıcısına yanıt
    bende tüm ağaçlar var,hepsini denedim.-japon hariç.
    6.0 puanlı tanklarda almanlar gerçekten iyi.panterler,tiger 2 ler falan mesela aynı puanlı rus ve ingiliz muadillerinden daha üstün.
    sanav ufak bi tavsi veriyim.paraya kıy git kv-1 e al ve gerçekçi oyna,basit değil.bide kamufulaj çek üstüne üff.yardırın...
    eğer alt seviye tanklar oynuyosan ingiliz3.0 vs diğeleri için rus oyna ama 6.0 civarı ise alman tiger 2 yada panterle ile oyna.ıs dan üstün bunlar.
    başta ing
    sonra alman yada rus iyidir.
    ....ha tek ağaç isterim dersen ki onu sormuşun galiba rusya daha iyi....
  • oyunda tam başlatıcı modu ne oluyor? tam başlatıcıyı açmadan oynuyorum ben.
  • Hocam ben kaç senedir oynamıyorum tank Ix gelmiş profesyönel bir özet geçebilecek var mı ? Gerçekçi mi nedir.

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-head-track-simulasyon-basligi-419224121/detay/

Head track isteyen olursa satabilirim bundan yapıp elimdeki direk satıldı 2 tane yapacak malzemem kaldı ancak yoğun istek olursa alıp yaparım tekrardan
  • Merhaba arkadaşlar,

World of tanks oynamak ciddi derecede karın ağrısı oldu, rastgele savaş modu tam bir kabus.
    Bende dün war thunder a başladım. Oyundaki detaylar hoşuma gitti arcade değilde simulator zorluğunda olması, mermiyi yer çekimine göre yükseklik vererek ateşlememiz aynı battlefield 4 deki gibi gayet güzel.Menü biraz detaylı geldi wot tan sonra ama oyun hoşuma gitti dün gece hd paketide yükledim. Hayranı olduğum leopard ve tiger tanklarını oynamak için sabırsızlanıyorum.

Hepinize iyi oyunlar.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Alman tank ağacında hemen hemen her araç açık.Sormak istediklerin olursa sorabilirsin.
  • Bu son güncellemeden sonra gümüş kasmak iyice zorlaştı, normalde 1M nin altına inilmezdi pek şimdi 400.000 çıkamıyoruz her savaş eksi bakiye .
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Süpersin,
    Bende alman ağacının tamamını açmak istiyorum.
    Akşam üstü bir arkadaşım ile takım yapıyoruz istersen gel bizimle bize destek olursun.

Dün is6 aldım, tank cidden çok güzel geldi. Wot daki gibi değil kodumu oturtan bir halde.
    Yalnış hatırlamıyorsam. İs6 ile 3. maçımda tam 7 tank arka arkaya tek atış ile imha ettim.Ve bunlardan 6 tanesi tiger 2 vb gibi heavy tanklardı.90k para verdi madalyaları sayamadım.Video tekrarını kaydettim nasıl paylaşabilirim sizlerle.Wot daki gibi gibi mi izliyoruz tekarları.

Oyundaki Nickname :Chagotta
  • RB tank da karşıma gelen Is6 ya. birisi tiger 2 diğer panter 2 tankla 6 farklı yerden atış yapıp isabet ettirim ancak çizik dahi atmamam üzerine IS6 tanka baktım ve fiyatının 170 tl olduğunu görünce.Oyunu sildim ve kurtuldum.Böylece.PS4 de ve PC de 5 ayrı ülkede ayrı ayrı rank 4 lere kadar gelmiş olan işkencede bitmiş oldu.bir oyundan çok daha fazla para verdiğim halde belli bir süreden sonra bu oyunda ilerlemek çokda mümkün değil.ALıp bi taraına soksun gaijin..
  • Rus serverinde oynayan var mı? Benim evde avrupa serverinde ping süresi olarak 1000 leri görüyorum, rus server gene oynanabilir durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Rus serverinde oynayan var mı? Benim evde avrupa serverinde ping süresi olarak 1000 leri görüyorum, rus server gene oynanabilir durumda.

sendede ping sorunu var anlaşılan, bende ISS den şüpheleniyordum. Ne zamandır var bu sorun ?
  • CyFlush kullanıcısına yanıt
    5–6 aydır var. İlk başlarda oynayabiliyordum, sonra bi ara internet yavaşladı, ondan sonra ping böyle kaldı.

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Benim bir haftadır böyle normalde 80 i geçmezdi hiç bir şey yok iken bi anda 999 oluyor. Sebebini hala çözemedim.
  • CyFlush kullanıcısına yanıt
    Ttnet sağolsun bu yaşanıyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.