Şimdi Ara

wantedlord

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt arkadaşlar wantedlork adlı kişiyle anlaşma yapmıştık. d.lugia karşılığında 1.7 mil.lik poke vericektim. yanlış arkadaş benim pokeleri alıp bana d.lugia'yı vermedi. niye böyle bi adilik yaptın orasını anlayamadım. kendini uyanık mı sanıyosun!!! SyNdRoMe_TUR nickinde pokemenlarımı ve d.lugia'yı gördüm. oyunun adminlerinden rai blade ve winds of water'in benim arkadaşım olduğunu hesaba katmalıydın. hesabının silinmesi için elimden geleni yapıcam

• bak dostum bizim d. lugiamız gitti 2 d. lugia farklı d. lugialar kim arkadaşın kim değil o beni ilgilendirmez eğer hakkını istiyorsan sana d. lugia veremem ama d.mew + s.mew2 veririm hatta bi tanede d. dratinilic veriyim d. lugiamız tek biz fazlasını sana verdik oyundaki hatadan gelmedi bilip bilmeden kimseye camur atma !
  • BU TİP OLAYLARIN SAYISI SON GÜNLERDE NE ÇOK ARTMAYA BAŞLADI,YAZIK...OLMAMASI GEREKEN ŞEYLER BUNLAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: SyNdRoMe_

bak dostum bizim d. lugiamız gitti 2 d. lugia farklı d. lugialar kim arkadaşın kim değil o beni ilgilendirmez eğer hakkını istiyorsan sana d. lugia veremem ama d.mew + s.mew2 veririm hatta bi tanede d. dratinilic veriyim d. lugiamız tek biz fazlasını sana verdik oyundaki hatadan gelmedi bilip bilmeden kimseye camur atma !

hmm... ilginç lugia nın exp'i de aynı o zmn ya bunlar clone yada dolandırıcısınız. biraz utanın bi oyunda bile hile yapmaya çalışıuyosunuz insan emeği yiyosunuz. oyunda eğer bi sorun varsa benim pokelerinde kaybolması gerekirdi fakat kaybolmamış. bide işten sıyrılmak için mew2 vermeye çalışıyosun üzgünüm ya pokelerimi geri verirsiniz yada hakkınızda gereken yapılır!!!

• syndrome kanka ne diyo bu yaw

kardesim bizde 2 d lugia var sana gelmediyse bizene bizdede yoq iyi bak cnm dier lugianin atacklarina ii bak ayni deil sana gönderdigmizde 60 exp ti cnm

arkadasimiz adini düzgün yaz

buu
  • explerin aynı olması tesadüf oyundaki hatadan dolayı gelmedi sana lugia zaten

ben senin faydana önerdim onları zaten sana kazığı adam wantedlord syndrome_tur bana ait pokelerini geri alma şansınıda bu tavırlarınla kaybediyorsun daha önce aynı olay başıma geldi ben alamadım pokelerimi geri telafi olarakta hiç bişey vermediler bana biçok kişi hatırlar ben en azından sen madur kalma diye o kadar şeyi önerdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: benseninvarya

syndrome kanka ne diyo bu yaw

kardesim bizde 2 d lugia var sana gelmediyse bizene bizdede yoq iyi bak cnm dier lugianin atacklarina ii bak ayni deil sana gönderdigmizde 60 exp ti cnm

arkadasimiz adini düzgün yaz

buu

o zmn clone pokeden suçlu duruma düşüceksiniz üzgünüm. gereken yapıldı!!!

• yap bakalim
  • quote:

explerin aynı olması tesadüf oyundaki hatadan dolayı gelmedi sana lugia zaten

ben senin faydana önerdim onları zaten sana kazığı adam wantedlord syndrome_tur bana ait pokelerini geri alma şansınıda bu tavırlarınla kaybediyorsun daha önce aynı olay başıma geldi ben alamadım pokelerimi geri telafi olarakta hiç bişey vermediler bana biçok kişi hatırlar ben en azından sen madur kalma diye o kadar şeyi önerdim

o zmn pokeleri geri ver şikayetimi geri çekiyim
  • kardesım bizimde lugia kayboldu neden anlamak istemiyorsun

daha ver diyosun pokemı
  • quote:

kardesım bizimde lugia kayboldu neden anlamak istemiyorsun

daha ver diyosun pokemı

heee öle öle tmm biz dolandırıcıyız zaten! herşeyi biz yapıyoruz. siz sütten çıkmış ak kaşıksınız
  • belkide aldı lugiayı başka chara geçirdi bizi kekliyo
  • quote:

belkide aldı lugiayı başka chara geçirdi bizi kekliyo

yaa tmm ben dolandırıcıyım zaten her haltı ben yiyorum kesin sesinizi artık!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbuu

quote:

kardesım bizimde lugia kayboldu neden anlamak istemiyorsun

daha ver diyosun pokemı

heee öle öle tmm biz dolandırıcıyız zaten! herşeyi biz yapıyoruz. siz sütten çıkmış ak kaşıksınız

dogru konus

git napıyosan yap söle oplara
  • mbuu hacu su ereteye nickli bebenin hesabını silnmesi konusunda yardımcı olrumusun bsm pokeleri çaldı yaklasık 15m explik poke
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.