Şimdi Ara

Wally west vs Black racer (barry allen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benm oyum barrye daha hizli oldugunu dusunuyorum black racer halinin hem diyelm ki hizli degil wallye dokundugu anda wallynin isi biter@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 2 Haziran 2017; 3:28:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarı

• Black racer wally ve barryi aynı anda yenmemişmiydi
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hocam su bizim turuncu wallyi diyorum black racer da darrkseid wardaki barry allen ile birlesmis hali bence black racer alir ama wally de az degil yani :D

• arkadas bilmeden konu acmis yorum yapmissin . black racer cok daha hizli ...

• Bilmeden mi? Bende biliorm black racerin daha hizli oldugunu ve belrttm zaten ancak youtubetaki onca videoya bakarsan rebirth wallynin daha hizli oldugunu soyluorlar nedir bu atar istedgm gibi konu da acarm yorum da yaparn bak isine.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    senin konu acman hata

• Duzgun bir sey yazacaksan yaz yazmayacaksan bas git.Benm konu acmam seni ilgilendirmez bak bakym speedforcela butunlesmis wallye herkes bunu ornek gosterior ben de o yuzden actm black racer darkseidi alan birisi ve yasayan en hizli varlik olarak gecior ancak wallynin de lindanin hayi tehlikedeyken gosterecegi guc barrynin tek basina dunya tehlikedeyken anti monitorun silahini patlatmasi gibi bir guc olur anlamissindir ins demek istedigimi simdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.