Şimdi Ara

Walkera ladybird v2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktaki gibi Walkera Ladybird V2 Micro Multikopter almayı düşünüyorum sizce nasıldır ? fiyatına göre değer mi ? Bu arada şu ana kadar hep oyuncak 3 kanallı helikopterler kullandım,bu ilk model multikopterim olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxjamesbond

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi Walkera Ladybird V2 Micro Multikopter almayı düşünüyorum sizce nasıldır ? fiyatına göre değer mi ? Bu arada şu ana kadar hep oyuncak 3 kanallı helikopterler kullandım,bu ilk model multikopterim olacak.

Merhaba bende hubsan var kullanması bayagi eğlenceli ama ladybird ler daha iyi diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aynştayn48

quote:

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi Walkera Ladybird V2 Micro Multikopter almayı düşünüyorum sizce nasıldır ? fiyatına göre değer mi ? Bu arada şu ana kadar hep oyuncak 3 kanallı helikopterler kullandım,bu ilk model multikopterim olacak.

Merhaba bende hubsan var kullanması bayagi eğlenceli ama ladybird ler daha iyi diyorlar.

Karar verdim ben multikopter hakkında baya inceleme videosu da izledim pazartesi günü top models mağazasından alıcam
  • quote:

quote:

quote:

Karar verdim ben multikopter hakkında baya inceleme videosu da izledim pazartesi günü top models mağazasından alıcam

Eğer yanında vermiyorsalar 1 tane yedek batarya al derim bir şarz 10 ile 15 dakika arasında bitiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer yanında vermiyorsalar 1 tane yedek batarya al derim bir şarz 10 ile 15 dakika arasında bitiyor

Aynen herkes aynı şeyi söylüyor,kutudan 1 tane çıktığı için alıcam mutlaka

• Bir haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Kamera da bağladım üzerine kafama eserse görüntü de çekiyorum. Bence başlangıç için harika bir model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kullanıyorum fakat kamerayı nasıl bağladınız , kamerayı taşıdı mı ?
  • quote:

Bende kullanıyorum fakat kamerayı nasıl bağladınız , kamerayı taşıdı mı ?

Kamerayı uhu nun hamur yapıştırıcısı var. Onunla üste tutturdum. Ama kameranın çekim kalitesini çok beğenmedim. Kamera üstündeyken video eklerim birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

quote:

Bende kullanıyorum fakat kamerayı nasıl bağladınız , kamerayı taşıdı mı ?

Kamerayı uhu nun hamur yapıştırıcısı var. Onunla üste tutturdum. Ama kameranın çekim kalitesini çok beğenmedim. Kamera üstündeyken video eklerim birazdan.

Peki beklemedeyim,bu arada kameranın da linkini atarsanız sevinirim.
  • quote:

Bir haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Kamera da bağladım üzerine kafama eserse görüntü de çekiyorum. Bence başlangıç için harika bir model.

Kamera kalitesi nasıl kaç piksel ve hd çerçeve mi dostum? Ve tabi ki kaça nerden aldın?

• arkadaşlar djı'a özenipte almayın onu söyliyeyim ufak bir rüzgara kapılıp gidebilir ama fpv olması çok iyi
  • ufak rüzgar derken bugün kadıköy rıhtımda bazen deniz üstü olmakla beraber yüksek rüzgarda uçurdum. çok profesyonel olmamama rağmen gayet stabildi. rüzgar alıp gitmedi. sadece martılar biraz kovaladı aleti :) ayrıca çok rüzgarda nereye giderse gitsin gaz kesmeyin. daha beter oluyor stabilite.
  • kameranın linki :http://www.n11.com/anahtarlik-gizli-kamera-video-kaydi-P17427755

ama belirteyim görüntüsünü beğenmedim. bazı ladybird videolarında yine anahtarlık şeklindeki kameralarda görüntü çok güzel. demek ki bunlarda da kalite kalite. ben 30 tl civarına aldım ancak fiyatını hakketmiyor. açıkçası daha fazla da veremek istemedim çünkü bazı kameraların ürünü aynı. sadece kabı farklı. o yüzden iyi çekim yapan mini kameraları takip etmek lazım.

videolar bugün gayet rüzgarlı havada çekildi.

Edit: Videolar eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gekren -- 26 Ocak 2014; 15:48:25 >

• quote:

kameranın linki :http://www.n11.com/anahtarlik-gizli-kamera-video-kaydi-P17427755

ama belirteyim görüntüsünü beğenmedim. bazı ladybird videolarında yine anahtarlık şeklindeki kameralarda görüntü çok güzel. demek ki bunlarda da kalite kalite. ben 30 tl civarına aldım ancak fiyatını hakketmiyor. açıkçası daha fazla da veremek istemedim çünkü bazı kameraların ürünü aynı. sadece kabı farklı. o yüzden iyi çekim yapan mini kameraları takip etmek lazım.

videolar bugün gayet rüzgarlı havada çekildi.

Edit: Videolar eklendi.

İzledim videoları,yapılabilir pratik birşey fakat dediğiniz gibi videonun kalitesi iyi değil.

• Evet iyi bir mini kamera bulmak lazım. Ama rüzgarda uçuşa direnci şaşırttı beni.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.