Şimdi Ara

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
25.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: kirallarvadisi

w550ninde ekran rengi çok soluk duruyo sanki
  • Evet tekrar geldim.
    Malesef RDS yok.Kulaklığı taktım radyoyu açtım ve ne kumandada nede telin kendi ekranında RDS ile bağlantılı bir bilgi akışı olmadı.
  • haydaaaaaaa nasıl rds olmaz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhüngör -- 14 Ocak 2006 18:01:23 >
  • yeni bir resim
     !!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ.
  • W900 fotoğraf ve videoda bana büyük hayal kırıklığı yaşattı şu üstteki resme bakıyorumda k750i daha iyi çekerdi sanki

Ses k750'den %50 daha fazlaymış bence tek artısı bu olmalı
  • resize yapmamışım pardon
    Doğrusu bu
     !!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erta77

Sorum Realgs ye

Mp4 videoları tam ekranda nasıl gösteriyor? K750i ve w800i de tam ekran kötüydü. N70 de denedim yaptığım videoları ve mükemmel gösterdi. Elinde yoksa bu linkteki video tam ekran, görüntü ve ses kalitesi çok iyi deneyebilirsin. Beklemedeyim.

http://rapidshare.de/files/9968376/Uniting_Nations_-_Out_of_Touch.mp4.html (5.88mb)

Benim soruyu görmemişsin realgs

• benim hatamdı hemen yargılama.Bak üstteki mesajda orjinal hali var ve hiçbir ayar yapılmadan çekildi.

Bazı arkadaşlar W900'ün mükemmel bir cihaz olması gerektiğini düşünüyorlar ama hiçbir cihaz mükemmel değildir ve böyle bir cihaz üretilmeyecektirde.Benim W900 almamın sebebi K750/W800den daha iyi olacağı felan değil,2-3 senede bir cihaz değiştiren biri olarak en azından UMTS (3G) li bir Se almak içindi.Varolan Z800 veya K600'ü tercih etmedim zira 1,3 MP Kamera var ve K750/W800'e çok uzaklar.Be bu cihazı 2-3 sene
    kullanır ve K900 (sanırım böyle bir adı olur ) felan alırım o zaman.

quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

W900 fotoğraf ve videoda bana büyük hayal kırıklığı yaşattı şu üstteki resme bakıyorumda k750i daha iyi çekerdi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 14 Ocak 2006 18:43:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

benim hatamdı hemen yargılama.Bak üstteki mesajda orjinal hali var ve hiçbir ayar yapılmadan çekildi.

Bazı arkadaşlar W900'ün mükemmel bir cihaz olması gerektiğini düşünüyorlar ama hiçbir cihaz mükemmel değildir ve böyle bir cihaz üretilmeyecektirde.Benim W900 almamın sebebi K750/W800den daha iyi olacağı felan değil,2-3 senede bir cihaz değiştiren biri olarak en azından UMTS (3G) li bir Se almak içindi.Varolan Z800 veya K750 yi tercih etmedim zira 1,3 MP Kamera var ve K750/W800'e çok uzaklar.Be bu cihazı 2-3 sene

quote:

W900 fotoğraf ve videoda bana büyük hayal kırıklığı yaşattı şu üstteki resme bakıyorumda k750i daha iyi çekerdi sanki

İhtiyaçlarını karşılıyorsa Ne güzel

• Out of Touch'u indirdim ve tam ekran yaptım bir sorun yok.MTV Hits yazısı gayet okunaklı görülüyor.
    orjinal hali ile tam ekran arasında pek bir fark yok.Belki %10 kalite farkı var ama takılma karelenme
    felan olmadı.Birkaç MPeg4 video indirmiştim (klip) onlardada bir sorun olmadı.

quote:

quote:

Sorum Realgs ye

Mp4 videoları tam ekranda nasıl gösteriyor? K750i ve w800i de tam ekran kötüydü. N70 de denedim yaptığım videoları ve mükemmel gösterdi. Elinde yoksa bu linkteki video tam ekran, görüntü ve ses kalitesi çok iyi deneyebilirsin. Beklemedeyim.

http://rapidshare.de/files/9968376/Uniting_Nations_-_Out_of_Touch.mp4.html (5.88mb)

• Şakamı yapıyorsun.Daha önce 1,5 G cihaz kullanıyordum.Bu bana uzay üssü gibi geldi
    Bugün data hattını açtırdım Telsime ve hayatımda ilk kez internete girdim.Hemde DH sayfasına.
    Bu topiğe girdim ve Hunter21'in mesajını okudum
    Birazdan FW güncellemesini GPRSte deneyeceğim.Malum bu cihazın yazılım güncellemesi GPRSten yapılıyor.
    Bakalım yeni bir yazılım varmı.
    Bu arada sizden hiçbirşey gelmiyor.Quickshare hep tek taraflı oluyor
    Tema ve 3 boyutlu oyun adresi bilen varmı.

quote:

quote:

benim hatamdı hemen yargılama.Bak üstteki mesajda orjinal hali var ve hiçbir ayar yapılmadan çekildi.

Bazı arkadaşlar W900'ün mükemmel bir cihaz olması gerektiğini düşünüyorlar ama hiçbir cihaz mükemmel değildir ve böyle bir cihaz üretilmeyecektirde.Benim W900 almamın sebebi K750/W800den daha iyi olacağı felan değil,2-3 senede bir cihaz değiştiren biri olarak en azından UMTS (3G) li bir Se almak içindi.Varolan Z800 veya K600'ü tercih etmedim zira 1,3 MP Kamera var ve K750/W800'e çok uzaklar.Be bu cihazı 2-3 sene

quote:

İhtiyaçlarını karşılıyorsa Ne güzel

• öncelikle realgsye sorularımı cewaplandırdığı için teşekür ederim .ancak ne yazıkki beni mutlu eden cewaplar wermedi...
    w900 gibi bir walkman/telefon yapıpta k750de bile olan rdsyi w900e koymazsan se'nin hali bok olur. w800/k750/w810dan daha iyi bi tel yapmasına rağmen hala eksikleri vardır w900ün... w800 desen artık eskidi(w900/w810dan sonra).k750 desen walkman tel değil.k600 desen ne olduğu belli değil
    o yüzden ben şahsen cep telefonu alımımı bir süre erteliyorum ne yazıkki...
    belli olmaz o zamana kadar n92 çıkarsa onu alabilirm...ee en azından tv phone

quote:

Evet tekrar geldim.
    Malesef RDS yok.Kulaklığı taktım radyoyu açtım ve ne kumandada nede telin kendi ekranında RDS ile bağlantılı bir bilgi akışı olmadı.

• realgs bu senin için:

http://www.myw900.lasyk.net/

bunu benden teşekkür hediyesi olarak kabul et işini uzun süre görür...
  • maestro n92 den de cok umutlanma mutlaka onda da seni rahatsız edecek eksikler olacaktır sonucta telefon dunyasının kuralı bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*91**

w800i,k750i ile aynı çok net,parlak
    quote:

Orjinalden alıntı: kirallarvadisi

w550ninde ekran rengi çok soluk duruyo sanki

Ben videosunu izledim k750-w550 yan yana koymuşlar k750 daha net ve parlak gözüküyo
  • quote:

Out of Touch'u indirdim ve tam ekran yaptım bir sorun yok.MTV Hits yazısı gayet okunaklı görülüyor.
    orjinal hali ile tam ekran arasında pek bir fark yok.Belki %10 kalite farkı var ama takılma karelenme
    felan olmadı.Birkaç MPeg4 video indirmiştim (klip) onlardada bir sorun olmadı.

quote:

quote:

Sorum Realgs ye

Cevap için sağol

• N 90 felan daha iyi diyenlere sasiriyorum!
    Önce su linke tiklayin
    http://www.gsmarena.com/review.php3?idReview=46&idPage=2
    sonra konusun w900i'yi
    daha w800'i gecemiyor
    bunla yaristiriyorsunuz!
  • realgs dostm telden goruntuleri upload etsene bi ara suraya
  • yaa o w900i de çıkan kulaklık görüntülü olan ekranlı satılıyo mu hiç...bn de bnm w800i ye alsam dioum warsa...
  • Valla Beyler hicbir telefonu video olarak karşılaştırmadım vede karşılaştırmak istemiyorum.Çünkü ne zamandır hayallerle duruyorum. Ne olursa olsun gidip bu telefonu alacam. Başka çıkar yolu yok ayrıca şu veya bu telefondan gram kadar üstünmüş hiç önemli değil benim işimi görüyor.Piyasadaki en iyi telefon olmasa bile ben bunu ALACAAAAAM....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.