Şimdi Ara

W880i ALMAYA GIDERKEN D900i ILE GERI DÖNDÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • W880i YANINDA OYUNCAK GIBI DURUNCA D900i SAHIBI OLDUM,AKÜSÜNÜ BITIRENE KADAR INCELEDIM COK HOSUMA GITTI CIHAZ;MP3 SESI BAYAGI YÜKSEKMI CIKIYOR YOKSA BANAMI ÖYLE GELDI???(cihaz made in korea) U600 VE U700 D900i KADAR ILGIMI CEKMEDI

(IYI YAPMISIM DEMI AHALI)

• zevk meselesi
    gümüş rengi?
    o bayağ benim de hoşuma gidio da
  • Oncelikle hayirli olmasi dilegiyle, d900i kullanicisi olarak biraz tarafli yorum yapiyor olabilirim ama gercekten yerinde bir tercih yapmissin ustad. Mp3 sesi walkman telefonlar kadar yuksek cikmiyor ama ben yeterli buluyorum. Rengi neydi ustad benimki metal gumus.
  • Arkadaşın dediği gibi zevk meselesi. Ama Keşke u600 olsaydın. En azından d900'den daha özellikli...
  • zaten samsung kore malıdır bütün samsung cep telefonlarının arkasında belirttiğiniz ibareyi görürsünüz.
    Bence mükemmel bir son dakika golü.Resmen altın gol verdiğiniz bu karar.Kullandıkça ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Yegane tavsiyem kendi başınıza-yani yetkili servis müdahale etmeden-telefona firmware yüklemeye çalışmamanızdır.Yetkili bir samsung servisi bu işi gayet iyi yapabilir.
    Forumda d900 konusuna bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • ne umdun ne buldun...
    hayırlı olsun...bilhassa kenarında metal gibi parlak şeritli olan çok güzel duruyordu..
  • ben olsam w880i alırdım. teknoloji açısından daha ileriye dönük diye düşünüyorum. (3g vs.)
    incelik desen, d900 le aynı incelikte. birde d900 herkesin eline düştü artık.

ama tabi zevk meselesi hayırlı olsun...
  • imzamda d900 linki var..
    fanclubumuzde var..
    bekleriz...
    hayırlı olsun...
  • Telefonunu güle güle kullanman dileğiyle...

quote:

imzamda d900 linki var..
    fanclubumuzde var..
    bekleriz...
    hayırlı olsun...

Şu an için biraz imkansız gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Telefonunu güle güle kullanman dileğiyle...

quote:

imzamda d900 linki var..
    fanclubumuzde var..
    bekleriz...
    hayırlı olsun...

Şu an için biraz imkansız gibi

haklısın ...
    sen öle diyince dikkat ettim..
    adam ömür boyu uzaklaştırılmış yaww...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.