Şimdi Ara

W810i ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar. W810i ile N72 arasında karar veremememin nedeni symbian dan vazgeçemem. Ama sybiam programlarının javaya dönüştürülmüş versiyonları warsa şüphesiz W810i alacağım.
    Bi kere msn gibi programlar java olarak warmı.Diğer symbian programları java için uygun hale getirilir mi?

Cevaplarınızı bekliyorum...

• msn programları tabiki java için var rahatlıkla w810 dan msn e girebilirsin.daha farklı programlarda java sistemi için yapılıyor ancak.symbıanın bu konuda 1 adım önde olduğu ortada...
  • her fok var java için sana sadece şunu sölim uzun malborayı mı yoksa kısa murattiyi mi cebinde taşırsın!
    yani sonuç olarak n72 takozuna paranı vereceğine w810i alman daha akıl karı!!
  • abi ben sigara içmiyorum ama guzel cevap idi.

quote:

Orjinalden alıntı: diego-21

her fok var java için sana sadece şunu sölim uzun malborayı mı yoksa kısa murattiyi mi cebinde taşırsın!
    yani sonuç olarak n72 takozuna paranı vereceğine w810i alman daha akıl karı!!
  • evet her özellikleri aynı olsa, hatta n72 ondan daha iyi olsa bile sırf karizması yüzünden w810 alırım
  • ben 6233 ile w810i arasında kaldım ama w810i kazandı
    şimdiye kadar hep nokia kullandım en son 6680 takozunu kullandım symbian iyi ama telfon çok ağırdı.ayrıca msn için bi programa ihtiyacın yok

wap.tjat.com dan icq ve nsnden yazışabiliyorsun

"nokia dan şaşma" lafını kim çıkardıysa halt etmiş

• Bende bir N72 kullanıcısı olarak en kısa zamanda W810i alacam.aklım bu telefonda kaldı.

N72 de bir sorun yaşamadım şuana kadar.Ama Bence W810i
  • N72 yi w810i için sadece symbian dan dolayı tercih etmek akıl karı değil...Herkes nokia dan şaşma der se alma der ama ben aldım memnunum hiç inanma onlara...
  • w810i tek kelimeyle
    Gerisi hikaye.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.