Şimdi Ara

w800i Ses problemi....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    megabass ve son ses açınca ses çızırtı yapıyor. başka stereo kulaklıklarla denedim aynı problem süre gelmekte!!!!
    bu telefonu kullanıosanız sizdede bööle bir problem olup olmadığını yazar mısınız teşekkürler.
    ps. salak saçma bak o telefon dandik falan yazıp database i şişirmeyin lütfen.

• Bende sorun yok. Başka bir W800 kulaklık aparatı ile dene.
  • onda sorun vardır bence
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: scrtlg

Bende sorun yok. Başka bir W800 kulaklık aparatı ile dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: haldunuraz

ps. salak saçma bak o telefon dandik falan yazıp database i şişirmeyin lütfen.

daha ilk mesajını yazan bi üye için çok kazrizma bi uyarı
    bu arada w800i telefonlarında megabass açık ve ses sondayken kulaklığın cızırtı yaptığını bu forumda daha önce okumuştum
    sadece sende yaşanan bi probelem değil galiba ama yinede bi servise sormak, danışmak lazım

• ıyy o ne dandık telefon o telefona para werilir mii
    ıyy
    walla deymez o paraya o telefon

walla bn nereye n90 hakkında yazı yazsam millet bvunları yazıo madem öle bnde artk w800 e we de k750 ye bunları yazcam

• quote:

Orjinalden alıntı: faikmaras

ıyy o ne dandık telefon o telefona para werilir mii
    ıyy
    walla deymez o paraya o telefon

walla bn nereye n90 hakkında yazı yazsam millet bvunları yazıo madem öle bnde artk w800 e we de k750 ye bunları yazcam

database'i şişirme

• ortalığı velveleye vermeyin cızırtı yapıyor olabilir.arkadaşın aleti arızalı olabilir.

başka bir kulaklıklada denemeni tavsiye ederim.sorun devam ederse servise götürmekten başka çaren yok.
  • müzik performansını ön plana çıkaran bir modelin böyle bir sorunu olucağını zannetmiyorum arkadaşlarında dediği gibi bir servise götürmekte fayda var. kulaklıktan olucağını zannetmiyorum
  • Megabass açık olup son ses olunca cızırtı değilde bir boğukluk oluyor....Oda zaten megabass'ın gücünü gösterir.Çok güçlü bir kulaklıkla biraz daha iii dinlenebilir......

P.S.:MEGABASS GİBİ BİR ÖZELLİĞİ OLMAYAN TEL SAHİPLERİ VEYA SAHİP OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BİLMEDİĞİ HALDE MESAJ YAZMASINI KINIYORUM.....DATABASE!'İ ŞİŞİRME...
  • sempatikmisin?
  • arkadaş başka bir mp3 yükle yükledigin sarkının kalitesi kötü olabilir
  • ne alaka yaa???? oyle bisey olsa anlardı heralde
    quote:

Orjinalden alıntı: harbyci

arkadaş başka bir mp3 yükle yükledigin sarkının kalitesi kötü olabilir
  • bnemkide cızırtı yapıyo arkadaş megabass ile ses farketmeio bazen kafasına göre birden
    acaip bi cızırtıa geçio müzik falan kesilio zaten mp3 le falan ilgisi yok, tel.den oluo bu problem
    o yüzden ya servise götür yada bnm gibi tam sess diilde 2 çizgi az yap megabass ile sesi
    zaten çok büyük bi fark olmuo...
  • telefonu değiştirdim ama ben yine aynı destorcion olayından yakınıyorum ses boğuluyor arkdaşın dediği gibi bunun dışında k750i kulaklığı ile denedim bir sorun yoktu
    w800 ün kulaklıklarını müzik setinde denedim ses muhteşemdi. sanırım sorun MPH70 setinin çıkış özelliğinde bugün birde teknik servisle görüşeceğim. detayları aktarırım.
  • Bende de herhangi bir problem yok
  • uzun uğraşlar ve genpa haydarpaşadaki kadını merkeze şikayet etmemin ardından (2,5 saatlik kavga sonrası) telfonda bir sorun olmadığı yaptığı destorcion ın normal olduğu söylendi daha çok şarkı bazlı bir sorun muş....

bütün w800 lerde mevcutmuş

bol baslı ve yüksek kaliteli şarkılarda olması normalmiş örneğin telefonun içinden çıkan adagio adlı kısa demeo parçası son ses artı megabass ile dinlenmeye çalışıldığında sesin bastan ötürü boğulması normalmiş ilgililere duyurulur.
  • bende de war o problem
    bi sorum daa war hani kulaklık aparatı herhangi bi telefoncuda satılıyo mudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.