Şimdi Ara

W700i 90 TL iyi midir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meRhabaLar 2.eL temiz biR W700i buLdum 90 TL fiyat çekti Eleman,telefonda bir problem yok orjinal kasa+tuş takımı takıp vericek.Henüz pazarlık yapmadım.Sizce Fiyat nasıL?biraz daha zorlayabiliRim indirim için.kafama takılan 2 soru var Joystick ve N70 kapağı gibi kronik kapak yıpranması sorunu yaşarmıyım acaba?

• Fiyar uygun hocam ama sakin joystickli telefon alma benden demesi bi süre sonra sinirlerin cok pis alt üst oluyor
  • ben kullanıyorum w700 2 senedir memnunum joystik ve tuşları biraz yıprandı o kadar sesini zaten bilen bilir dışarı ve kulaklıktan sesi süper veriyo fiyatıda iyi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yousuff -- 4 Ağustos 2009; 9:13:03 >
  • Müzik kalitesi kulaklıklar ile çok güzeldi.Benim önceki telefonum w700i'ydi. Almanı tavsiye ederim joystik sorun yaratmıyor hatta daha güzel oluyor.Renk atması oluyor ama benim 2 senede olmuştu.Tavsiye ederim.
  • ben w700 u tavsıye etmıyorum
    fıyat uygun ama ıllaha sony olacaksa bıraz daha koy w810i al...
  • w700 önceki telefonum arkadaşa katılıyorum biraz daha koy w810 yada k550 al
    w700 alırsan bu zamanda pişman olabilirsin aaah 2 sene önce bende pişman olmuştum sırf o w810 daki flash menüleri olmadığı için
  • temizse uygundur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.