Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (534. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son dönemde mercedes ne kadar indirim yapıyor benzin ve dizelde,

liste fiyatları bmw'den daha mantıklı, borusan fiyatları şişirip sonra indirim yaptı diyor
  • son dönemde mercedes ne kadar indirim yapyyor benzin ve dizelde,

liste fiyatlary bmw'den daha mantykly, borusan fiyatlary ?i?irip sonra indirim yapty diyor
  • digitalunix D kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam sd cardı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara koluman 175000 e 2015 model araç veriyor du düşünülebilir belki...
  • style paket arıyorum ben hocam
  • 2016 modellerde E250 cabrio 307 den 301 e indiler, C180 Exclusive ve AMG de liste fiyatından gram inmediler. Ankara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

2016 modellerde E250 cabrio 307 den 301 e indiler, C180 Exclusive ve AMG de liste fiyatından gram inmediler. Ankara.

Çünkü C peynir ekmek gibi satılıyor.

• mcksy kullanıcısına yanıt
    Isterseniz birde Hasmerden fiyat alin telefonla. Zamaninda mengerler 1.000 lira indirim yaparken hasmer 6.000 yapmisti bana.

• Toxicated kullanıcısına yanıt
    Ebay dan autogrido diye bir vatandaştan. Linki bu amahttps://www.ebay.com/ulk/itm/161973106761
    Kişiyle tek bir sefer bile görüşmedim, gerek kalmadı. Pazar günü aldım, ptesi kargoya vermişti, ertesi ptesi elimdeydi. Ama dediğim gibi var mı var bir navigasyon.

Bu arada bilen veya kullanan arkadaşlara sormak isterim. Comand da türkçe sesli komut verebiliyor musunuz? Yoksa "bu dilde sesli komut çalışmıyor" mu diyor direksiyondan düğmeye bastığınızda. Zira garmin türkçe de bunu diyor.

• mcksy kullanıcısına yanıt
    İzmir egemer i de deneyenilirsiniz. Büyük şehirlerin kota derdi yok, ama diğer şehirler biraz daha güzellik sağlayabiliyor. Mesela eskişehir, samsun ve izmir. Ama istanbul, ankara ve bursa satışa doymuş durumda. Bir de koluman, mengerlere göre hep değil ama bazen daha fazla indirim yapabiliyor bu da aklınızda olsun.

Yıl sonlarında, özellikle aralıkta C de bile 20.000 TL indirim olabiliyor :) Aylık kota, yıllık kota vs. birsürü parametre var ... Tabii Ocaktan itibaren de yeni modellerde indirimler kalkıyor.
    Bursa kadar ben, en azından doymuş gibi davranan görmedim.
    Bir ST ile görüşüyorum 10.000 TL kapora yeterli diyor.
    Ertesi gün başka bir ST ile görüştüm 45.000 TL istedi.
    Bende iyi deyip Ankara Hasmer' den aldım, hem de çok iyi indirim ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 22 Nisan 2016; 22:46:36 >
  • 3 tip süspansiyon mu 2 tip mi var?

style ve executivede konfor, diğerleri spor diye biliyordum ama amg lerdeki spor diğer sporlardan daha mı sert? konfor süspansiyon ile amg alanlar executivedeki ile mi almış oluyor, yoksa fascinationdaki ile mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyskuzpoy1

Zevkler ve beğeniler ne kadar farklı
    Ben de BMW deki el frenini kaldırıp o oyuncak gibi düğmeden takarlarsa yeni gelecek kasasını nasıl alırım diye kara kara düşünüyorum
    Ancak mercedesteki emanet gibi duran bilgi ekranı, direksiyondan çıkma vites başta olmak üzere bir çok özellik var ki aracı incelememe bile gerek bırakmadı

Hatta algılar da....,
    BMW satış temsilcileri ve forum ahalisi BMW de panaromik tavan olmamasını yıllarca aracın sprotif karakteri, 50-50 dengesi, tavanın aracın ağırlık merkezini yukarı çekmesi, bla, bla, bla ile açıkladılar. Sonra BMW panoramik tavanı araçlara koymaya başladı, bir kişi de kalkıp sorgulamadı. Herkes kuzu kuzu panoramik tavanlı BMW alıyor.
    O el freni şasi ile ilgili, nasılki 7 serisi yeni şasiye geçince kalktı, yeni 3 serisi de yeni şasiye geçince kalkacak. Hatta şanzıman değişince o vites koluda kalkacak. Panoramik tavan da gelecek ve sizde alacaksınız. BMW büyük firma, algılarla nasıl oynayacağını iyi biliyor.

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Nazik sözleriniz için teşekkür ederim.
  • Tüm çocuklarımızın bayramlarını kutluyorum.
    Keşke bizlerde onlar kadar dürüst, saf, temiz, önyargısız olabilsek, kısacası gerektiğinde çocuk olabilsek.
    Evet ama çok kullanışlı değil.
    Bizim yol gürültümüz, araç kullanım alışkanlıklarımız (kornasever milletiz) ile şehir içi dert anlatmak zor, otobanda da naviye ihtiyaç yok.
    Araçta dili inglizveye çevirirseniz garminde sesli komut alıyor. Ama tabi inglizce diye biliyorum.
    Her halükarda yandex ayarı araç navigasyonu hiçbir araçta yok. Ben yandex kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

quote:

Orijinalden alıntı: Hyskuzpoy1

Zevkler ve beğeniler ne kadar farklı
    Ben de BMW deki el frenini kaldırıp o oyuncak gibi düğmeden takarlarsa yeni gelecek kasasını nasıl alırım diye kara kara düşünüyorum
    Ancak mercedesteki emanet gibi duran bilgi ekranı, direksiyondan çıkma vites başta olmak üzere bir çok özellik var ki aracı incelememe bile gerek bırakmadı

Hatta algılar da....,
    BMW satış temsilcileri ve forum ahalisi BMW de panaromik tavan olmamasını yıllarca aracın sprotif karakteri, 50-50 dengesi, tavanın aracın ağırlık merkezini yukarı çekmesi, bla, bla, bla ile açıkladılar. Sonra BMW panoramik tavanı araçlara koymaya başladı, bir kişi de kalkıp sorgulamadı. Herkes kuzu kuzu panoramik tavanlı BMW alıyor.
    O el freni şasi ile ilgili, nasılki 7 serisi yeni şasiye geçince kalktı, yeni 3 serisi de yeni şasiye geçince kalkacak. Hatta şanzıman değişince o vites koluda kalkacak. Panoramik tavan da gelecek ve sizde alacaksınız. BMW büyük firma, algılarla nasıl oynayacağını iyi biliyor.

el freni direk sportif sürüş amaçlı, ayrıca panaromik cam tavan da yok diye biliyorum, m leri carbon tavan yapıyorlarsa bir sebebi vardır, giderken gökyüzüne bakacam diye bunu bozmamak karakterli bişey bir firma için.

mercedesin de vitesinin direksiyonda olması farklı bir hoş karakter mesela, hatta sportif sürüş açısından kulakçıklı olması da diğer artısı.

marka fanatikliğine gerek yok, ikisi de gitgide birbirine benziyor zaten, oturus poziyonu bmw'nin daha kartingsi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: lightnight55

el freni direk sportif sürüş amaçlı, ayrıca panaromik cam tavan da yok diye biliyorum, m leri carbon tavan yapıyorlarsa bir sebebi vardır, giderken gökyüzüne bakacam diye bunu bozmamak karakterli bişey bir firma için.

mercedesin de vitesinin direksiyonda olması farklı bir hoş karakter mesela, hatta sportif sürüş açısından kulakçıklı olması da diğer artısı.

marka fanatikliğine gerek yok, ikisi de gitgide birbirine benziyor zaten, oturus poziyonu bmw'nin daha kartingsi ama

M'i karbon tavan yapan adam sunroof opsiyonu da sunuyor aynı araçta. Sunroof alınca karbon tavan hikaye oluyor. Ha aynı aracın cabriosunu da yapıyor zaten, üstü açık sportif sürüş için

• quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Orijinalden alıntı: lightnight55

M'i karbon tavan yapan adam sunroof opsiyonu da sunuyor aynı araçta. Sunroof alınca karbon tavan hikaye oluyor. Ha aynı aracın cabriosunu da yapıyor zaten, üstü açık sportif sürüş için

tabi sunroof var, cabrio zaten sportif bi karesori ama cam tavan yok

mercedes iyidir, bmw iyidir bunlar ayrı ama tamamen objektif olarak söylüyorum ki alışıldık, bildik karakterinden görece en zor, en gec veya en az ödün vermeye çalışan karakterli firma bmw.

a ve cla için çok kaliteli detaylı bir inceleme vardı, ve motor falan da değil, genel olarak megane ile çok fazla ortak yönlerinden bahsediyordu, en spor görünümlü aracı önden çeker üretebiliyor, ki bu başlıkta da c sınıfı alanlar araclarının arkadan itiş olmasından memnundur sanırım, ve önden çekerin sportif olmadığını kabul eder, yani bu görüntüye dönük bir model demek biraz, b sınıfı, a sınıfı olsun hep bmw den öncedışardan motor almıyor. psa diyecek herkes ama ortak geliştirme farklı bir olay, kimse herhangi bir bmwde peugeout motoru var demez, 1e1 aynı motor da yok zaten.

bunlar tabi bmw'yi mercedesten üst yapmaz, ama son dönemde karakterine bağlılık açısından daha gelenekçi olduğunu gösteriyor.

mercedes ise teknoloji ve aracı en çok harmanlayan bi konsept üzerine kurmus gibi, yeni 7 de dahi bakarsanız daha araba duruyor, oysa s ve garip göğsüyle e bilgisayara benzemeye başladı. fakat bunu da sürüşten öte konfora dönük araç konseptiyle yine güzel harmanlamışlar, sırıtıp yapay durmuyor.

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.