Şimdi Ara

W10 Masaüstünde Silinemeyen Dosya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önemli dosyalarımın olduğu bir masaüstü klasörü içinde bulunan bazı dosyaları açmak istediğimde 'c/users/..7.pdf' ve daha sonra saçma birşeyler yazarak dosya yol yok vs. diyordu. Adını değiştirmeye çok uzun diye izin vermiyordu.Silmeye de izin vermedi. En sonunda uzun uğraşlar sonunda sildim. Daha sonra aynı dosyaları D klasöründe denedim çalıştı fakat C'ye attığımda yine aynı bu hataları veriyor. Virüs taraması da yaptım birşey çıkmadı. Benim anlamadığım aynı dosya C'de çalışmazken D'de neden sıkıntı olmuyor?

• eğer yanlış bilmiyorsam Windows 10 da 260 karakter sınırı vardı, sizin dosya ismi 260 karakterden uzunmu
  • delinvfile ile silebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle c'yi chkdsk c: /r şeklinde tarat, pc açılışında tarama isterse oynay ver,

neyse dosya ismini unlocker ile değişebilmen lazım,

kolay gelsin....

resmi sitesi buhttp://www.emptyloop.com/unlocker
  • Karakter en fazla 100'dür. Sanırım birşey ona hatalı yol oluşturuyor. Bir de klasör içindeki bütün dosyalar değil de sadece bazılarında hata veriyor. Rar dosyası içinden çıkarıyorum hep aynı dosyalar bu hatayı veriyor.Evet check disk işlemi de yaptım, uzun bir süre %13'de kaldı tekrar başlattım daha sonra mavi ekran neyse ki açıldı ve bir sıkıntı bulamadı. Evet dediğiniz programla sildim. O programla da ilk defada silinmedi birkaç kez restart atıp öyle sildim. En son Advanced Windows Care ile baya bir düzeltme yaptım. Dosyaları D'ye taşıdım çalışıyor hepsi. Ama sorun neydi anlamadım.

• onstark46 kullanıcısına yanıt
    👍🏻

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.