Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • W10 da DPI 'yı %100 altına indirebiliceğimiz program varmı ?
  • Arkadaşlar temiz kurulum yapıp redstone 4'e geçmek istiyorum, fakat sorunluymuş galiba sistem ve nette okuduğuma göre geri çekmişler sistemi. Temiz kurulum yapıp sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-punisher

Arkadaşlar temiz kurulum yapıp redstone 4'e geçmek istiyorum, fakat sorunluymuş galiba sistem ve nette okuduğuma göre geri çekmişler sistemi. Temiz kurulum yapıp sorun yaşayan var mı?
    1803 yapıdan bahsediyorsan ben isoyu indirip 3 pc yede isodan güncelledim, yani format atmadan. sorun yok kullanıyorum
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Iso'dan nasıl güncelliyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

1803 yapıdan bahsediyorsan ben isoyu indirip 3 pc yede isodan güncelledim, yani format atmadan. sorun yok kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Aynen 1803'ten bahsediyorum. Tamamdır sağol.
  • Sorunsuz bugsız iso ne zaman çıkacak acaba ? 1 haftadır pcye format atmam gerek iso bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgaland

Iso'dan nasıl güncelliyorsunuz acaba?
    isoyu indirip sağ tıklayın çıkan menüde birlikte açtan Windows gezginini seçin alt resimdeki sayfa çıkar oradan setupu çift tıklayıp çalıştırın sonrası yönergeleri uygulayın bu kadar
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Etkinleştirme sorunu için videoda ki yöntemi deneyin.

https://youtu.be/kDhMPOuSWIE
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Etkinleştirme sorunu için videoda ki yöntemi deneyin.

https://youtu.be/kDhMPOuSWIE
    Eyvallah hocam sağolasın format attım kurtuldum dertten ancak bu yöntemi araştırırken ben de buldum bu yöntemleri ve işe yaramadı. Anladığım kadarıyla sistemden key silinmiş bir şekilde ve hiçbir şekilde elde edemedim. slmgr.vbs parametresini ne zaman kullansam hata veriyordu sistem, önceki mesajlarda paylaştım zaten bu durumu. Windows lisans yöneticisinde sıkıntı oluştu galiba.
  • Hocam oyunfor adlı bir siteden windows 10 pro sürümünü 35 TL ye aldım ve etkinleştirdim . Daha önce orjinal windows 10 home yüklüydü.
    Şimdi bir sorun yok ama ilerde ne olur konusu kafama takıldı. Bu konuda bir öneriniz varmı? Yada bu keyler neden bu kadar ucuz, yanlış bir durum varmıdır?
    Teşekkürler
  • bluedreamms kullanıcısına yanıt
    https://www.oyunfor.com/windows/windows-10-professional-satin-al sanırım bunu aldınız öyleyse? ürün bilgisinde yazmıyor ama QEM olabilir yani 1 pc de etkinleştirilir başka pc de kullanılmaz bu yüzden ucuza satılır genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Nisan 2018; 3:41:50 >
    evet..
    Yani bır hack olayı yoktur sanırım... Güvenilir mi sizce
    siteyi bilemem güvenilir mi ama hack olayı yok orijinal w10 sadece 1 pc için geçerli QEM lisanstır etkinleştirdiğin pc de süresiz format hakkın vardır bende DURMA PLAY adlı siteden aldım kullanıyorum
    Ürün anahtarınızın yanında bir de yükleme kimliği numaranızı da alıp bir kenara yazın. İlerde online etkinleştirme yaparken bir sorun olursa telefon ile etkinleştirme yöntemi için bu numara lazım olabilir.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutu girin.

cscript slmgr.vbs /dlv
    OEM olmasın hocam o?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @bluedreamms
    Ebay'de 4 Euro civarına oem key satıyorlardı. Şuan aynı şekil amazon.de üzerinden de 4€ oem key satışı var. Bunlar da ya oem key bir şekilde elde edebiliyorlar ya da al sat yapıyorlar.

2 haftadır şu lanet güncellemeyi bekliyorum format için. Artık çıldırıyorum, daralıyorum, fena oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

@bluedreamms
    Ebay'de 4 Euro civarına oem key satıyorlardı. Şuan aynı şekil amazon.de üzerinden de 4€ oem key satışı var. Bunlar da ya oem key bir şekilde elde edebiliyorlar ya da al sat yapıyorlar.

2 haftadır şu lanet güncellemeyi bekliyorum format için. Artık çıldırıyorum, daralıyorum, fena oluyorum.
    Aynen yahu iki elle bir iso çıkaramadılar. Şimdi 1709 kurayım desem zilyon tane güncelleştirme eklemek gerekecek isoya. Zaten format atacağım bari en güncel isoyu bekleyeyim dedim, 2-3 hafta geçti
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim...
    Bu arada windows 10 pro 1001 kullanımlık retail çıktı. Ben de oem sanıyordum...
    Tekrar teşekkürler...
    Hayırlı olsun. Retail ise PC değiştirirseniz yeni PC'de de ürün anahtarınızı kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

OEM olmasın hocam o?
    evet ben Q yazılıyor biliyordum OEM yazılıyorsa öyledir sonuçta 1 pc için cd key deniyor onu doğru yazdık teşekkürler düzelttiğin için Retail ise istediğin pc ye kurarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Nisan 2018; 17:47:27 >
  • 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.