Şimdi Ara

W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 13 Mobil Kullanıcı ( 13 Mobil Cihaz )
37.922
Cevap
643
Favori
1.341.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları
Giriş
    1967 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba.Şuanda windows 10 home var orj 8.1 geçişli hdd yandı kül oldu malesef :( sıfır hdd takılacak'da fabrika ayarları w8 yine w8 olarak gelecek şimdi usb belleğe w10 home yükleyip media ceratin toll ile w10 home geçsem key sorunu olurmu ?
    |
    |

Şu anda Windows Update %98 de kaldı

Kötü yazılım temizleme aracı kısmı inmiyor sanırım.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İlk sayfadaki update'lerin indiği klasörü silmeyi deneyin.
    |
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Kullanılarak Açılamaz Hatasının Çözümü

eklenmiştir.

Hocam etkin olmasına rağmen maalesef hala aynı sorun. en sinirimi bozan yerleşik sorun oldu win 10'da. Nasıl yapacaz bu işi :(

Hayatında hiç 9 voltluk pile dil değdirmemiş adamlar, gelmiş bize doksanlardan bahsediyor.
  • Yarbay
    72239 Mesaj

Google'da diğer çözümlere bakıp deneyin.
    |
    |
    ayberk228 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

saatlerce araştırmalarımdan sonra sorunu çözdüm eğer siz de "yerel yönetici hesabı kullanamaz" gibi uyarı alırsanız aşağıdaki kodu not defterine yazıp uzantısını .red yaparak kaydetip açın bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

"EnableLUA"=dword:00000001

"EnableLinkedConnections"=dword:00000001

"FilterAdministratorToken"=dword:00000001

hocam bu yöntem oluyor denedim.

İsteyenlere(yapamayanlara) linki; http://dosya.co/gx9dstr0r3v0/Yerleşik_Kayıt.rar.html
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayatında hiç 9 voltluk pile dil değdirmemiş adamlar, gelmiş bize doksanlardan bahsediyor.

• Yarbay
    72239 Mesaj

İlk sayfaya koyacağım eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ocak 2016; 1:36:59 >
    |
    |
    ayberk228 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar temiz kurulum ile windows 10 proya geçmeyi düşünüyorum. İlk geçtiğimde içimde bi tereddüt oluşmuştu optimize sorunu vs baya fazlaydı memnun kalmamıştım. Şimdi genel olarak nasıl? geçmeli miyim sizce?
    quote:

Orijinalden alıntı: jokerbow

Arkadaşlar temiz kurulum ile windows 10 proya geçmeyi düşünüyorum. İlk geçtiğimde içimde bi tereddüt oluşmuştu optimize sorunu vs baya fazlaydı memnun kalmamıştım. Şimdi genel olarak nasıl? geçmeli miyim sizce?

Şuan memnunum ben.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkhann32 -- 18 Ocak 2016; 13:00:22 >

Hayır neye sahipsen ona yükseltirsin.
    |
    |
    Furkhann32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Meraba hocam gerek amd sistem gerek de windows 10 ilk gördüm günden beri hoşuma giden bi yani var sanirim mavi siyah uyumu sevdim :) hehehe neyse sululuk bi kenara . 2 gün önce indirdim iso dosyasini dün dvd kurdum yani 15 yada 16 sinda yaniş hatirlamiyorsam acaba cd bulunan windows build kaçtir 1511 dir? bu arada driver kismini okudum şuan için hiç bir driver indirmeden direk neyse onla kullaniyorum amd driver olarak 15.2 kurmuş anladim kadariyla .

yani temel indir gersek sorulari.

1- Cd handi build var nasi öğrenirim?

2- Hangi driverlari silip kurmaliyim tekrar.[Sabertooth fx990 Fx 6100 - 7870 Msi tfi3]

3- 15.2 stabil geldi acikcasi şimdilik böyle devam etmeyi düşünüyorum kafamda tek soru acaba windows 10 amd chipset driver yüklemişmidir nasi anliya bilirim yada sitedeki güncel chipset driver indirip kuriyimi napacam bilemedim hocam?
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat
    flash bellege iso dosyası oluşturdum. şimdi yukseltmek için işlemi tekrarlayacakmıyım yoksa flaş üzerindenmi formatlayacagım?
    quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

Merhabalar windows 10 masaüstü pc de 2 adet ethernet kartı 2 farklı modemden gelen internet ve kablosuz wifi adaptör var

bu 3 internet arasında geçiş yapıyorum hız durumuna ve şartlara göre iş gereği

ağ == ) ağ bağdaştırıcılarından geçiş yapmak zor geliyor var mıdır kolay bir program yada uygulama

devredışı bırak etkinleştir uzun iş geliyor bana

iyi forumlar

ARKADAŞLAR BİR ÖNCEKİ SAYFAYA YAZAN OLMADI YARDIMCI OLABİLİR MİSNİZ

Ağ ayarlarından bağlantıları köprüleyip üç bağlantıyı tek bağlantı olarak kullanabilirsiniz. Tam bilmiyorum maximum 2 bağlantıyı birleştirme de olabilir.

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

flash bellege iso dosyası oluşturdum. şimdi yukseltmek için işlemi tekrarlayacakmıyım yoksa flaş üzerindenmi formatlayacagım?
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 19 Ocak 2016; 14:55:39 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DUBLO

Meraba hocam gerek amd sistem gerek de windows 10 ilk gördüm günden beri hoşuma giden bi yani var sanirim mavi siyah uyumu sevdim :) hehehe neyse sululuk bi kenara . 2 gün önce indirdim iso dosyasini dün dvd kurdum yani 15 yada 16 sinda yaniş hatirlamiyorsam acaba cd bulunan windows build kaçtir 1511 dir? bu arada driver kismini okudum şuan için hiç bir driver indirmeden direk neyse onla kullaniyorum amd driver olarak 15.2 kurmuş anladim kadariyla .

yani temel indir gersek sorulari.

1- Cd handi build var nasi öğrenirim?

2- Hangi driverlari silip kurmaliyim tekrar.[Sabertooth fx990 Fx 6100 - 7870 Msi tfi3]

3- 15.2 stabil geldi acikcasi şimdilik böyle devam etmeyi düşünüyorum kafamda tek soru acaba windows 10 amd chipset driver yüklemişmidir nasi anliya bilirim yada sitedeki güncel chipset driver indirip kuriyimi napacam bilemedim hocam?

Başlat >> winver

Birşey silmene gerek yok sıkıntısız çalışıyorsa.

Devam et kardeş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    393 Mesaj
    merhaba

Disk temizlemek istediğimde geçici internet dosyalarını bi türlü temizliyor

çözümü nedir
    |
    |

Media Creation Tool ile yüklesem 1511 i yüklemez mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Orijinalden alıntı: ilkerk88

quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

Merhabalar windows 10 masaüstü pc de 2 adet ethernet kartı 2 farklı modemden gelen internet ve kablosuz wifi adaptör var

bu 3 internet arasında geçiş yapıyorum hız durumuna ve şartlara göre iş gereği

ağ == ) ağ bağdaştırıcılarından geçiş yapmak zor geliyor var mıdır kolay bir program yada uygulama

devredışı bırak etkinleştir uzun iş geliyor bana

iyi forumlar

ARKADAŞLAR BİR ÖNCEKİ SAYFAYA YAZAN OLMADI YARDIMCI OLABİLİR MİSNİZ

Ağ ayarlarından bağlantıları köprüleyip üç bağlantıyı tek bağlantı olarak kullanabilirsiniz. Tam bilmiyorum maximum 2 bağlantıyı birleştirme de olabilir.

hocam ben seçim yapmak istediğimde hızlıca seçmke ve devredışı bırakmak istiyorum bunun için kullanıcam kimse tavsiye vermedi hala bana !!!

• Yarbay
    72239 Mesaj

Arkadaşım bu nasıl bir üslup, okuyanlar biliyorsa yazar demek ki bilmiyor bilmek zorunda değil ki kimse.
    |
    |
    PES_21_Murat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,904
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.