Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @MRT_ ve @MühendisMurat teşekkür ederim. Görevini yaptığı için biz de hürmet ediyoruz ramini elektriğini eksik etmemeye çalışıyoruz:) İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guncelleme yaptim internete girmiyor ethernet kablosunu laptopa takinca giriyor guncellemesen sonra interneti bozdu telefondan yaziyorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    W10 çok süper yaaaa, sorunsuz yaaaa, efsane yaaaaaaaaaa, müthiş yaaaaaaaaaaaa(!)

Geçmiş olsun sistem geri yükleme deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

W10 çok süper yaaaa, sorunsuz yaaaa, efsane yaaaaaaaaaa, müthiş yaaaaaaaaaaaa(!)

Geçmiş olsun sistem geri yükleme deneyin.

basima bela oldu guncellemeyi dun aksam yukledi simdi direk baglantiyi iptal ediyir bi siteye baglanmaya calistigimda format mi atcam sirf bunun icin ya

• ethernet kablosunu laptopa taktim yok onda problem bu guncelleme yarim mi yuklendi artik bisi cakisma yapti bu sorun cozmek imkansiz nadir olan sey basima geldi

• Windows 10 Insider Preview 14388_RELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_TR-TR.ISO

https://mega.nz/#!PwxTDSDA!hIDoCP_pTLfk1FRdfLWHf3BMGcmM09BFNgyFlVlKpcw
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ethernet kablosunu laptopa taktim yok onda problem bu guncelleme yarim mi yuklendi artik bisi cakisma yapti bu sorun cozmek imkansiz nadir olan sey basima geldi

Güncellemeler kapalıydı hep ulan dur bi güncelleştireyim dedim bendede öyle oldu sonra sistem geri yükleme yaptım şuan sorun yok bi daha güncellersem namerdim
  • Arkadaşlar diğer konuya da yazdım buraya da yazmış olayım.

Sorun şu Win 10 home 64 bit kurulu güncel durumda fakat kronik bir takılma sorunu var Yarım saniyeliğine masaüstü olsun oyunda olsun PC donuyor gibi bişi oluyor

20 farklı şey denedim olmadı belki siz biliyorsunuz diye buradan bir sorayım dedim.

Yani oyunlarda biz buna Lag Spike deriz ve sebebi internet bağlantısıdır çoğu zaman fakat Win 7'de bu sorunu yaşamıyordum ne masaüstünde ne de oyunlarda Win 10 'a geçtiğimden beri böyle Temiz kurulum dan sonra gider dedim yok aynen devam ediyor bu şekilde devam edemez çözüm bulamazsam geri dönüş seçeneğini kullanacağım bir 100gb daha yüklemem gerekecek sıfırdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 13 Temmuz 2016; 17:25:08 >
  • Hocam güncelleştirmeyle alakalı şu sorunu yaşıyorum.
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
    KB3172985 güncelleştirmesi yüklenmiyor.Bilgisayarı yeniden başlatma aşamasında yüklenmedi uyarısı alıyorum.Tekrar denetliyorum yine aynısı oluyor.

@MRT_
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark67 -- 13 Temmuz 2016; 18:03:21 >

• bildirimde uçak modu ya da bluetooth kapalı olmasına rağmen açık gözüküyor. bu sorunu halen düzeltmediler mi
  • windows 8 bilgisayary 10 a yükseltip be?enmeyip 8 e geri dönersek. 29 temmuz 2016 dan sonra tekrar istedi?imizde 10 a yükseltebilirmiyiz?
  • bugra_bilgic B kullanıcısına yanıt
    Yes
  • eyvallah
  • Yeni çıkan güncellemeden sonra program files'da oluşan ''CMAK'' klasörü ne acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Raver, bilgisayarını Ethernet ile internete bağlıyorsan ve modeminde Wi-Fi varsa Wifi'yi aç ve Telefonunu wifi'ye bağla şimdi telefonunu USB ile bilgisayarına bağlayıp telefondan USB ile internet paylaşımı aç ve bilgisayarına ikinci bir internet bağlantısı ekle. Şimdi denetim masasına ve Ayarlar'a falan girmeye çalış giremeyebilirsin.

Bu şekilde çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi bu tıp sorunların düzeltilmesi gerekiyor.

Bu sorun build 10586.494 ve 14385 'de mevcut. 14388'ı daha test edemedim.

napalım win7 ye devammı edelim.
  • raver kullanıcısına yanıt
    Yeni sürüm çıkana kadar evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar diğer konuya da yazdım buraya da yazmış olayım.

Sorun şu Win 10 home 64 bit kurulu güncel durumda fakat kronik bir takılma sorunu var Yarım saniyeliğine masaüstü olsun oyunda olsun PC donuyor gibi bişi oluyor

20 farklı şey denedim olmadı belki siz biliyorsunuz diye buradan bir sorayım dedim.

Yani oyunlarda biz buna Lag Spike deriz ve sebebi internet bağlantısıdır çoğu zaman fakat Win 7'de bu sorunu yaşamıyordum ne masaüstünde ne de oyunlarda Win 10 'a geçtiğimden beri böyle Temiz kurulum dan sonra gider dedim yok aynen devam ediyor bu şekilde devam edemez çözüm bulamazsam geri dönüş seçeneğini kullanacağım bir 100gb daha yüklemem gerekecek sıfırdan.

Hocam sizin sorununuzun aynısı bende var ama sadece cs go da vardı araştırdım ve şöyle bir çözüm buldum aygıt yöneticisi-piller-Microsoft acpı uyumlu denetim yönetim pili sağ tıkla devre dışı bırak sorunum çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

guncelleme yaptim internete girmiyor ethernet kablosunu laptopa takinca giriyor guncellemesen sonra interneti bozdu telefondan yaziyorun

bende de öyle oldu ,bilgisayarı tamamen kapatıp ,bir müddet sonra yeniden açtım düzeldi
  • Bezdim yeminle her gün sürüm güncellemekten ama son 2 sürüm gayet stabil çalışıyor artık.
  • 20:54 de raver'in alintiladigi mesajda yaptığımı yapıp test yapabilir misin?

• 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.