Şimdi Ara

vw ve dergilerdeki kapı sesi reklamı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milleti kapı sesiyle kandırıyolar işte :P
  • İşte çakma daewoo kapıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

vallahi bu vw kapı sesi reklamları çıkmadan önce ben otomobilin kapı sesine hasta olduğumu, tok olması gerektiğini her seferinde arkadaşlarıma derdim de onlar da hadi len ordan derdi.

gerçekten de öyle, ben kapı sesine bayılıyorum. mesela şu videonun 22. saniyesini tekrar tekrar dinlemişimdir.

yani şu videoda takıla takıla 22. saniyeye takıldın ya, ben daha ne diyeyim

• Doğuş işi iyi biliyor 10 yıl önce mercedesin volvonun bulduğu teknolojilerin reklamını yapıyor bizim millette ooo Vw bak neler yapmış diyor. Ayrıca bu kapı sesi olayı gerçekten ironik bizim milletin kalite anlayışını gözler önüne seriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Volkswagen'in UK sitesinde ;

http://www.volkswagen.co.uk/new/polo-v/home

aşağıda sağda "Sounds like a polo" diye bir kısım var oradaki simgelere basarsanız seslerini dinleyebiliyorsunuz. Kapı kapanma sesi de var.

Arkadaş linkli verdin yoğunluktan açılmıyor site
    Türkiye sitesine koymamaları büyük eksiklik

• bu resim gerçekmi yoksa dalga amaçlımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Volkswagen'in UK sitesinde ;

http://www.volkswagen.co.uk/new/polo-v/home

aşağıda sağda "Sounds like a polo" diye bir kısım var oradaki simgelere basarsanız seslerini dinleyebiliyorsunuz. Kapı kapanma sesi de var.

kornaya uzun baStim çalmiyor

• güncel polo'yu bilmiyorum ama bir önceki polo'nun özellikle arka kapısının kapanışı çok kötüydü,
    takılarak ve ses çıkararak kapanıyoru. denediğim tüm polo'larda aynısını gördüm,
    ön kapıda ise hiçbir sorun yoktu. gel de şimdi bu reklama hak ver..
  • Mesajım bulunsun bir kapı seside ben ekleyeyim

Bakalım sadece VW de mi varmış!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

vallahi bu vw kapı sesi reklamları çıkmadan önce ben otomobilin kapı sesine hasta olduğumu, tok olması gerektiğini her seferinde arkadaşlarıma derdim de onlar da hadi len ordan derdi.

gerçekten de öyle, ben kapı sesine bayılıyorum. mesela şu videonun 22. saniyesini tekrar tekrar dinlemişimdir.

yani şu videoda takıla takıla 22. saniyeye takıldın ya, ben daha ne diyeyim

Aynen

• ciddi ciddi golfe bindigimde o kapi sesi beni bile asik etti. ama vw nin yeni araclari sorunlu. hemde bariz sorunlu. dsg sinden tut tsi ina kadar. onun icin pek bi onemide yok kapi sesinin.
  • Şu bir gerçek ki o kapının tok sesi insana güven veren bir şey. Tabi ki tek başına kalite ölçütü olamaz. Fakat uyduruk sesli bir arabanın kapısını açarken -marka vermeyeyim polemik çıkar- hiç hoşnut olmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Şu bir gerçek ki o kapının tok sesi insana güven veren bir şey. Tabi ki tek başına kalite ölçütü olamaz. Fakat uyduruk sesli bir arabanın kapısını açarken -marka vermeyeyim polemik çıkar- hiç hoşnut olmuyorum.

Hyundai i30'un kapı kapanma sesi golften daha tok geliyor. Ozaman i30 golfe göre daha çok güven verir size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Şu bir gerçek ki o kapının tok sesi insana güven veren bir şey. Tabi ki tek başına kalite ölçütü olamaz. Fakat uyduruk sesli bir arabanın kapısını açarken -marka vermeyeyim polemik çıkar- hiç hoşnut olmuyorum.

Hyundai i30'un kapı kapanma sesi golften daha tok geliyor. Ozaman i30 golfe göre daha çok güven verir size.

Denk gelirse özellikle inceleyeceğim şu kapısını o zaman. Ama tek başına kriter değil tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

Kapı sesinden orgazm olan insan çok.

mükemmel yorum
  • Üstadlardan bi yorum alabilir miyiz acaba? Benim arabanın kapı sesi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Tok kapanan kapı sesi elbette tek başına aracın sağlamlığı ve kalitesi konusunda bir fikir vermez. Fakat şu da var ki tok gelen kapı sesinin "kalite algısı" konusunda rolü var ve bu yadsınamaz.

Konuyla ilgili netten ufak bir araştırma yaptığımda bu algı meselesinin sadece otomobiller için değil beyaz eşyada dahi geçerli olduğunu gördüm.

Bu hususla ilgili BSH icra kuruu üyesi Ronald GUTENBERG'in söyledikleri şunlar;

"Tüketiciler beyaz eşyada daha ilk dokunuşta kaliteyi anlamalı. Örneğin bir arabanın kapısını açtığınızda sağlamlığıyla ilgili bir fikre sahip olursunuz. Kapı hafif olmamalı. Buzdolabı ve çamaşır makinesinde de böyledir. Beyaz eşyaların kapakları biraz ağır, kapandığı zaman da tok bir ses vermeli. Bir Mercedes'le başka bir otomobil markası arasındaki fark da böyledir. Biz buna dokunuş, dokunma kalitesi diyoruz."

http://www.zaman.com.tr/yazar.do;jsessionid=0B4253853C0E4DD5F77D4EFCEBD47782?yazino=1192734&keyfield=

• Kapı kaliteye yönelik olumlu bir intibak bırakıyor. Gerçeklik payı vardır veya bir yanılsamadır ayrı konu, ama böyle bir ilk izlenim bıraktığı gerçek. Bunun fetişisti olmak doğru bir şey olmadığı gibi tsı patlıyor, dsg çatlıyor geyiklerininde anlamı yok. Vw orta sıfın kaliteli markalarından biridir. Geçen sene yüzbin araç satmış , millet memnunki alıyor. Eleştirileri insanları eşek yerine koymadan yapmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.