Şimdi Ara

Vw polo/ tavan döşemesinde hata (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dsg arızalarına kullanıcı hatası diyen ve iyi niyet gösterip araba fiyatına değiştiren vw mi bu? Yöneticiler tarafından daha çok mesajın silinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksevinc91

Usta benim 3. yada 5. aracım değil daha ilk.O yüzden bu tip durumlarda nasıl yol izleneceğini bilmemek haliyle çok da absürt bir durum olmasa gerek.Bir şekilde eşten dosttan alıp denkleştirip bir araç alıyoruz,başımıza bir olay geliyor,saygı çerçevesinde bilgili arkadaşlardan tecrübelerini paylaşmasını rica ediyoruz sen geliyorsun aracı kutsallaştırmaktan bahsediyorsun.Yeterki cana gelmesin,mal elbette yerine bir gün gelir ancak bu tip serzenişlerini dışa vurmanı gerektirecek bir durum yok ortada.

Konu Vw olunca biraz agresif ve korumacı olabiliyor bazı arkadaşlar. Sen takılma onlara sıfır alınan bir araçta bu tip durumla karşılaşmak elbette normal değil. Tedirginliğin gayet doğal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavan kaplaması değişirse evet aracın değeri düşer. Kusra bakmayın.. ha bana göre düşmez ama bu ülkede düşer. Benki resimleriyle faturasıyla kaza videosu herşeyiyle 6 bin lik trameri anlatamadım anlamak istemediler oldugundan büyük kazaymış gibi lanse edip eşşek ölüsü gibi arabamdan fiyat kırdılar..
    Tavan kaplaması değişmesiylede değer düşer. Evet anlatamazsın.
    Gidip sanayide macunla bin liraya yaptırmazsın. Gider serviste orjinal parca ılr kapı sacı camurluk takarsın. Ama arabayı satacagın zaman, o macunlu aralar senınkınden daha cok rağbet görür. Niye ? Tramer yook. Ooooo.. değişen yook oooo.. ama iki parmak leş macun var.

O yüzden arabanın yağını değişse acaba bişey mi var diye bile sorabilirler. bana arka koltukta çok oturuldumu diye soran bile oldu. Verdiğim cvbı burda söylemiyim şimdi..
    Geçmiş olsun size.

• Kardeş alınma da bu kadar ruh hastasının olduğu ülkede ticaret yapmak sabır işi katil olursun.

Tavanda fabrikasyon hata varmış adamlar garantiden değiştirmiş daha ne yapsın bir de soyunup uzansınlar mı?
  • Daswagen diye bi trol vardi .Gerçi ugramaz buralara

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Bi göründü gitti,yorumunu silmiş.
  • Japon arabalarıyla ilgili konu varsa oraya gidip vw aminciligi yapıyordur

Işi bu çünkü  

• Seviye yerlerde. Çelik çocuk yorumlarını okuyunca memleketin geleceğiyle ilgili olarak dehşet içinde kalıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: teteni

Seviye yerlerde. Çelik çocuk yorumlarını okuyunca memleketin geleceğiyle ilgili olarak dehşet içinde kalıyorum.

'çelik çocuk' nedir abicim, ironman'in oğlumu? önce bi yazdığınızı okumayı öğrenin başkasını eleştirmek yerine.

• Gizli ayıp mı?   Araçta gizli ayıp falan yok gözünle görmüşsün işte döşemede problem var. Garantiden değişecek. Bitti. Ne büyüttünüz be kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 24 Nisan 2021; 12:33:1 >
  • pbmax P kullanıcısına yanıt

Boşver kafaya taktığına değmez defolup gitsinler başka araba alsınlar.

• cormen kullanıcısına yanıt
    Şu açıdan gizli ayıp. Bayiye gittiğinde aynı araçtan 2 tane yan yana var ve birinin döşemesinde hata var. Sen şimdi gidip hocam döşemedeki hata önemli değil sen bana bunu sipariş geç der misin?
    Buna katılıyorum hocam aynen öyle👍🏻
  • Kendi kendine gizli ayıp tarifi yapmışsın.  

• Bi resim atsaydınız bari
    Bu araçlar bir sürü kontrolden geçiyor dostum,buna rağmen satıştan sonra farkedilen her kusur gizli ayıp olarak değerlendirilip bayiye başvurulabilir.
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    Resim var hocam yukarıda.
  • Tamam

• Günlük konuşmada kaç kelime kullanıyorsun?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.