Şimdi Ara

vw polo sınıfında ne kadar güvenli bir araba?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 4 yıldır kullandığım bir polom var, gayet memnunum. şimdi yeni araba alacak olsam yine volkswagen alırım (alman alırım) diye düşünüyordum. daha güvenli ve sağlam olduğu yönünde bir kanım vardı. ayrıca sürekli yüksek fiyatı ile tutulmasının sebebinin de bu olduğunu düşünüyordum.

eşime araba almaya karar verdim. bu sefer 0 km bir araç alacağım için araştırıp almak istedim. ve paketleri incelemeye başladım.

eşimin sevdiği nissan micra ile benim sevdiğim polo ve hadi olmadı yine alman olan corsayı karşılaştırdım.

güvenlik açısından karşılaştırdığımda micrada standart sunulan özelliklerin polonun üst düzey aracında bile olmadığını gördüm.ve çok şaşırdım. acaba ben bunca aman kendimi mi kandırmışım yoksa atladığım yanıldığım birşeyler mi var?yardımcı olursanız sevinirim.

micra street(baz) micra match(dolu model) polo(trendline) polo(comfortline)

ABS: + + + +
    ESP
    (Elektronik Denge Kontrol Programı) + + - -

EBD + + - -

Fren Destek Sistemi (Brake Assist) + + ? ?

Yan Hava Yastıkları + + - -

Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı + + + +

Perde Hava Yastıkları + + - -

(polo chrome da pek farklı değil!!!)

• Polo 1.2 trendline kullanmıştım araçta yol bilgisayarı bile yoktu rakiplerine göre fazla bir özelliği yok ama kullanım zevki ve kalite olarak rakiplerinden üstün bir araç
  • 12 mayısta makyajlı polo tanıtılacak türkiye pazarı için, Vwnin türkiyeye sunacağı özellikleri beklemek lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.