Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.956
Cevap
34
Favori
355.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mrb Aracımda resimdeki attığım lamba önceden ara ara yanıyordu şimdi sabit yanıyor Ve çekişide biraz azaldı Neden olabilir.

YYenibosna Ww yetkili servisi arıza tespit için 300 lira istedi

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya
  • LPG li ise bujileri orjinali ile değiştir. Şu an bende de ara ara yanıyor sonra sönüyor.
  • Bosch servisinede goturebilirsin ücretsiz bakarlar büyük ihtimal. 350 ye 10.000 bakım yapıyorlar☺️
  • quote:

Orijinalden alıntı: batur17

Bosch servisinede goturebilirsin ücretsiz bakarlar büyük ihtimal. 350 ye 10.000 bakım yapıyorlar☺️

Hocam normal servis Baktı hava akışmetre arızalı görünüyor ama bunlarda hava akışmetre yok.. lpg siz
  • Her 10 binde bakımı yapılıyor.Araç resmen yokışta kalıyor
  • Bendeki arıza koduda aynı ancak benim araçla ilgili bir sıkıntım yok. Bosch servis musirde arıza olabilir demişti ancak baktirmadim. Açıkçası arıza ışığı yanması can sıkıcı bir durum. Problemini halledersen buradan haber ver. Geçmiş olsun.
  • quote:

Bendeki arıza koduda aynı ancak benim araçla ilgili bir sıkıntım yok. Bosch servis musirde arıza olabilir demişti ancak baktirmadim. Açıkçası arıza ışığı yanması can sıkıcı bir durum. Problemini halledersen buradan haber ver. Geçmiş olsun.

Eyv hocam Tşk ederim Egr yazılımı Bozuk diye bir ww eski baş mühendis abimizden bilgi aldım Ama bakalım yarın 11 gibi yetkili serviste ortaya çıkacak..
  • quote:

Bendeki arıza koduda aynı ancak benim araçla ilgili bir sıkıntım yok. Bosch servis musirde arıza olabilir demişti ancak baktirmadim. Açıkçası arıza ışığı yanması can sıkıcı bir durum. Problemini halledersen buradan haber ver. Geçmiş olsun.

Bugün Yetkili Serviste baktırdım Egr bozuk Ve benzin depo valfi arızalı Dendi..1000 di Tanıdık sayesinde 500 e çektik
  • Haber verdiğin için teşekkür .Bende merak etmiştim . Hatta Egr arızalarına temizlenmesine bakıyordum web. den. Hallettigine sevindim. Bendeki arızadan büyük ihtimal seninkiyle aynı. Ama ben orijinal servise gidemiyorum LPG li.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batur17 -- 4 Aralık 2017; 14:40:55 >
  • Selam. Sizin araçta Egr değişmişti benim araçta da aynı problem var ancak LPG li olduğu için servise giremiyorum. Sizden bir ricam olacaktı, eğer değişen parçayı görebildiyseniz bu kodu Google'da arayıp teyid edebilirmisiniz. Kod : 6Q0906517. İyi günler.
  • Selam arkadaşlar 6.5 yıl sonra Polomu sattım. Bu zaman zarfında çok memnundum, iyki almisim. Aracı değiştirmemin tek sebebi artık küçük geliyor olmasıydı. Polo 1.2 kullanan arkadaşlara saygılar sevgiler.
  • Merhabalar. Aracı yeni aldım. El kitabına ve Google’a bakmama rağmen fotoğraftaki uyarıyla ilgili bilgi bulamadım. Açıkçası nasıl aratmam gerektiğini de bilmiyorum. Saat işareti ve altındaki 15’in anlamı nedir? Sanıyorum gün sayıyor. Yani birkaç gün önce 18’di diye hatırlıyorum. Bir türlü anlam veremedim

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutembelinsan -- 29 Mart 2018; 16:49:50 >
  • mutembelinsan kullanıcısına yanıt
    15 gün sonra bana bakım yaptır diyo kardeşim
  • yeni aldım. usbli rcd rns modellerinden hangisini takabilirim teyp olarak.
    çok bilgi var teyp modelleri isimleri ve özelllikleri olarak bir liste varmı
    edit rcd 330 plus orjinal alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregök -- 7 Mayıs 2018; 22:12:43 >
  • plaka lambası koruyucu kapak tamponun içinde kaldı napabilirim yürürken düşermi? orda arada kalır mı?
  • 2012 Trendline sahibiyim. Konu ilk açıldığında 5.3 lt/100 km gibi bi yakıt tüketiminden bahsetmiş ama ben ne hikmetse 8 litrenin altına inemedim. Şehir içinde çok fazla trafik, dur kalk olmayan bir güzergahta sürüyorum. Ama yakıt tüketimi 8,5 lt civarında. Kıllanım alışkanlığı ile mi ilgili diycem ama o kadar farkeder mi? Ya da bir arıza durumu falan mı vardır acaba? Benzer surumda olan var mıdır? Veya bilgisi olan?
    Aracin motorunun küçük olması kısa mesafelerde az yakacağı anlamına gelmiyor. Eğer 4 km 6 km arası kullanıyorsanız normal. Uzun mesafelerde az yakıyor o kesin. Benim ev iş arası 4 km yazın 8,5. Kışın 9,5 lt yakiyordum.
    yukarda arkadasinda dedigi gibi kisa mesafe kullaniyosan, oyle oluyor. istanbulda isyerim 3 km mesafedeydi git gel kullaniyordum sadece, 10lt civari yakiyordu. millet nasil 5 lt yakiyor diyordum.
  • İşyerim yaklaşık 10 km. mesafede. Yakın olmasından yani. Teşekkür ederim.
    2500 deviri geçmeden kullanılması gerekiyormuş
    Aymosferiklerde güçü devirle çeviriyor bşzim araç güçlü değil idareten ...
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.