Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt de leyla mecnun final bolumu var bakmak isteyen varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur10urr1987 -- 30 Ocak 2014; 0:27:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

Konu biraz sıkıcı olmayamı başladı tarık hocam el atın lütfenn

Giray Hocamın konuyu neden sıkıcı bulduğu şimdi anlaşıldı....
    Moderatör olmuş, konu açmış
    ilk ben tebrik edeyim dedim

http://forum.donanimhaber.com/m_87202731/f_//tm.htm#87202731

@topalkartal@Negatiwe@newerdais@MyValue@M.L.Crassus

Murat Hocam ; Giray arada canı sıkıldığında bizim konuyu keyifsiz bulduğunda konu açar böyle. Biz alışığız Umut Hoca'mın arabasını da ilk sayfada baş köşeye koymuş valla.

Tarık Hocam;
    Nihayet giray hocamın dikkatini çekmesine çektim ama bundan sonra soruların ve sorunların ardı kesilmez ise şimdiden hocalarım beni affetsin
    Giray Hocam yalnız renk seçimi konusunda bir kez daha takdirimi kazandınız bilesiniz....

İlahi Murat hocam

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:15:47 >

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin 122hp manuel 4.viteste 200km hız yapması mümkün sanırım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece nöbet bnm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: favalli

evet 2014 diye özellikle sordum. bana gelen sipariş formunda da 2014 yazıyor. herhangi bir opsiyon falan talebim yoktu zaten çok sayıda bayii aradım hep dizel 2013 araçlar vardı 60000 tl dizel midline plus verdiler almadım. benzinli aracım var 2014 şuanda gümrükte onu vereyim deyince tamam dedim. inşallah tercihimde üzülmem.
    dediğiniz gibi st aynısını söyledi doğuş bize fatura edecek bizde size ederiz hemen ve zama takılmamış olursun diye.yarında tekrar arayacam son durumu günlük arayıp kontrol ettiriyorum bakalım.

ama fiyatların artmış olması ve daha da artacak olması çok kötü.. böyle güzel ve kaliteli bir araç premium markalar hariç hiçbir markada yok o nedenle tavsiye ettim.

sizin sipariş zamlardan etkileniyor mu?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:16:08 >

• Krom egzos ucunu nerden alabilirim link atabilecek varsa sevinirim. Bide takması nasıl kolay oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BAGUVİX2013

Selam Arkadaşlar;
    İsmim Sinan Öncellikle Bundan sonra bu konudayım hepinize Merhaba
    MR.GG isimli arkadaş benim başka sitede paylaştığım kendi aracım olan aracımın resimlerini paylaşıyor.
    MR.GG isimli arkadaş kimse yalan hesap açmasından ötürü onu kınıyorum.
    Golf 7 1.2TSİ Comfortline manual Cam tavan vs.vs gibi opsiyonlar olan araç benim aracımdır MR.GG Olan hesap sahte hesaptır.
    Bütün Hocalara Duyurulur.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:16:48 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selam Arkadaşlar;
    İsmim Sinan Öncellikle Bundan sonra bu konudayım hepinize Merhaba
    MR.GG isimli arkadaş benim başka sitede paylaştığım kendi aracım olan aracımın resimlerini paylaşıyor.
    MR.GG isimli arkadaş kimse yalan hesap açmasından ötürü onu kınıyorum.
    Golf 7 1.2TSİ Comfortline manual Cam tavan vs.vs gibi opsiyonlar olan araç benim aracımdır MR.GG Olan hesap sahte hesaptır.
    Bütün Hocalara Duyurulur.

Selam Sinan Hocam,

Öncelikle hoş geldiniz... Resimleri paylaştığınız site ve linkini verirmisiniz size zahmet? Benim aracında resimleri varmı aynı sayfalarda bakmak istiyorumda...

Öncellikle Çok Teşekkür Ederim kendi aracımın fotoğraflarını sosyal paylaşım sitem (facebook) paylaşmıştım ama sonra facebook adresim hackerların eline geçince herşeyim gitti bende aracımı yeni aldım diye resimlerini paylaşmıştım MR.GG isimli arkadaş kendi aracım diye forumda kendine yer edinmiş.
    MR.GG arkadaş sizi çok kınıyorum birdaha kimsenin aracını benim aracım diye paylaşmamınızı rice ederim.

Giray hacker diyorsun yani SİNAN hocam...

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:34:04 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

quote:

Merhaba Orhan Bey;
    Dün kendi Aracım için sonax aradım işler çok yoğun zor zaman buldum sonax boya koruma 550tl fiyat verdiler bu fiyat sizce iyimi?

Hahaha ikiside giray bu profillerin maytap geciyolar burda bizlerle bence sorus tarzlari ayni:)Bi mufettis olarak dikkat ederim boyle seylere sorusturmalarda incelemelerde :)

Bu arada cigerci bulamadim yarin aramalarima devam edicem :))

Onur hocam süpersin

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:36:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

quote:

quote:

Buda neyin nesi şimdi ?

Giray troll mü ? Golf'ü yokmu yani ??

Giray'ın GOLF'ü vardır da canı sıkılıyormuş bizimle maytap geçti. Bir de Otomobil Genel'e konu açtı. Onu da kapattılar şimdilik.

Linke tıkladımda kapalı gördüm bende.

Konu neydi başlık neydi konunun tarık hocam? Valla bu girayda olmasa forumda maskotumuz olmuycak heralde

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:37:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Krom egzos ucunu nerden alabilirim link atabilecek varsa sevinirim. Bide takması nasıl kolay oluyor mu?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:35:29 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:38:14 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:38:49 >
  • quote:

Dostlar herkese Günaydın
    Dükkanın kepenklerini ben kapattım yine ben açıyorum.

Günaydın hocam:)
  • quote:

quote:

Mahmut,tarık,orhan hocam şu 125hb 210nm tork yükseltme işi araca zarar verirmi? Yakıta ne gibi etki eder?

Giray sırayla gidelim. Sen folyo kaplatma işini ne yaptın? Birden motor ECU olayina dahil oldun.
    Konuda Emir ve Veysel Hocalar varken bana laf söylemek düşmez chip tuning hakkında.

Chip isi bana yabanci.Orjinalciyim ben
    Tek bildigim su an yapilan islemin ucreti haddinden fazla...

• quote:

.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:42:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Murat Hocam ; Giray arada canı sıkıldığında bizim konuyu keyifsiz bulduğunda konu açar böyle. Biz alışığız Umut Hoca'mın arabasını da ilk sayfada baş köşeye koymuş valla.

Tarık Hocam;
    Nihayet giray hocamın dikkatini çekmesine çektim ama bundan sonra soruların ve sorunların ardı kesilmez ise şimdiden hocalarım beni affetsin
    Giray Hocam yalnız renk seçimi konusunda bir kez daha takdirimi kazandınız bilesiniz....

İlahi Murat hocam

Umut Hocam;
    Bugün de gece nöbetini devraldım. Profilinize baktığımda dikkatimi çeken bir şey var ve hep sormak istiyorum nedeni varsa diye:
    "Hocam %65 karartılmış arka ve ark yan camları neden istemediniz, ya da siz mi istemediniz ....?"
    Şahsen ben kuşun griye müthiş yakışır diye düşünüyorum. Amma velakin fabrika çıkışı olanların tonu ve duruşu ile filmli camlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. Keşke camalrını orijinal karartılmış camla değiştirebilseydim diye tıpkı DİJON'lara yandığım gibi yanıyorum.

Umut Hocam ben yukarıdaki soruya cevap almak için uykusuz bekliyorum
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Umut kardeşim aracını bi arkadaşından satın almıştı yanlış hatırlamıyosam ve araç sıfırken almıştı .. Bunu ilk dönemlerde bende sormuştum kendisine :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tarık Hocam;

İlahi Murat hocam

Umut Hocam;
    Bugün de gece nöbetini devraldım. Profilinize baktığımda dikkatimi çeken bir şey var ve hep sormak istiyorum nedeni varsa diye:
    "Hocam %65 karartılmış arka ve ark yan camları neden istemediniz, ya da siz mi istemediniz ....?"
    Şahsen ben kuşun griye müthiş yakışır diye düşünüyorum. Amma velakin fabrika çıkışı olanların tonu ve duruşu ile filmli camlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. Keşke camalrını orijinal karartılmış camla değiştirebilseydim diye tıpkı DİJON'lara yandığım gibi yanıyorum.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Günaydın Murat Hocam.

Umut Hoca'dsn cevap gelene kadar ben izah edeyim o dönemi. Geçen sene Nisan ayı dolaylariydi. Umut Hoca'ya sipariş oluşturuyorduk ama zam söylentileri başlamıştı ufak ufak. O dönem istenene yakın özelliklerle bu aracı hazır sipariş buldu Umut Hoca.. Siparişi veren arkadaş karartilmis camları kendisi çıkartmış. Büyük ihtimal tek renk film uygulaması yaparım diye düşünmüştür. Siparişi baştan olusturabilseydik bir kaç parça opsiyonu daha mutlaka eklemiş olacaktık. Kısmet böyleymiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tarık Hocam;

İlahi Murat hocam

Umut Hocam;

Umut kardeşim aracını bi arkadaşından satın almıştı yanlış hatırlamıyosam ve araç sıfırken almıştı .. Bunu ilk dönemlerde bende sormuştum kendisine :)

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 15:42:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

quote:

Mahmut,tarık,orhan hocam şu 125hb 210nm tork yükseltme işi araca zarar verirmi? Yakıta ne gibi etki eder?

Giray sırayla gidelim. Sen folyo kaplatma işini ne yaptın? Birden motor ECU olayina dahil oldun.
    Konuda Emir ve Veysel Hocalar varken bana laf söylemek düşmez chip tuning hakkında.

Chip isi bana yabanci.Orjinalciyim ben
    Tek bildigim su an yapilan islemin ucreti haddinden fazla...

ABT için 4.500tl dolaylarında istiyorlardı son zamlardan önce. Sonrasında nereye vardılar ben de bilmiyorum. Tek avantaji garantiyi etkilememesi ve yetkili servisin sipariş üzerine yapması.

• 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.