Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

quote:

quote:

Hahahaha ya insan niye boyle birsey yapmak ister ki anlamak mumkun degil. Herseyden once zamana yazik.en cok orhan hoca emek vermisti ona. Yazik valla cok yazik

Mahmut hocam hepinizin emeğine yazık valla... Konuşmalarımızı hatırlıyorsun:)

Hatirlamaz miyim umut hocam hatirmaz miyim :) bu arada pc ne isime yaradi anlatamam

Azıcık da bize yarasa ya:)

Sanada feda olsun Emir:) Ayıp ediyorsun:))) Sonunda döndünmü sahalara:)

ALLAH razi olun umut hocam.tam da hanimin bi isi icin win7 lazimdi :)

Allah senden de razı olsun Mahmut hocam:) Sendeki win7 zaten:) Senin için olmaz diye vista ve xp bile buldum:))) Bilişim suçlarından içeri giricem senin bu merakın yüzünden Mahmut Hocam:)

Pazar bi bulussak mi? Sizin araclara bisi yapmayacak miyiz?

Olabilir buluşalım isterseniz? Ben satma ihtimaline karşı birşey yapmam gibi ama özledim sizi 1 kahve içmek isterseniz görüşelim derim. Benim fikrim bir sonraki organizasyon akşam yemekli olsun...

Optimumda bi starbucks yapilabilir bence

ok konuşuruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BAGUVİX2013

Merhaba Orhan Bey;
    Dün kendi Aracım için sonax aradım işler çok yoğun zor zaman buldum sonax boya koruma 550tl fiyat verdiler bu fiyat sizce iyimi?

Hahaha ikiside giray bu profillerin maytap geciyolar burda bizlerle bence sorus tarzlari ayni:)Bi mufettis olarak dikkat ederim boyle seylere sorusturmalarda incelemelerde :)

Bu arada cigerci bulamadim yarin aramalarima devam edicem :))

Hocam merkezi bir yerde dükkanların karşılıklı ciğercilerin olduğu yer vardı.

Valla bulamadim hocam lakin gecenlerde tekirdaga gitmistim kofteyi yerinde yiyelim diye cokta farkli bulmadim.cigerde hayal kirikligina ugramak istemiyorum:)Burdan sonra afyondayim kaymaklar sucuklar tobeler olsun kilo almamak icten bile degil

Onur Hocam siz yönetici olarak merkeze geçene kadar kilo almak kaçınılmaz Her yerde meşhur bir şeyler var. Edirne'ye sırf ciğer yemek için gitmek istiyorum. Kırkpınar Lokantası'nin AVM'lerdeki kıytırık lokantalarında bile güzel yapıyorlar. Dışı kıtır yumuşacık, pamuk gibi ciğer. Hele bir de taze denk gelirse

Tarik hocam Siz gelin hele beraber bulur yeriz cigerimizi.

Sizin için bu aksam vites boşta tüketim değerlerimi çektim...

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Hocama ama siz dururken gaza basmissiniz sanirim yanlis mi goruyorum hareket etmiyor arac sanki

Anlık olarak görülebiliyor bu değerler. Bu akşam Boğaz Köprüsü'ne doğru trafikte dur kalk boşta kayarken çektim. 1.vites hareket hemen boşa alıp kayma anında. Sizinkinde sorun olmadığını göstermesi açısından hocam. Normal trafiğe girince ortalama güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 29 Ocak 2014; 23:36:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok Onur Hocam hiç gaz vermiyordum o esnada. Dedigim gibi 1.viteste ivme verip boşa aldım hemen. Altunizade'den köprüye doğru yokuş aşağı. Trafik çok yavaş olduğu için hız çok çok az. 0km değil zaten dikkat

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam ne diyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

ben 3500 km deyim. herhangi bir arıza ışığı yanmıyor. servise uğramaya gerek yok değil mi?

Var Orhan Hocam var.Şu araç kokuları hala burnumda kokuyor.Hiçbir araç kokusu Özön'de takılan kadar zevk vermiyor.Yolun düşerse benim için bir avuç alsan keşke.

Abdullah hocam. sana o süprizi yapacaktım ama ne kokuyu tespit edebildiler ne de koku verdiler. teminde sıkıntı var deyip ektiler bizi. bende de son 1 tane kaldı.

geçen marketten glade markasının mavi şeffaf şisede ocean deniz esintisi kokusunu hanımla beğendik onu kullanıyorum şimdi. 8-9 tl mi neydi. sulu sprey. bayiden aldığımız kokuya benziyor.

Canın sağoksun Orhan hocam.Düşünmen bile yeter.Glade'in bahsettiğiniz ürünü bu muydu?

Boşta tüketim buysa doluta ne tüketir belli değil. TEMEL.

• Sefa Hocam, evvelsi gece zam geleceğini duyunca 120tl'lik daha aldım bu noktaya geldi. Aslında tam dolu değil. Pompa atana kadar doldurmadik. Yakında hızla düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 29 Ocak 2014; 23:42:19 >
  • quote:

Sefa Hocam, evvelsi gece zam geleceğini duyunca 120tl'lik daha aldım bu noktaya geldi. Aslında tam dolu değil. Pompa atana kadar doldurmadik. Yakında hızla düşer.

valla ne kadar zam gelirse gelsin benim alıcağım yakıt 100 lira :)

İlk heves doldurduk bide ne yaktı ölçelim diye ikinciyi doldurduk da bundan sonra gerek yok :) 250 bayılmaya :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Boşta tüketim buysa doluta ne tüketir belli değil. TEMEL.

Allah'tan genel tüketim böyle değil. Genel ortalamamdan çok memnunum. Bu değerler anlık değerler. Birşey ifade etmiyor zaten. Onur Hocam'in araçta sorun olmadığını göstermek için çektim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: favalli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: favalli

arkadaşlar herkese merhaba bugün itibari bende aranıza katıldım. araç bana 1 hafta sonra teslim edilecek. kısmet olursa standart midline donanım beyaz renk 2014 1.2 tsi olacak. bayiyi bugün aradım şuanda gümrükte bir aracım var sizin için ayırabilirim dedi. şaşırdım önce sonra bana uyar dedim. kapora gönderdim 500 tl. aracı benim için ayırdı.

sizlere sormak istediğim aklıma takılan sorular

ilk defa sıfır araç alacam onu belirteyim.
    volkswagen bayisi vekaletname istedi aracı tescil ve devir, plaka işlemleri için. 100 tl verdim notere bu iş için. bana matbuu bir form yolladı.
    aracı 53000 bu ay sonuna kadar verebileceğini belirtti. bu nedenle araç bedelinin en geç cuma gününe kadar ödenmesi aksi takdirde şubat ayında %1.5 zam geleceğini belirtti.
    faturayı keseceklerini söyledi. yani parayı hepsini vereceğim ama araba benim üstüme onlar tescil edecekler bu süreçte.
    Ben istanbul dışında başka bir ilde ikamet ettiğim için inşallah problem olmayacaktır.

Hayırlı olsun şimdiden. Ödemeyi göndermeden evvel hesap numarasini mailinize attırın yazılı olarak. Ödemeyi yaparken de "1.2 Tsi MidlinePlus Beyaz Golf7 Araç Bedeli" olarak açıklama yazdırın. Araç kimin adına tescil edilecekse ona ait banka hesabından para transferini yapın. Böylelikle tüm önlemleri almış olursunuz. İstanbul'daki hangi bayiyle anlastiginizi bilmiyorum ama hepsi birbirinden büyük bayilerdir. Bir sorun yasayacaginizi sanmıyorum. Önlemimiz daha ziyade teslim anında -olmaz ya- araçta vuruk kırık gibi sorun tespit ederseniz aracı teslim almayarak farklı araca rotayı cevirebilme stratejisine kurulu. O nedenle havale açıklamasına araç şasi numarası yazdirmayin.

cevap için teşekkürler. kaporayı havale ederken sizin dediğiniz gibi yaptım. ödeme kısmına aynı şeyleri yazmışım :) tamamen aynı...
    istanbulda avek bayii ile anlaştım ama insan bir garip oluyor haliyle 50000 tl para vereceksiniz sonuçta.bizim gibi taşrada çalışıp büyükşehir imkanlarından uzak olmak kötü..
    aracı dediğiniz gibi bir kontrol listesi ile inceleyip teslim alamayı düşünüyorum.
    aksesuar ne verirler diye yokladım st yi pek yanaşmadı. birde boya koruma camlara 1m film kaplama ve boya koruma önerdi. 900 tl ücret çıkardı bu iş için önerir misiniz.

Aman hocam o önerileri dikkate almayın. Konuda artık motor koruma, koltuk korumayı bile kendi uygulayan arkadaşlar var. Filmin en kalitelisini yarı fiyatından aza yaptiririz. Umut Hocam kendisi yaptırdı. Geldiğinizde uygun zamana denk getirebilirsek aracı incelersiniz. Uzak yoldan geliyorsunuz dışarıda yaptırılacak yerler konusunda da arkadaşlar yardimci olurlar. O kadar para bayiye vermeye gerçekten gerek yok. Satış Temsilcilerine çok hediye diye bastirinca indirime yanasmiyorlar. Siz indirim konusunda birşeyler koparmaya çalışın. En az % 2 - 3 bandına oturtursaniz harika olur.

hayırlı olsun hocam öncelikle...Tarık hocamın dediği gibi bayide boya koruma tarzı uygulamalar hem kaliteli olmayacaktır hemde maliyeti fazla olacaktır. Ben aracıma İstanbul' da SONAX'ın bir bayisinde yaptırdım. Groupon'da kampanya vardı, bana maliyeti 190 tl oldu.normalde yaptırmak istersenizde sanırım 450 tl gibi bir rakam istiyorlar..Öncelikle hayırlısıyla aracınızı alın ondan sonrası kolay, Sonax, Ziebart yada Meguiars tarzı yerlerde yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

• Hava sıcaklığı düşünce lastiklerim çok sevindi

Hocam sizin araba benzinli değilmiydi? 800km gideri var demiş.

• quote:

Evet hocam benzinli. 1.4 tsi 122hp. Manuel

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasılsınız? Sağlık sihhat iyidir inşallah... Sıla-i rahim önemlidir...

• quote:

quote:

Evet hocam benzinli. 1.4 tsi 122hp. Manuel

Nazar göz değmesin... Maşallah...

• Bu aralar çok yoğun olduğum için forumu çok takip edemedim, Giray kardeşimizin yaptığı bu davranıştan ötürü kendisine üzülüyorum, sıkıntıları var sanırım...Başta Orhan hoca olmak üzere pek çok kişinin zamanını aldı..sonuç olarak en büyük zararı yine kendisine verdiğinin umarım farkındadır.
  • topalkartal kullanıcısına yanıt
    Yasin hocam arabayı yıkarken bir gülümseme olmuştu sizde,bendede oluyorda :)))) herpazar arabayı yıkarken yasin hocam aklımda :)))))

• quote:

quote:

Hocam nasılsınız? Sağlık sihhat iyidir inşallah... Sıla-i rahim önemlidir...

aynen hocam. iyiyim çok şükür ferahladık biraz inşaallah. tarık ve umut hocaların krom egzos ucu hediyesinin şoku da halen devam ediyor. araca çok yakıştı içim rahatladı moralim tam sağolsunlar.

Canımsın Orhan baba

• quote:

Yasin hocam arabayı yıkarken bir gülümseme olmuştu sizde,bendede oluyorda :)))) herpazar arabayı yıkarken yasin hocam aklımda :)))))

sanırım bu araçlarımızı ozellestirebildigimiz icin oluyo birazda. etrafımda golf 7 gördüğüm oluyo ama benimkiyle bire bir aynı arac hic görmedim. bu guzel bi duygu :)

bu aracın artıları gercekten cok fazla, o gülümsemelerin temelinde onlar var

• Aracımın arka yazılarını söktüm gizemli bir havası oldu.

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.