Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MR.GG

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Yilda ne kadar benzine para ayiriyorsunuz birde yillik bakim fiyati ne tutuyor almayi düşünüyorum golf 7 yardimci olurmusunuz ayrica tüp takıp kullanan varmi

Hocam aylık benim 150tl buluyor benzin parası yani 150X12=1800tl yapıyor yıllık tabi yine köye filan giderken bu 3000tl gibi civarda tutar benim kendi şahıs fikrim özellikle 1.2 veya1.4 lerde gaz tüp taktırmanıza gerek yok 1.4performans konusunda 1.2den daha iyi ama tabikide 1.2de kesinlikle kötü değil bende şuan 1.2 var hava şartlarından dolayı 8lt yakıyor ama aracı aldığım gün hava sıcaktı ve otobona çıkıp hız sabitleyiciyi etkinleştirdim yakıtım 6.1lt oldu bence 1.2 tercih edin? Başka sorularınız olursa cevaplarım

Ne oldu 50 tl lik yakit ile 240 km olayi :)

Uzun yolda Mahmut Hocam dediğim uzun yola gidiyim bir ortalama yakıtın resmini çekiyim 3.4lt düşürmüşler bile var

3,4 mü??? araç marka model ve motor nedir? anında aracımı satıp onu alıyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Yilda ne kadar benzine para ayiriyorsunuz birde yillik bakim fiyati ne tutuyor almayi düşünüyorum golf 7 yardimci olurmusunuz ayrica tüp takıp kullanan varmi

Hocam aylık benim 150tl buluyor benzin parası yani 150X12=1800tl yapıyor yıllık tabi yine köye filan giderken bu 3000tl gibi civarda tutar benim kendi şahıs fikrim özellikle 1.2 veya1.4 lerde gaz tüp taktırmanıza gerek yok 1.4performans konusunda 1.2den daha iyi ama tabikide 1.2de kesinlikle kötü değil bende şuan 1.2 var hava şartlarından dolayı 8lt yakıyor ama aracı aldığım gün hava sıcaktı ve otobona çıkıp hız sabitleyiciyi etkinleştirdim yakıtım 6.1lt oldu bence 1.2 tercih edin? Başka sorularınız olursa cevaplarım

Ne oldu 50 tl lik yakit ile 240 km olayi :)

Uzun yolda Mahmut Hocam dediğim uzun yola gidiyim bir ortalama yakıtın resmini çekiyim 3.4lt düşürmüşler bile var

Giraycim ben 0'a bile dusuruyorum uludagdan asagiya dogru inince.

Sana gecen yaz ki istanbul-eskisehir arasi tdi aracla elde edilen veriyi soyleyeyi. Fotosunuda koymustum.
    310 km lik yolu 105 km ortalama hiz ile aracta tek kisi ve 3 kademe klima acikken yakit tuketimim 4.3 lt oldu.

Klima kapali ve 90 km hiz ortalamasi ile 3.9 yakardi. Kaldiki bu fabrika degeri.

Bu degerler yakalanir.3.3 te olur.ama anliktir.onemli olan aracin toplam km de ki ortalama yakit tuketimin nedir ?

uzun süreli verilere göre konuşmak lazım. hadi herkeş bu verisini yazsın buraya. benim 10.1 .

iki hafta önce sıfırladım. kısa mesafe hep şehir içi. kış lastikleri takılı. sıcaklık ortalaması -5.

Aracim 1950 km de. 350 km sehirdisi 1600 km sehirici. 1950km nin ortalama tuketimi 6.7. Kis lastigim yok.kasim22 den beri soguk havada kullaniyorum.

benimkiside 1000 km oldu. sanırım ben çok biniyorum :S

• quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

ACIL

arkadaslar tek anahtar kayip. Simdi sadece o anahtari sildirsek serviste, kotu ellere gecip de calinma riski gider mi? Zira arabada anahtarla acma deligi yok kapilarda???? Yardim lutfen...

Alpay Hocam; çalınması derdini bertaraf etmekten ziyade olayın bir de sigorta hukuku boyutu var. Sigorta şirketine kayıp anahtari bildirmeniz ve araç kilitlerinin değişimini istemeniz gerekiyor. Sigorta bunu bildiğim kadarıyla karşılıyor. Allah göstermesin araç çalınma durumunda başınıza sigorta açısından daha büyük sorunlar gelebilir aksi takdirde

Ama arabada kapi kilidi yok? Sadece immobilizer sinyali degismesi kafi olur mu? Tesekkurler ilgin icin...

Alpay Hocam servisi ve sonra kasko sirketinizi arayın mutlaka. Kapı kilidi sizin aracinizda da var. Sadece üzerinde koruma kapağı olduğu için dışarıdan görünmüyor. Sol kapidaki tutamagin sabit bölümünün kapağı açılınca anahtar deliği ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ACIL

arkadaslar tek anahtar kayip. Simdi sadece o anahtari sildirsek serviste, kotu ellere gecip de calinma riski gider mi? Zira arabada anahtarla acma deligi yok kapilarda???? Yardim lutfen...

Alpay Hocam; çalınması derdini bertaraf etmekten ziyade olayın bir de sigorta hukuku boyutu var. Sigorta şirketine kayıp anahtari bildirmeniz ve araç kilitlerinin değişimini istemeniz gerekiyor. Sigorta bunu bildiğim kadarıyla karşılıyor. Allah göstermesin araç çalınma durumunda başınıza sigorta açısından daha büyük sorunlar gelebilir aksi takdirde

Ama arabada kapi kilidi yok? Sadece immobilizer sinyali degismesi kafi olur mu? Tesekkurler ilgin icin...

Alpay Hocam servisi ve sonra kasko sirketinizi arayın mutlaka. Kapı kilidi sizin aracinizda da var. Sadece üzerinde koruma kapağı olduğu için dışarıdan görünmüyor. Sol kapidaki tutamagin sabit bölümünün kapağı açılınca anahtar deliği ortaya çıkıyor.

Yav ben de bir terslik var diyordum :-) sabah ilk isim bu olacak... Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: lyszbrc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

Selamlar,

Sizce aracım için çok mu yüksek fiyat çekiyorum. Hayır 10 günden fazla süre oldu 1 kişi yarım ağız aradı sadece. Yanında birde sıfır kış lastiklerini hediye edeceğim üstelik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.6-tdi-dizel-plus-dsg-otomatik-plus-beyaz-plus-8900-km-plus-orjinal-149138371/detay/

2014 Modeli 80.100-tl olan bir araç için talep etmiş olduğunuz fiyat kesinlikle fazla değil. Hatta 74.000-tl civarına dahi gidebilir aracınız. Sorun piyasanın bulanıklaşmış olması. Biraz da motorin ile benzin arasındaki makasın daralması, benzinlilerin de tatminkar tüketim değerleri sunması. Bir diğer sorun da araç fiyatı belirli bir bandın üzerine çıkınca alıcı kitlesi daralıyor. Örneğin satmaya çalıştığınız araç 35.000tl'lik bir araç olsa en az 20 kişi sizi aramış olurdu. Biraz zamana ihtiyaç olabilir ama istediğiniz fiyat kesinlikle fazla değil.

bence fiyat yuksek 79 a florya mezde cam tavanlisi var 0 km metalik renk ayrica .. kimse yanlis anlamasin ama bu fiyatlara satma ihtimaliniz yok highline olsa bir ihtimal. kasim 15 de 1.2 comfort manuel aracim sahibinden com da en ucuz ilandi ona ragmen arayan cok azdi 46750 e verdim 2. golf 7 imi aldim 21 kasimda evet golf cok guzel bir araba ama 2. elini diger markalara gore degerli olmasina ragmen bence falza abartiyoruz cunku bu fiyatlara ciktiktan sonra cok fazla alternetif var kimse kendini kandirmasin .. tekrar soyluyorum kimse yanlis anlamasin kimseyi kirmak yada sinirlendirmek icin yazmadim

Arkadaş maksimum 2 hafta daha beklerse o fiyatlara sıfır km araç kalmayacak. Sizin bahsettiğiniz aracın Opak rengi yaklaşık 83.500-tl , metalik rengi de 85.000-tl olacak. Araç istediği kadar Highline olmasın 2014 model liste fiyatları ortada. 72.500-tl tam kararında bir fiyat. İddia ediyorum 2 ay tutsun elinde Mart - Nisan'da 74.000-tl'ye rahat satılır bu araç. Highline olması gerekmiyor satilabilmesi için. Her malın ona göre bütçesine uyan alıcısı mutlaka vardır. Bu araç Higline olsa o zaman da talep edilen tutar artacaktı. Satış için aciliyet yoksa fiyat güzel.

• quote:

quote:

ACIL

alpay hocam kullanma klavuzundan yazıyorum

yedek veya ek bir anahtar temin etmek için aracın şasi numarasına ihtiyaç vardır. her yeni ahahtarda bir mikroçip bulunmaktadır ve mikroçipin immobilizer bilgileri ile kodlanması gerekmektedir. anahtarda mikroçip yoksa veya mikroçip kodlanmamışsa anahtar kullanılamaz. anahtarın dili doğru şekilde biçimlendirilmiş olsa dahi kullanılamaz

yeni anahtar serviste ayarlanıyor. bence çalınma riski olmaz. kaybolan boşa çıkacak. en azından anahtar değiştirme kaydınız olur müracaatla riski üzerinizden atmış olursunuz.

Abi tesekkurler. Islerden firsat bulup servise gidecegiz artik...

• quote:

Selamlar,

Sizce aracım için çok mu yüksek fiyat çekiyorum. Hayır 10 günden fazla süre oldu 1 kişi yarım ağız aradı sadece. Yanında birde sıfır kış lastiklerini hediye edeceğim üstelik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.6-tdi-dizel-plus-dsg-otomatik-plus-beyaz-plus-8900-km-plus-orjinal-149138371/detay/

Hocam; Haydar Hocam bu işleri daha iyi bilir ama ben bu ilanın sahibi siz olduğunuzu söylemeden önce ikinci el fiyatlarına bakarken görmüştüm. Tavsiyem İhtiyaçtan Satiliktir ibaresini ilandan kaldirmaniz. Fiyatın düşeceği izlenimi veriyor o nedenle de favorilere ekleyenler varsa beklemeye geçiyorlardır. Fatura keseceginizi belirtmissiniz araç şirket üzerine demek ki. Bu bile fiyati daha düsebileceginizi gösteriyor. Araçla ilgilenenleri beklemeye sevkeden ifadeler kullanmışsınız. Bence bu ifadeleri düşerek ilanı sadeleştirmeniz bile işinize yardimci olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Bnm araç wolfsburg üretimi ve neptune ithaki şuanda dikili açıklarında efesan limanına doğru gidiyor.

Başka hangi gemi var acaba ?

Valla hocam hiç bir bilgim yok Orhan hocam bilir. Hemen çağıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

quote:

Murat hocam siz nerde oturuyorsunuz?

Eğer benden bahsediyorsanız.... SILVERSHADOW
    İzmir/Buca/şirinyer

İzmir'in girişi kadar Türkiye'de berbat yer yok hocam ya , gecekondu bakımından Ankara'yı solladığı kesin .

İzmir candır sıkıntı yok hocam... İstanbul da gel gör sen gecekondu ve çarpık yapıları... Ülkemizin en büyük kenti ya güya....

Kendi ağzınızla benim söylediğimi doğruluyorsunuz.İzmir insanına öyle şehir yakışmıyor malesef.

• Tarık hocam 1.2 için nisan ayı fiyatını vericektiniz?
  • Yunanistan merkezli Neptune Lines taşımacılık şirketinin Car Carrier gemilerinin isimleri ;

M/V NEPTUNE AEGLI    M/V NEPTUNE AVRA    M/V NEPTUNE DYNAMIS    M/V NEPTUNE ILIAD     M/V NEPTUNE ITHAKI     M/V NEPTUNE KEFALONIA     M/V NEPTUNE ODYSSEY    M/V NEPTUNE OKEANIS    M/V NEPTUNE PLOES    M/V NEPTUNE THELISIS     M/V TINKERBELL MAR    M/V IMOLA EXPRESS    M/V LE MANS EXPRESS     M/V MAGNY COURS EXPRESS    M/V NOCC CORAL

• quote:

Tarık hocam 1.2 için nisan ayı fiyatını vericektiniz?

Nisan listesini bulamadım atmışım ama daha iyisi var 2012 model fiyatları

1.2 tsi Manuel vites Comfortline 45.600-tl imiş

• iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

iyi geceler

İyi Geceler Sefa Hocam.

• Arkadaşla araçları bir haftalığına değiştik ,bmw 730d arabada bir burun var sanki gölfün arka koltuğundayım şehir içi kullanıma uygun değil motor sesi baya hormurtulu. Uzun yıllar caravelle kullandım, 730 gemi gibi

• quote:

Tarık hocam 1.2 için nisan ayı fiyatını vericektiniz?

ben 20 martta almistim 1.2 comfort metalik manuel aracimi ama iyi indirimle 46250 ye yanlis hatirlamiosam 48000 civariydi nisanda

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Arkadaşla araçları bir haftalığına değiştik ,bmw 730d arabada bir burun var sanki gölfün arka koltuğundayım şehir içi kullanıma uygun değil motor sesi baya hormurtulu. Uzun yıllar caravelle kullandım, 730 gemi gibi

2.nesil önceki kasa S350, daha iyi arka koltuğuna oturunca insan kendini büyükbaş zannediyo, birde ayaküstüne atıp emniyet kemerimi bağlıyorum ohhh

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyszbrc

quote:

quote:

Selamlar,

2014 Modeli 80.100-tl olan bir araç için talep etmiş olduğunuz fiyat kesinlikle fazla değil. Hatta 74.000-tl civarına dahi gidebilir aracınız. Sorun piyasanın bulanıklaşmış olması. Biraz da motorin ile benzin arasındaki makasın daralması, benzinlilerin de tatminkar tüketim değerleri sunması. Bir diğer sorun da araç fiyatı belirli bir bandın üzerine çıkınca alıcı kitlesi daralıyor. Örneğin satmaya çalıştığınız araç 35.000tl'lik bir araç olsa en az 20 kişi sizi aramış olurdu. Biraz zamana ihtiyaç olabilir ama istediğiniz fiyat kesinlikle fazla değil.

bence fiyat yuksek 79 a florya mezde cam tavanlisi var 0 km metalik renk ayrica .. kimse yanlis anlamasin ama bu fiyatlara satma ihtimaliniz yok highline olsa bir ihtimal. kasim 15 de 1.2 comfort manuel aracim sahibinden com da en ucuz ilandi ona ragmen arayan cok azdi 46750 e verdim 2. golf 7 imi aldim 21 kasimda evet golf cok guzel bir araba ama 2. elini diger markalara gore degerli olmasina ragmen bence falza abartiyoruz cunku bu fiyatlara ciktiktan sonra cok fazla alternetif var kimse kendini kandirmasin .. tekrar soyluyorum kimse yanlis anlamasin kimseyi kirmak yada sinirlendirmek icin yazmadim

Arkadaş maksimum 2 hafta daha beklerse o fiyatlara sıfır km araç kalmayacak. Sizin bahsettiğiniz aracın Opak rengi yaklaşık 83.500-tl , metalik rengi de 85.000-tl olacak. Araç istediği kadar Highline olmasın 2014 model liste fiyatları ortada. 72.500-tl tam kararında bir fiyat. İddia ediyorum 2 ay tutsun elinde Mart - Nisan'da 74.000-tl'ye rahat satılır bu araç. Highline olması gerekmiyor satilabilmesi için. Her malın ona göre bütçesine uyan alıcısı mutlaka vardır. Bu araç Higline olsa o zaman da talep edilen tutar artacaktı. Satış için aciliyet yoksa fiyat güzel.

İmzamdaki aracı bu hafta salı günü 74bin tl'ye aldım. Uzun süre 2. elleri araştırdım, mesela comfortline tdi dsg için 65 üzeri yazanları direk atlıyordum, standart highline tdi dsg lerde 70 üstünü bakmıyordum. Bence aracınızın şu anki şartlar için fiyatı yüksek ancak 2014 modeller geldikten ve fiyatları internette yayınlandıktan sonra bu fiyattan daha rahat satabilirsiniz, 1 ay beklemeniz iyi olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Arkadaşla araçları bir haftalığına değiştik ,bmw 730d arabada bir burun var sanki gölfün arka koltuğundayım şehir içi kullanıma uygun değil motor sesi baya hormurtulu. Uzun yıllar caravelle kullandım, 730 gemi gibi

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

arkada piknik yapılırmış :)

• Oha kol dayamaya bak benim çocuk uyur orda
  • 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.