Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız bnm hatam yanlış yazmışım
    Siz ne düşünüyorsunuz seçenekler hakkında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryzkyzgn

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

quote:

Arabası yeni gelen, foruma yeniden gelen herkes için hayırlı olsun.

Koray Hocam ; Pazar sabahı uyarsa organizasyon yapabilirsek sizi de bekleriz.

Selamlar.
    Buluşmayı ben de çok isterim. Bu pazar olursa eğitimde olacağım için gelemem. Başka bir tarihte olur ve çok kaybolmayacağım bir yer olursa seve seve katılırım. Soracağım çok şey olur, kafanızı şişiririm.

Koray Hocam ; büyük ihtimalle 1 - 2 hafta öteleyecegiz. Yeni tarih size de uyacaktir. Bu arada sorularla sıkmak ne demek, her türlü soruyu hepimize sorabilir diğer araçları da rahat rahat inceleyebilirsiniz.
    Sizinle bildiğiniz bir güzergahta buluşur öyle gideriz organizasyon yerine. Geçen sefer Florya'da bulusmustuk, yine oralar olursa İncirli veya Yenibosna taraflarında buluşup gideriz.

Öyle olursa süper olur. Hatta ben Florya ya bile gelirim kaybolmadan tahminimce.
    Ben de deneme yanılma yoluyla bir şeyler öğreniyorum arada. Mesela bugün solda bulunan koldan vitesin manuele alındığını tecrübe etmiş bulundum. Radyoyu etkiliyor mu diye bakıyordum. (Bir tane var ama hafızadaki kanallar arasında geçiş yapmıyor.) 2. vitese geçmişim araba neden gitmiyor diye korktum birden. Motorda bağırmaya başladı sonradan farkettim yol bilgisayarından. Allahtan kırmızı ışık vardı durunca iki kere daha tıkladım önce 1 e sonra otomatiğe geçti. Tabi arabaya biraz tecavüz etmiş oldum.

Koray hocam bu hafta buluşma olmassa biz yine de Tarık hocamla buluşabiliriz... Siz eğitim yeriniz ve saatine göre haber verin tanışmış olur dertleşiriz. Aslında biz belki sizin kafanızı şişiririz çünkü kafalar çok karışık hocam jant ve renk durumlarından:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar.
    Buluşmayı ben de çok isterim. Bu pazar olursa eğitimde olacağım için gelemem. Başka bir tarihte olur ve çok kaybolmayacağım bir yer olursa seve seve katılırım. Soracağım çok şey olur, kafanızı şişiririm.

Koray Hocam ; büyük ihtimalle 1 - 2 hafta öteleyecegiz. Yeni tarih size de uyacaktir. Bu arada sorularla sıkmak ne demek, her türlü soruyu hepimize sorabilir diğer araçları da rahat rahat inceleyebilirsiniz.
    Sizinle bildiğiniz bir güzergahta buluşur öyle gideriz organizasyon yerine. Geçen sefer Florya'da bulusmustuk, yine oralar olursa İncirli veya Yenibosna taraflarında buluşup gideriz.

Öyle olursa süper olur. Hatta ben Florya ya bile gelirim kaybolmadan tahminimce.
    Ben de deneme yanılma yoluyla bir şeyler öğreniyorum arada. Mesela bugün solda bulunan koldan vitesin manuele alındığını tecrübe etmiş bulundum. Radyoyu etkiliyor mu diye bakıyordum. (Bir tane var ama hafızadaki kanallar arasında geçiş yapmıyor.) 2. vitese geçmişim araba neden gitmiyor diye korktum birden. Motorda bağırmaya başladı sonradan farkettim yol bilgisayarından. Allahtan kırmızı ışık vardı durunca iki kere daha tıkladım önce 1 e sonra otomatiğe geçti. Tabi arabaya biraz tecavüz etmiş oldum.

Koray hocam bu hafta buluşma olmassa biz yine de Tarık hocamla buluşabiliriz... Siz eğitim yeriniz ve saatine göre haber verin tanışmış olur dertleşiriz. Aslında biz belki sizin kafanızı şişiririz çünkü kafalar çok karışık hocam jant ve renk durumlarından:)))

Umut hocam benı unutmayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Haklısınız bnm hatam yanlış yazmışım
    Siz ne düşünüyorsunuz seçenekler hakkında ?

hocam walla bana sorma bana soracak olursan 60bine en mantıklı seçim imzamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar.

Umut hocam benı unutmayın :)

Seni hiç unuturmuyuz MAhmut Hocam:)

• Koray Hocama da uysun beyler buluşma organizasyonumuz. Fatih Abi de haftaya daha rahat olur belki; tebrik ederiz hem Allah'ın izniyle. Ben yarın yada perşembe Faruk Hocaya da sorarım planları ne zamana musait oluyor. Bu arada Veysel ve Emir Hocalardan da görüş alalım
    Emir Hocam kısmetse bu Cuma teslim alacağı için haftaya Pazar calismiyorsa belki ona da daha uygun olabilir 1 hafta ötelemek

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

Merhaba Yasin hocam selamlar İzmirden :)
    Arabanız gelmeye yakın hadi inşallah fotolarınızıda bekliyorz :)
    Dediğinz gibi ışık görüş paketi eklemeliyim.
    Sunroof ve u ledleri de ekleyebilirsem çok güzel olucak bunlara ek olarak :)

bi nazar deger furyası var ama ben paylaşımı seviyorum hocam. foto koyduğumda maşallah dersiniz artık :)

ışık görüş paketi daha ucuz tabi, onu eklemek daha kolay olur. u led ve sunroof sanırım 4200 ediyolar. onları da eklersen super olur ama bu sana kalmış hocam. bütçen varsa keyfin bilir. sadece 2. el düşünülürse o fiyata 1.4 highline artı bikac opsiyon daha mantıklı olabilir.
    ama aynı paraya 1.2 yi azcik daha fazla doldurup daha dolu bi arac kullanabilirsin. azcik yakıt farkı olsada bunun psikolojik rahatlığı ve vergi avantajı da 1.2 nin en one çıkan artıları..

• quote:

Orijinalden alıntı: fth3

quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

quote:

quote:

quote:

Orhan hocam aramıza tekrar hoşgeldin,sizin gibi değerli arkadaşların forumda kalmalarını gönülden isterim.Çünkü Golfü hiç tanımazken başta Tarık hoca ve sizin katkılarınız sayesinde tanıyarak almış oldum.Bu yüzden tekrar teşekkürler.

Fatih Abi ; Pazar sabahı kahvaltı programı oluştursak uyar mı? Müsait misin abi?

Bu hafta kısmetse yeni doğacak bebeğimizi bekliyoruz eli kulağında zaten anormal bir durum olmadığı sürece Rabbim hayırlısıyla sağ-salim hanımla çocuğu bize bağışlarsa herzaman hazırım.Sadece şöyle sorun olur uzaklık yakınlık açısından ben pazar günleri mağazamı açtığım için en geç 11.30-12.00 gibi mağazada olmam lazım.Yeri belirleyin sizler %80 gelirim.

Fatih Abi ; şimdiden Allah bağışlasın, Allah analı babalı büyütsün.
    Geçen sefer gittiğimiz yer de olur ; sana uyan başka yer de olur abi bildiğin yer varsa rahat park imkanı olan.
    Minik kardeşimiz bu hafta sonu dünyaya geliyorsa ; buluşmayı 1 - 2 hafta öteleyelim abi hic sorun degil.

fatih abi hayırlı olsun, allah sağlık sıhhat, uzun ömür nasip etsin

Sağolasın Yasin hocam fakat yanlış anlama olmasın daha beklemedeyiz eli kulağında inşallah hayırlısıyla diyelim.Darısı olmayan ve bekleyen kardeşlerimize

amin abi amin, bizde bekliyoruz ama 4 ay daha bekliycez daha hazır kıta değiliz

• beyler 2014 model icin ne zaman siparis veriyoruz? bir de ocakta zam gelir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muay61 -- 5 Kasım 2013; 22:22:09 >
  • quote:

Koray Hocama da uysun beyler buluşma organizasyonumuz. Fatih Abi de haftaya daha rahat olur belki; tebrik ederiz hem Allah'ın izniyle. Ben yarın yada perşembe Faruk Hocaya da sorarım planları ne zamana musait oluyor. Bu arada Veysel ve Emir Hocalardan da görüş alalım
    Emir Hocam kısmetse bu Cuma teslim alacağı için haftaya Pazar calismiyorsa belki ona da daha uygun olabilir 1 hafta ötelemek

Ben her pazar çalışıyorum o sebeple pazar sabahı yapılacak hiç bir organizasyona malesef dahil olamam

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Koray Hocama da uysun beyler buluşma organizasyonumuz. Fatih Abi de haftaya daha rahat olur belki; tebrik ederiz hem Allah'ın izniyle. Ben yarın yada perşembe Faruk Hocaya da sorarım planları ne zamana musait oluyor. Bu arada Veysel ve Emir Hocalardan da görüş alalım

Ben her pazar çalışıyorum o sebeple pazar sabahı yapılacak hiç bir organizasyona malesef dahil olamam

Emir hoca cumartesi tatilmi sana? Yada hangi günler tatil? Toplu bir organizasyon yapalım kalabalık olarak. Senin araç gelmişken biz araçları satmadan şöyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: THE ARRİVALS

quote:

Orijinalden alıntı: sefakarasu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

quote:

1800 km yi devirdim Allahın izniyle. tek kelimeyle hayatın ta kendisi. muhteşem. biraz kirli kusuruma bakmayın.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

orhan hocam sizi aramızda tekrar görmekten çok bahtiyar oldum,hoş geldiniz, sizin zaten hiç buralardan gittiğinizi tahmin etmiyordum,gölgenizi hep hissettim,geçenlerde ufak da olsa bi taş attım size,bu aracı biyerden gözüm ısırıyor diye, hatırladınızmıaracınızı tekrar allah kazadan beladan korusun,güle güle kullanmak nasip etsin,bilesinizki aracımı oluştururken sizin çok emeğinizi gördüm,tekrar tşkrler

eyvallah kardeşim. ben aslında konudan gittim bu zamana kadar neler oldu konuyu takip edemedim. on gündür tatildeydim.. ancak aracı alınca sözüm vardı fotoğraf ve bilgi paylaşımı için. forum içimize işlemiş bu vesileyle tekrar dönmüş olduk.

fanatik konusunu üstad tarık hocanın öncü fikriyle tartışmalardan ve fanatiklikten uzak durmak için beraber karar vererek kapattık. sonrasında zaten kendisi genişletilmiş herkesi kucaklayıcı bu başlığı açtı. bizim desteğimiz vardir.

fanatik konusu çok hızlı gelişen bir konuydu ama tartışmalara açıktı. çok fazla iddiaya gerek yok tartışmalardan uzak kalmamız lazım ki daha faydalı olalım. bu yüzden fanatik konusunu admine devrettim ve kilitledik. içerisindeki bilgiler istifadeye açık kaldı.

Iyi aksamlar orhan hocam , benim ilk uye oldugum gunlerde sanirim sizinle gorusmustuk. Yanlis hayirlamiyorsan saturday di nickiniz. Tekrar donmenize sevindim

SATURNUS du hocam. teşekkürler. bayağı bir zaman özelden birçok arkadaşa aracını oluşturmaya yardımcı olmuştuk. bu vesileyle çok tanışıklığım oldu. nick kaydımı tekrar saturnus yapmak için müracat yaptım yönetime bekliyorum bakalım hayırlısı

Hoş geldiniz orhan hocam tekrardan ozlemisdik sizi:) bende o yardim ettiginiz arkadaslardan biriyim:) kismetse az kaldi benimde bende c.tesi alirim araci diye dusunuyorum malum samsun uzun suruyor gelmesi:) 3 ay gecmez diyorduk ama surda 3 gun kaldi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: muay61

beyler 2014 model icin ne zaman siparis veriyoruz? bir de ocakta zam gelir mi acaba?

murat hocam, kasım sonu aralık başı gibi siparişler açılır diyolardı sanırım. geçen yıl başında 2500 lira zam gelmiş. bu seneye dair net bi bilgisi olan yok. yorumlar tahminden öteye gitmiyor. aslında uzun süredir doğuşta çalışan satış temsilcileri sene başlarında ne kadar zam geldiğini söyleyebilir. bu da bi fikir oluşturabilir. ben sadece geçen seneki zammı okudum burda. daha önceki senelere dair bi bilgi yok gibi..
  • Arkadaslar sanirsam tek egzozlar icin krom uc yok degilmi sitede oyle yaziyordu sanki? ( mobilden bakamiyorum su anda)

• quote:

Orijinalden alıntı: Happymetu

Arkadaslar sanirsam tek egzozlar icin krom uc yok degilmi sitede oyle yaziyordu sanki? ( mobilden bakamiyorum su anda)

var hocam olmaz mı ben aldım servısten 50 tl ye
  • Tek veya çift ikiside aynı zaten. Sitede tek satıldığı yazıyordur büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

beyler 2014 model icin ne zaman siparis veriyoruz? bir de ocakta zam gelir mi acaba?

tarık hocam soru havada kalmasın. işin erbabı sizsiniz.

orhan hocam hayırlı olsun. guncel bı saturnus olmus :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sefakarasu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

quote:

1800 km yi devirdim Allahın izniyle. tek kelimeyle hayatın ta kendisi. muhteşem. biraz kirli kusuruma bakmayın.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

orhan hocam sizi aramızda tekrar görmekten çok bahtiyar oldum,hoş geldiniz, sizin zaten hiç buralardan gittiğinizi tahmin etmiyordum,gölgenizi hep hissettim,geçenlerde ufak da olsa bi taş attım size,bu aracı biyerden gözüm ısırıyor diye, hatırladınızmıaracınızı tekrar allah kazadan beladan korusun,güle güle kullanmak nasip etsin,bilesinizki aracımı oluştururken sizin çok emeğinizi gördüm,tekrar tşkrler

eyvallah kardeşim. ben aslında konudan gittim bu zamana kadar neler oldu konuyu takip edemedim. on gündür tatildeydim.. ancak aracı alınca sözüm vardı fotoğraf ve bilgi paylaşımı için. forum içimize işlemiş bu vesileyle tekrar dönmüş olduk.

fanatik konusunu üstad tarık hocanın öncü fikriyle tartışmalardan ve fanatiklikten uzak durmak için beraber karar vererek kapattık. sonrasında zaten kendisi genişletilmiş herkesi kucaklayıcı bu başlığı açtı. bizim desteğimiz vardir.

fanatik konusu çok hızlı gelişen bir konuydu ama tartışmalara açıktı. çok fazla iddiaya gerek yok tartışmalardan uzak kalmamız lazım ki daha faydalı olalım. bu yüzden fanatik konusunu admine devrettim ve kilitledik. içerisindeki bilgiler istifadeye açık kaldı.

Iyi aksamlar orhan hocam , benim ilk uye oldugum gunlerde sanirim sizinle gorusmustuk. Yanlis hayirlamiyorsan saturday di nickiniz. Tekrar donmenize sevindim

SATURNUS du hocam. teşekkürler. bayağı bir zaman özelden birçok arkadaşa aracını oluşturmaya yardımcı olmuştuk. bu vesileyle çok tanışıklığım oldu. nick kaydımı tekrar saturnus yapmak için müracat yaptım yönetime bekliyorum bakalım hayırlısı

Hoş geldiniz orhan hocam tekrardan ozlemisdik sizi:) bende o yardim ettiginiz arkadaslardan biriyim:) kismetse az kaldi benimde bende c.tesi alirim araci diye dusunuyorum malum samsun uzun suruyor gelmesi:) 3 ay gecmez diyorduk ama surda 3 gun kaldi:)

burak hocam. çok teşekkürler. birbirimize vefa örneği göstermemiz çok güzel bir duygu. zaman kardeşlik ve yardımlaşma zamanı. ana konuyu okuyup su gibi içip kendimi yetiştirmiştim. şimdi bu bilgiler sayesinde kapımda bekleyen aslanımı en güzel şekliyle oluşturdum ve keyfim huzurum çoğaldı.

bizler gibi tüm arkadaşların bu neşeyi ve sekineti yaşaması en büyük dileğimizdir. gerçekten hayatıma renk geldi. Allah kaza bela vermesin sağlık ve huzur versin çoluk çocuğumuzla.

Kesinlikle hocam kardes kardese bile su zamanda musamma gosteremiyor ama biz birbirimizi tanimamamiza ragmen sıkılmadan usanmadan yardim etmeye calisiyoruz abilerimize arkadaslarimiza insallah dediginiz gibi bu forumda devam eder bu. Bende zamaninda yani yine sizle birlikteyken hayatimda okumadigim kadar forum okumustum golf forumu tabi hic bikmadan usanmadan bi ask yani bu bide iphone almdan olmustum boyle 3-4 ay hic usanmdan hergun 3-4 saat yabanci turkce site farketmiyordu ama ne zman sizi buldumki en son araci olusturdum sonunda sagolun tekrardan cok tsk ederim:)
    İnsallah herkeze allah kaza bela gostermez bi gelsede binsek artik ama:)

• quote:

quote:

quote:

tarık hocam soru havada kalmasın. işin erbabı sizsiniz.

orhan hocam hayırlı olsun. guncel bı saturnus olmus :)

Hocam Resmi sitede 300 lü rakamlardan bahsediliyor krom egsost ucu için. Sen 50 tlye aldım demiştin nasıl oluyoki o?

• quote:

quote:

Arkadaslar sanirsam tek egzozlar icin krom uc yok degilmi sitede oyle yaziyordu sanki? ( mobilden bakamiyorum su anda)

var hocam olmaz mı ben aldım servısten 50 tl ye

Hadi ya ben bilmiyordum mahmut hocam sagol bide onu hediye istim ben o zman:) internet sitesinden baktigimda cift egzoz icin diyordu sabirim parantez icinde fiyat icinmis demekki o zman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HappyBrk -- 5 Kasım 2013; 23:27:46 >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.