Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THE ARRİVALS

Aynen öyle.

Vay hocam ben bunu Golfte çok dinliyorum, nelerde parmağın var senin
  • Kapı kolu elinde kalan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

arkadaşlar, aracı alırken hediye olarak neler alınabilir?

orijinal kauçuk paspas ve denizli menşeli bagaj havuzu zaten veriyolar.
    bunların dışında krom egsoz ucu geldi aklıma. başka neler önerirsiniz?

Hocam bence insaf edin bana hiçbirşey vermediler

doğru dürüst indirim alamıyorum serdar hocam napayım, bende olabildiğince fazla hediye koparmaya çalışacağım..

Bende sıfıra sıfırdı hocam.

Bana ruhsat kabı deri ve güzel iki anahtarlık vermişlerdi. Bütün Golf sahiplerine veriyorlarmı bilgim yok.

Hediye alan arkadaşların önerileri daha doğru olur size.

• topalkartal kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar Hocam. Bugün vw izmir vosmer bayiine gittim 3 araç kombinasyonu oluşturduk. Fikirlerinizi bekliyorum.

VOLKSWAGEN GOLF 1.2 TSI MANUEL COMFORTLINE 50.200 TL
    RENK: BEYAZ
    OPSİYONLAR:
    1. YER TASARRUFLU STEPNE=100 TL
    2. SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ=1280 TL
    3. ERGOACTİVE KOLTUKLAR=980 TL
    4. DIJON JANTLAR=480 TL
    5. RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI=413 TL
    6. XENON FAR=1300 TL
    7. COMPOSITION MEDYA=826 TL
    8. KARARTILMIŞ ARKA VE YAN CAMLAR=413 TL
    9. ARKA LED STOP VE PLAKA AYDNLTMA=870 TL TOPLAM: 56.862 TL
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    VOLKSWAGEN GOLF 1.6 TDI COMFORTLINE 62.900 TL
    OPSİYONLAR:
    1. SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ=1280 TL
    2. XENON FAR=1300 TL
    3. ERGOACTIVE KOLTUKLAR=980 TL TOPLAM: 66.460 TL
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    VOLKSWAGEN GOLF 1.6 TDI MIDLINE PLUS 58.700 TL

OPSİYONLAR:
    1. HIZ SABİTLEYİCİ 462 TL
    2. ÖN SİS FARLARI VE STATİK FARLAR 426 TL
    3. ÇOK FONK.DERİ DİREKSİYON 1073 TL
    4. OTOMATİK KLİMA 298 TL
    5. ERGO ACTIVE KOLTUKLAR 980 TL
    6. COMPOSITION MEDYA 826 TL TOPLAM: 62.765 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Abazaoğlu

Kapı kolu elinde kalan var mı ?

Nasıl yani ?

• Eyvallah hocam saygılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Orijinalden alıntı: fth3

Arkadaşım Toyota bayiinde yeni toyota corollayı denemeye gitmiş .Denemeden sonra otomotik vites geçişlerinden memnun olmadığını söylemiş ve satış temsilcine Dsg Golf u kullandığını (yani benim aracımı)çok memnun kaldığını hatta vites geçişlerini anlamadığını belirmiş.O da ona DSG şanzımanlarının problemli olduğunu ve 30.000 km den sonra sorun çıkarttığını ayrıca çok bilen bu satışçı DSG garantisininde 30.000 e kadar olduğunu belirtmiş ne dersiniz?Bu konuda açıklamalarınızı bekliyorum çünkü arkadaşımında kafasını bulandırmış.Teşekkürler

hocam benım 2011 model polo aracım var ve dsg. su an 30 bınde. hıcbır problem yasamadım. hatta aracı satıyorum ve bugun kaporasını aldım. dun general otoda (vw yetkılı servısı) ekspertiz yapıldı. aracın mekanıgınde hıcbır problem olmadıgına daır rapor verdıler.
    cok afedersiniz arabayı hayvan gıbı kullanırlarsa hersey olabılır. ama normal kullanımda hıcbır sorun yasanmaz.

Hocam Polonun eksi ve artıları neler sayabilirsiniz sınıfına göre? Sizdeki motor neydi?

1.4 motor comfortline paketti.

sınıfının bence honda jazz ıle bırlıkte en ıyı arabası. arabayı alırken corsa, punto, jazz, fiesta ve yarisi incelemiştik. bu saydıklarım içinde jazz ve polo en ıyısıydı. jazz, polodan daha pahalı ama cok daha donanımlıydı. ben aldıgım donem polo 36900, jazz 39800 du. ayırca jazz ın modelını begenmedı esım.

malzeme kalıtesı, dıger markalar ıle hemen hemen aynı fıyatta olması, vıtes gecıslerı artıları
    vıtes 1 den 2 ye gecerken sol onden gelen zıncır sesı cok barız. ayrıca 140-150 den basmıyım artık dıyorsunuz.

ben genel olarak cok memnundum.

Bizim diğer Grandepunto bugun satıldı, Polo düşünüyoruz.

Puntoya göre iç mekan genişliği ve yakıt tüketimi konusunda çekimserim.

arkadasımda punto var. hıc kullanmadım ama genıslıgı aynı belkı punto cok az daha buyuktur. yakıt olarak 33-35 kr yakarsın. puntoda hemen hemen aynı. ama malzeme kalıtesı olarak cok fark var.

• quote:

quote:

o da nasıl oldu? var mı böyle bir kayıt?

1 hafta olmuştu Wolfsburg üretimi araç, yıkamacıya gidip kendim yıkamacıya gidip k yıkayacağım sırada sol arka kapıyı açım dedim küçük bir parça var ilk önce o yerinden çıktı sonra diğer büyük parçayı da elime aldım.

Eskihisar'da kapı kolu yapıldı kayıt var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatan haini Spartacus -- 5 Kasım 2013; 18:50:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy299

İyi akşamlar Hocam. Bugün vw izmir vosmer bayiine gittim 3 araç kombinasyonu oluşturduk. Fikirlerinizi bekliyorum.

OPSİYONLAR:
    4. DIJON JANTLAR=480 TL
    6. XENON FAR=1300 TL
    OPSİYONLAR:
    2. XENON FAR=1300 TL

OPSİYONLAR:
    4. OTOMATİK KLİMA 298 TL

hocam bu 3 unun arasında sec dıyorsun ama yuksek ve dusuk arasında 10 bın tl fark var. sartlar aynı degıl kı

bence eger 66.460 tl ye kadar cıkarsan 1.4 122 bg hıghlıne arac al. ustune sunroof, ergo, renklı yol bılg.,led stop, u-led eklet. babalar gıbı kullan.

• Haklısınız. Ancak 1.4 tsi düşünmedim benzinli olursa seçeneğim 1.2 tsi olucak.
    Sadece bugün 1.6 tdi midline plus üzerine bir kaç opsiyon ekledik ve 1.2 tsi comfortline arasında kaldık
  • quote:

Haklısınız. Ancak 1.4 tsi düşünmedim benzinli olursa seçeneğim 1.2 tsi olucak.
    Sadece bugün 1.6 tdi midline plus üzerine bir kaç opsiyon ekledik ve 1.2 tsi comfortline arasında kaldık

O halde 1.2 ye opsıyon doldur hocam. Bunu dızel sıparısı olan bırı soyluyor dıkkatını cekerım :)

• martuc kullanıcısına yanıt
    Evet gerçekten şaşırdım sonuçta siz dizel alıyorsunuz şimdiden hayırlı olsun aracınız Allah kaza bela vermesin şimdiden..

U led i bende eklemeyi düşünüyorum. Sunroof düşünmüyorum.
  • Benim teslim cuma gibi gözüküyor kredi büyük oranda onaylandı bir eksik evrak var dosyaya o konacak perşembe trafik tescil işlemi yapılacak. 2500 tl kasko çıkardılar %40 hasarsızlığım vardı oran artabilir 1200 1400 bandına oturur dendi kasko. Kasko ve garanti uzatımı bedavaya gelmiş oluyr kredi faizi indirimiyle.

Edit: vaad edilen indirim aynen uygulandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 5 Kasım 2013; 18:32:38 >
  • quote:

Evet gerçekten şaşırdım sonuçta siz dizel alıyorsunuz şimdiden hayırlı olsun aracınız Allah kaza bela vermesin şimdiden..

U led i bende eklemeyi düşünüyorum. Sunroof düşünmüyorum.

Esımın ısrarı nedenıyle dızel alıyoruz. Yoksa benım gonlum 140lık benzınlıden yanaydı. Yıllık en fazla 15 bın yaparız. Onun ıcın dızel degmezdı. Ama naparsın hatun mu araba mı dedık hatunu sectık :)

Hocam beyaz alacaksın. Sonra cam tavan ekletmedım dıye pısman olma. Herseyden once gorsellıgı cok degıstırıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake14

Günaydın herkese Allah herkese kazasız belasız Golf'ünü sürmek nasip etsin, almış olanlara da alacak olanlara da, amin Orhan Baba da geri döndü artık bizi kimse yıkamaz

gökhan hoca sağolasın. gaza gelmiyelim hep birlikte. artık tartışmalardan uzak olmak istiyorum. biliyorum birileri asla boş durmayacak. ama huzur ortamı yakalansın ve devam etsin artık derim.

Hocam hoşgeldin özlemiştik seni burada görmek ne güzel çok mutlu oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtmtt -- 5 Kasım 2013; 18:47:16 >

• quote:

Bana tek hediye takoz verdiler umarım sana vermezler sen bu tarz hediyeleri kabul etmediğini belirt hocam . Takoz yerine paspas falan olur de hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bence insaf edin bana hiçbirşey vermediler

doğru dürüst indirim alamıyorum serdar hocam napayım, bende olabildiğince fazla hediye koparmaya çalışacağım..

Bende sıfıra sıfırdı hocam.

Bana ruhsat kabı deri ve güzel iki anahtarlık vermişlerdi. Bütün Golf sahiplerine veriyorlarmı bilgim yok.

Hediye alan arkadaşların önerileri daha doğru olur size.

satış temsilcimle baya muhabbet ediyoruz, indirimsiz araç alan da çok anladığım kadarıyla ama burda pek dile gelmiyor sanırım. ruhsat kabı ve anahtarlık da aklımda olsun serdar hocam, teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

quote:

1800 km yi devirdim Allahın izniyle. tek kelimeyle hayatın ta kendisi. muhteşem. biraz kirli kusuruma bakmayın.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

orhan hocam sizi aramızda tekrar görmekten çok bahtiyar oldum,hoş geldiniz, sizin zaten hiç buralardan gittiğinizi tahmin etmiyordum,gölgenizi hep hissettim,geçenlerde ufak da olsa bi taş attım size,bu aracı biyerden gözüm ısırıyor diye, hatırladınızmıaracınızı tekrar allah kazadan beladan korusun,güle güle kullanmak nasip etsin,bilesinizki aracımı oluştururken sizin çok emeğinizi gördüm,tekrar tşkrler

eyvallah kardeşim. ben aslında konudan gittim bu zamana kadar neler oldu konuyu takip edemedim. on gündür tatildeydim.. ancak aracı alınca sözüm vardı fotoğraf ve bilgi paylaşımı için. forum içimize işlemiş bu vesileyle tekrar dönmüş olduk.

fanatik konusunu üstad tarık hocanın öncü fikriyle tartışmalardan ve fanatiklikten uzak durmak için beraber karar vererek kapattık. sonrasında zaten kendisi genişletilmiş herkesi kucaklayıcı bu başlığı açtı. bizim desteğimiz vardir.

fanatik konusu çok hızlı gelişen bir konuydu ama tartışmalara açıktı. çok fazla iddiaya gerek yok tartışmalardan uzak kalmamız lazım ki daha faydalı olalım. bu yüzden fanatik konusunu admine devrettim ve kilitledik. içerisindeki bilgiler istifadeye açık kaldı.

Iyi aksamlar orhan hocam , benim ilk uye oldugum gunlerde sanirim sizinle gorusmustuk. Yanlis hayirlamiyorsan saturday di nickiniz. Tekrar donmenize sevindim

• quote:

quote:

quote:

quote:

o da nasıl oldu? var mı böyle bir kayıt?

1 hafta olmuştu Wolfsburg üretimi araç, yıkamacıya gidip kendim yıkamacıya gidip kendim yıkayacağım sırada sol arka kapıyı açım dedim küçük bir parça var ilk önce o yerinden çıktı sonra diğer büyük parçayı da elime aldım.

Eskihisar'da kapı kolu yapıldı kayıt var.

benimde Wolfsburg üretimi araç. ama ilk defa bu sorun kaydını sizden duyuyorum hocam. geçmiş olsun. garantiden mi yaptılar? ücret felan ödemediniz değil mi?

30 TL işçilik
    60 TL kapı içinde kırılan plastik parça

Bonus olarakda Almanya'ya mail attırdım servisten eğer cevap gelmesse kendim atcam maili tabiki servisi şıkayet etcem bonus olarak.

• quote:

OPSİYONLAR:
    4. DIJON JANTLAR=480 TL
    6. XENON FAR=1300 TL
    OPSİYONLAR:
    2. XENON FAR=1300 TL

OPSİYONLAR:
    4. OTOMATİK KLİMA 298 TL

Bizde Comfort jantının yerine higline jantını opsiyon listesine eklemiştik Yer tassarufu sağlayan stepne ücretsiz eklenmişti.

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.