Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (2361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim.

Meraktan malum siteye düşen birkaç ilana göz gezdirdim Highline adı altında kırpıpmış otomobil satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Kırpılmış demek için alman konfigüratöre girip highline ı incelemenizi öneririm bizim highline lar daha dolu

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam opsiyonların olmaması dolayısıyla Avrupa'da satılan bir Golf'e nazaran kırpıldığından bahsetmek istedim. Aracın İngiltere versiyonunu inceledim yaklaşık 77 küsür opsiyon vardı. Bizde topu topu 10 küsür.

• Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Bayiye gidip opsiyon listesi istediniz mi internette verdikleri epey eksik oluyor

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Golf forumlarında bulduğum opsiyon listelerini inceledim. Malum sitedeki araçlar ve VW sitesinde yer alan donanımları inceleyip opsiyon listesinin kısıtlı olduğu kanısına vardım.

• Dendana kullanıcısına yanıt
    Civic Sedan veya Golf. Civic HB 'te gelecek yok. Bizim vatandaşımız o kasayı sevmez çünkü ya sev ya nefret et tasarımı var. Sedan daha garanti bir tercih olur. HB kasa istiyorsanız kesinlikle GOLF.

• 3.sene yıllık bakım faturası ( 1.2 TSi 105hp DSG )

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

3.sene yıllık bakım faturası ( 1.2 TSi 105hp DSG )

küçük bir rakam da olsa asla cam suyu koydurmam. para tuzağından başka birşey değil. bu serviste de koydurmadım. bu arada gerçekten ucuzlamış veya vw söyledikleri kadar kazıkçı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dendana

yeni golf mü yeni civic hb mi karar veremiyorum sizce hangisi ve neden ?

son kasayı kullanmadım ancak eski kasa civic'i şirket aracı olarak çok kullandım. golf 7'nin kalitesinden çok uzak. kişisel birşey ama tip olarak ta golf'ü daha fazla beğeniyorum. benim sıralamam golf-astra-focus-civic-corolla-308 şeklinde olurdu.
    Herkesin kendine oluşturdugu karakteristik araba tasarımı var. Birisinin begendiğini bir baskası begenmez, bir başkasının begendiğini birisi begenmez.

Civic hb tasarım olarak bana hitap etmediği için kötü diyemem. Ben sadece arka tarafını begenmiyorum .

İleriye dönük yorum yapmak gerekirse civic hb satarken sizi zorlastırır, sedanı zor satılırken gerci bu yeni kasada neolur şuan için bilemiyorum , hb kasanın bana göre hiç şansı yok.

Net bariz şekilde 2. Elde zarar ettirir ettirdiği gibide kolay satılmaz.

2. El piyasasını hb global düşündüğümde civic en son sırada.

Derseniz ben modifiye düşkünüyüm tarz olsun şekil olsun civic size hitap edebilir, tercih edilebilir.

Diger hb sınıfındakiler daha oturaklı agır başlı bi kacı modifiyeye yatkın olsada yapılacak müdehaleler sırıtacaktır.

R , gti baktıgımızda tampon ve jant dışında extra abartı yorumlanamamış.

Golf tasarım dili olarak belki size yavan gelebilir ama ileriye dönük dolu dolu zengin şekilde geri gelir.

Golf sayfasındayız diye demiyorum. Astra civic ile kıyaslansa.

Golfe yaptıgım yorumun aynı olcaktı.

Benim karakteristik tasarım dilim golfden yana aynı şekilde ileriye dönük golfden yana.

Golfu aldıgınızda civic için

Civic aldıgınızda golf deyip keşkelerle yaşamamak için

Size tavsiyem motor, tasarım, donanımı , kaliteyi bir köşeye atın hangi arabanın içinde rahat ediyorsanız içinize siniyırsa ve işte bu benim arabam dediğinizde o arabayı tercih edin.

Gercek anlamda kararsız kaldıysanız.

Hocam ; tercihiniz Civic olacaksa Sedan tercih etmeniz konusunda hala ısrarcıyım.

Sunroof havadardır , alışınca vazgeçemezsiniz. Sedan kasa daha ömürlü olacaktır, özellikle ileride 2.elde HB sizi satış zamanı olarak üzebilir. Sedan daha kabul görebilecek hatlara sahip sonuçta ama karar sizin tabiki.

Herkesden bilgi edinin ama aldanmayın. O videoyu ceken kişinin araba anlayışı bu demek ki.

Hangi marka olursa olsun makyajdan pek birsey beklemeyin.

Degişecek parcalar belli ön tampon ön far , arka tampon arka stop ve içerisinde ufak dokunuş.

Eskisinden farkı yok , o bu şuya aldanmayın. Golf 7 cıktıgında 6 nın daha kaliteli oldugunu herkes söyledi eeee 7 almayalım mı. Nekadar ekmek okadar köfte.

Bir arabadan birsey eksikmediği sürece yeni birseyler üstüne gelmez. Gelsede fiyat alır başını gider.

Herşey dengeli ölçülü şekilde konumlandırılmış.

Bu civic içinde gecelerli 1.6 atmosferik benzinliye devam ediyor ve liste fiyatı turbo motorlunun fiyatı...

Bu degildir ki civic pahalı. 5-6 bin kiralık turbo farkını donanıma veya kaliteye yöneltmiş..

Araba almak zor bir süreç insanın aklına hertürlü hersey geliyor ve bakar kör durumuna geliyor.

Bazı donanım ekipmanları kişiye özgü gereksiz veya gereksiz gelebilir fakat tarık hocamında dediği gibi sunroofa alıştıktan sonra bir sonraki arabada mutlak sunrof isteniliyor.

Biraz lüxe kaçıyor ama xenon mu sunrofmu sunrof derim.

• Bugün yolcu ettim , Allah yeni sahibine de kazasız belasız, sorunsuzca ve keyifle kullanmayı nasip etsin.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Tarık hocam Allah daha iyi otomobiller almayı nasip etsin inşAllah kazasız belasız.. 2. el otomobil fiyatları malum,sıfır otomobil fiyatları :( Kangoo,kedi,patner bakmaya başladım suv ve otomobil niyetine:)

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun Nazım Abi. Benim kafamda henüz farklı planlar ve fikirler var , daha oturtamadım. Fiyatların 2.el ve 0km dalgalanması benim de aklımı çok karıştırıyor. Vereceğimiz kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum.

• Tarık hocam, sizin için hayırlısı neyse o olsun..

• Hayırlı olsun Tarık hocam

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Serdar Hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Çok teşekkürler Serdar Hocam.

Hedef nedir Tarık hocam?

Passat klübüne üye yapalım

• 
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.