Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huseyin_Karaduman

Arkada oturan yolcuların ayaklarını serinletecek havalandırma kanalları VW GOLF VII incelikleri bu olsa gerek...
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

99 model astra g mizde de var=)

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Tarık hocam senin uzun süreli hız ortalaman mı yüksek benimki mı dusuk anlamadım. (53-31) sanırım ara sokaklarda cok geziyorum ben :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SILVERSHADOW kullanıcısına yanıt
    selamlar murat hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

selamlar murat hocam :)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 10:56:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin_Karaduman

Arkada oturan yolcuların ayaklarını serinletecek havalandırma kanalları VW GOLF VII incelikleri bu olsa gerek...

99 model astra g mizde de var=)

Golfe özel değilmiş öğrenmiş olduk bizde

• ...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 11:03:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

Tarık hocam senin uzun süreli hız ortalaman mı yüksek benimki mı dusuk anlamadım. (53-31) sanırım ara sokaklarda cok geziyorum ben :)

Ben şehiriçi pek kendi aracımı kullanmıyorum Yasin Hocam. Nisan - Mayıs döneminden itibaren sehirdışı ulaşımım arttığı için ortalama hızım da yükselmeye başladı.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 9 Temmuz 2016; 11:03:57 >
  • Sezer Hocam o kocaman ekrandan nasıl vaz geçeceksiniz?
    8 Ekimden bu yana alışmış olmalısınız bir hayli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 14 Temmuz 2014; 18:35:51 >

• Murat hocam yine vermişsin alttan alttan odunu

• quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

Sefa Hocam
    Nerde pırıl pırıl bir Golf görsem aklıma ilk siz geliyorsunuz.
    O kadar özdeşleştirmişim ki sizi titiz bir temizlik gerektiren ve ışıltısı çoook emek isteyen Siyah ile...
    Geçen gün güneş altında yıkamak zorunda kaldım...
    Leke oldu her yeri benim R'sızın... yine siz geldiniz aklıma gri bu kadar zorsa siyah kim bilir nasıldır? diye söylendim kendi kendime.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Murat hocam bende dun yikadim lakin bgn yagisli :) siyahimsisiyahim benek benek oldu foto ekliycemde hata veriyo

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• SILVERSHADOW kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet benim için de dezavantaj ve üzüldüğüm iki şey var. Biri ekran boyutu diğeri de anten :/

Fiyat farkı bu kadar çok çıkmasaydı tekrar düşünürdüm ama o fiyat farkına daha kullanışlı donanımlar ekletmek daha mantıklı geliyor. Bir şey daha hatırladım, 64 GB'lık HDD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersunar -- 14 Temmuz 2014; 19:51:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Como golunden golf sw.

Italyada dıkkatımı ceken sey tum dıjon jantlı golflerde halojen far vardı
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• Çift u led düşünenler varsa kaçırmasınlar. Ampüller, balastlar, kargo masrafları her şey dahil yaklaşık 3200 tl. Opsiyon fiyatından bile daha ucuz. Golf 7'm olsa bir an bile düşünmezdim şahsen.

http://www.ebay.com/itm/VW-Golf-7-R-Schwarze-Bixenon-LED-blinker-Tagfahrlicht-Scheinwerfer-/261530477839?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item3ce46e650f

• Arkadaşlar iki tane sorum var.İmzamda bulunan araçta geri vitese takıldığında sağ aynayı aşağı eğme ve marşa bir defa dokunup tutmaya gerek olmayan özellikvar mıdır? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF109

Arkadaşlar iki tane sorum var.İmzamda bulunan araçta geri vitese takıldığında sağ aynayı aşağı eğme ve marşa bir defa dokunup tutmaya gerek olmayan özellikvar mıdır? Teşekkürler.

Tek marş tüm donanım seviyelerinde standart hocam.

Geri vitese geçince sağ ayna inme özelliği de Sürüş Konfor Paketi olan araçlarda ve Highline'larda standart. Yani sizin aracinizda her iki ozellik de mevcut olacak.

• Çok teşekkürler .Katalogta yazmayanları ara ara burada soruyorum..Zahmet oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF109

Çok teşekkürler .Katalogta yazmayanları ara ara burada soruyorum..Zahmet oldu.

Estağfurullah hocam ne zahmeti

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.