Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de servise yaptırmayın. Servise yaptırırsanız hem cebinizden daha fazla para çıkar (zira hem servis hem de waxar dediğiniz firma para kazanmalı bu işte) hem de ne derece iyi bir uygulama olur tartışılır.

Kaput filmi konusunda ise kaputu komple kaplatmanızı tavsiye ederim. Aksi halde film olduğu her şekilde belli olur hatta zamanla çirkin bir görüntü oluşur. Benim araçta komple kaput, komple çamurluklar ve tampon filmli durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 2 Haziran 2014; 20:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla böyle bir uygulama yapılacaksa adres belli : Ziebart

Servis öper.
  • Cevaplar için teşekkürler. Yeni araç aldığımız için heyecanlıyız ve bayiler bunu gayet iyi biliyor ve kullanıyor sanırım.
    Yılda yaptığım km en fazla 8000 bunun 5000-5500km si uzun yolda geçiyor. Tak-çıkar korumaları araştırayım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entelim -- 2 Haziran 2014; 20:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

İlla böyle bir uygulama yapılacaksa adres belli : Ziebart

Servis öper.

izin için Ankara'ya geldiğimde oradan yapmayı düşünüyorum aslında. Ankara'da güvenilir bu işi yapan bir yer varsa tavsiyelere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entelim

Aracı nasipse yarın teslim alıyorum. Satış temsilcisi aradı kampanya var dedi Waxar diye bir firma varmış Xzilon boya koruma ve komple renk farkı yapmayan kaput filmine 1100tl fiyat verdiler. Siz ne diyorsunuz gerek var mı?

Ben kaput filmini Edremitteki şubesinde 400 liraya yaptırdım.Tabiki kaputa taş vurduktan sonra yaptırmıştım.Eğer ben yine sıfır araba alırsam kesinlikle kaput filmi yaptırırım.Çünkü yalnızca taşlardan korumuyor aynı zamanda kuş pisliği,çamur ve tozlardan da koruyor.Daha arabam bir haftalık iken kaputa taş vurmuştu.Rutuştan sonra serviste yaptırdım ve sizinde serviste yapmanızı öneririm çünkü araba garanti altında olduğu için herhangi bir sorunda yardımcı olurlar.Ayrıca satış temsilcim de kesinlikle serviste yaptırmamı söylemişti.

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 2 Haziran 2014; 20:58:02 >
  • Makyajlı Mk.7'nin spy fotosu
  • Arkadaşlar herkes arabasına bu şekilde mi inip biniyor yoksa benim aracıma binenlerde mi sorun var canım çıkıyor arabayı temizleyeceğim diye, galoş mu dağıtsam herkese napsam?

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxylive -- 2 Haziran 2014; 22:08:08 >

• levent17 L kullanıcısına yanıt
    Serviste yaptırdığınız kaput korumaya dışarıda sağlam bi yerde yaptırdığınız kaput korumadan farklı olarak servis nasıl bir garanti veriyor? Serviste yaptırdığınız kaput filminin markası nedir, kaç mikron kalınlığındadır; servis bu konuda bilgi verdi mi? Satış temsilcisi illa ki serviste yaptırın der, hatta belki "dışarıda yaptırırsanız kaputtaki boyanın garantisi bozulur" bile diyebilir, adam muhtemelen o işten komisyon alacak çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Serviste yaptırdığınız kaput korumaya dışarıda sağlam bi yerde yaptırdığınız kaput korumadan farklı olarak servis nasıl bir garanti veriyor? Serviste yaptırdığınız kaput filminin markası nedir, kaç mikron kalınlığındadır; servis bu konuda bilgi verdi mi? Satış temsilcisi illa ki serviste yaptırın der, hatta belki "dışarıda yaptırırsanız kaputtaki boyanın garantisi bozulur" bile diyebilir, adam muhtemelen o işten komisyon alacak çünkü.

Ben bir ara kaputun resmini çekip koyarım.Yalnız yaptıkları işçilikten ve malzemeden çok memnunum.Kaputta film olduğunu farketmiyorsunuz bile ve şimdiye kadar bir sorun yok.Garanti meselesi ise,kaput için o kadar önemli olduğunu sanmıyorum ama sonuçta arabayı onlardan aldık ve garanti için kurallara uymak zorundayız.Üstelik burada da daha iyi bu işi yapacak bir yer başka bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Tam beyaza aklım gidiyor, sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Tam beyaza aklım gidiyor, sonra...

Siyah çok asil gösteriyor aracı.

• **
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 3 Haziran 2014; 10:23:44 >

•  VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• Kaputumdaki nazarlık..
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• R-Line hiçbir zaman opsiyon listesine girmeyecek mi?
    İki yan çıta, bir ön tampon vs. otomobile olumlu yönde nasıl bu denli karakter değiştirtir anlamıyorum.
    Şu direksiyonun bile suruş zevkini en az %25 arttıracağını duşunuyorum. (kendi adıma)
    Gerçek R ayrı bir alem zaten.
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 4 Haziran 2014; 13:13:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

R-Line hiçbir zaman opsiyon listesine girmeyecek mi?
    İki yan çıta, bir ön tampon vs. otomobile olumlu yönde nasıl bu denli karakter değiştirtir anlamıyorum.
    Şu direksiyonun bile suruş zevkini en az %25 arttıracağını duşunuyorum. (kendi adıma)
    Gerçek R ayrı bir alem zaten.

R-Line Doğuşun taktiği hocam. Getirseler Leon FR satmaz, belki Golf Gti bile olumsuz etkilenir.

• Selamlar;

Allah izin verirse; mesai durumu elverirse yarın, olmaz ise en geç cumartesi günü sipariş vermeyi hedeflemekteyim.

Daha önce kısaca burda konuşuldu ve kararımı da vermiştim ama şanzıman tercihimi dsg den yana kullanacağım.

Siparişi oluşturmayı düşündüğüm araçla ilgili detaylar muhtemelen şu şekilde olacaktır :

Golf 1,2 Tsi
    Comfort
    Dsg
    Işık Görüş Paketi
    Bixenon Led Gündüz
    Sürüş Konfor Paketi
    Led Arka Stop + Yan ayna aydın.
    Renk ? ( Siyah ile Günbatımı Kırmızısı arasında halen kararsızım )
    Şu renkli yol bilgisayarı konusunda kararsızım. Olsa da olur olmasada.
    Jant Konusunda bilgim yok. İlave bir siparişe gerek var mı ? Üzerinde hangi jant ile gelir ?

Sizce bu sipariş uygun mu ? Eklemek ya da çıkarmak ger
    eke
    n donanım var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: focus_smmm

Selamlar;

Allah izin verirse; mesai durumu elverirse yarın, olmaz ise en geç cumartesi günü sipariş vermeyi hedeflemekteyim.

Daha önce kısaca burda konuşuldu ve kararımı da vermiştim ama şanzıman tercihimi dsg den yana kullanacağım.

Siparişi oluşturmayı düşündüğüm araçla ilgili detaylar muhtemelen şu şekilde olacaktır :

Golf 1,2 Tsi
    Comfort
    Dsg
    Işık Görüş Paketi
    Bixenon Led Gündüz
    Sürüş Konfor Paketi
    Led Arka Stop + Yan ayna aydın.
    Renk ? ( Siyah ile Günbatımı Kırmızısı arasında halen kararsızım )
    Şu renkli yol bilgisayarı konusunda kararsızım. Olsa da olur olmasada.
    Jant Konusunda bilgim yok. İlave bir siparişe gerek var mı ? Üzerinde hangi jant ile gelir ?

Sizce bu sipariş uygun mu ? Eklemek ya da çıkarmak ger
    eke
    n donanım var mı ?

Hayırlı olsun hocam. Opsiyonlariniz güzel ancak DSG'li araçta ECO modu gerekliliği nedeniyle mutlaka Sürüş Profili Seçimi özelliğini eklemenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde yokuş aşağı gidislerde araç vites büyütmüyor ve ses olarak içeride lüzumsuz gürültü oluyor, motor zorlanıyor. Ayrıca yakıt tüketimine katkısı da tartışılmaz.

Sizin için Bluetooth bağlantısı önemli ve müzik sistemi ekranı da daha kaliteli dokunmatik olsun isterseniz 5.8" Composition Media sistemini de düşünebilirsiniz.

Yan Ayna Aydınlatma ayrı bir opsiyon değil. Katlanır Ayna opsiyonu eklerseniz birlikte geliyor. Katlanır Ayna olmayan araçlarda ayna altı aydınlatması mevcut değil.

Renk olarak bu 2 renk arasında kalıyorsanız Siyah 'ın kullanisliligina dair cekinceleri bir yana bırakırsak ben Siyah derdim.

Kullandığınız yol asfalt kalitesine göre 17" jantlar sizi rahatsiz etmezse Dijon jantları ekleyebilirsiniz. Yer Tasarruflu stepne tercihi yaparsanız hem maliyeti bir miktar düşer hem bagaj 4 parmak kadar aşağıya doğru büyür.

İleride cam filmi uygular mısınız bilemiyorum ama Karartılmış Arka Camlar da düşünülebilir. Camlarin kendinden karartma olmasi trafik çevirmelerinde ceza yazilmamasini temin eder.

• 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.