Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24972498249925002501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Tesekkurler cevaplar icin , ben dovizin cok dusmeyecegini dusse bile maalesef firmalarin bunu indirim olarak bizlere yansitmayacaklarini dusunuyorum.

manuel golfle ayni fiyata 1.0 dynamic a3(otomatik) alabiliyorum , bu ikisi arasinda kaldim aslinda :)
    A3 sıfır km mi? Eğer öyleyse tabii ki a3.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Evet öyleymiş. Bu devirde çok saçma MP3 formatından başka format tanımaması.

Neyse, bende kaliteli parçaları bluetooth ile dinliyorum dediğiniz gibi.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Acaba makyajlı Highline modellerdeki multimedya sisteminin kapasitesi MP3 formatı ile sınırlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanistanbul

A3 sıfır km mi? Eğer öyleyse tabii ki a3.

Alıntıları Göster
    Evet sifir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Araç 1,6 motor dizel.
    Garip olan sitede en baz model olarak 1,0 motor seçeneği var manuel ve otomatik olarak.
    İster şirket aracı olsun, ister hususi araç olsun 1.6 TDI manuel vitesli araçların hepsi 5 vitestir., Garip olan birşey yok hata yapıyorsunuz çünkü en baz donanım 1.0 motor olan araç benzinlidir., Sonuçta benzinli motor daha ucuz olduğundan en düşük fiyatlı olan o dur., ve diğer nokta aracın en baz donanım mı yoksa en dolu donanım mı olduğu nu farklı motor seçenekleri belirlemez., donanım isimleri belirler..!!

-Midline Plus (en baz donanım)

-Comfortline (orta paket)

-Highline (en dolu donanım)
  • Herkese selam, arkadaşlar yeni Golf 7.5 highline ekranlarda (belki daha öncekilerde de vardır), ekranda bazı yazılı uyarılar çıkıyor. Bunların topluca dökümanını bulmak mümkün mü?

Ekranda örneğin, şu kadar sonra benzinin bitecek, lütfen benzin alın yazısı beliyor, ya da belli saatten fazla kullanımlarda, dinlenmen gerekir uyarısını yazıyor gibi.

1300 den sonra ya da önce debriyaja basın gibi bir uyarı görülmüş bugün ama anlaşılamadan ekrandan kaybolmuş. Bunların topluca listesini bulabilsek keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Evet sifir hocam

Alıntıları Göster
    golf dizel a3 benzinli sanırım böyle bile olsa ben hiç düşünmeden a3 alırım üstelik dsg var..1.0 motor gerçekten az yakıyor tabii kullanıma bağlı ama dizel ile benzinli arasında aylık yakıt farkı en fazla 100 civarı olur bence kabul edilebilir bir fark.. sonuçta premium bir araç ve otomatik vitesi de Büyük rahatlık.

• _emreyy_ kullanıcısına yanıt
    Aracı temiz kullandığınız sürece satması daha kolay olacaktır.. benim aracım 63.000 de fren balatasını ilk defa değiştirdim geçen hafta ..Usta şaşırdı değişmiştir ama hatırlamıyorsun diyor yok dedim usta bu arabayı sadece ben kullandım değiştirsem hatırlarım..bana pek inanmadı😀..Fabrikada takılan parçalar gerçekten uzun Ömürlü oluyor.. Ama sonrasında takılanlar her ne kadar orjinal olsa da fabrikadan çıkan parça gibi uzun Ömürlü olmuyor.. bakalım kaç kilometre gidecek yeni fren balatası.

• Manuel vites kullanan arkadaşlar durur vaziyette 1. Vitese atarken bazen geçmeme sorunu oluyor mu? Bazen 1 e atarken geçmiyor oturmuyor yerine , boşa alıp debriyajdan çekip yeniden basıp vites 1 e öyle geçiyorda. Vw de kronik sorun mu bu acaba?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    hocam bazı manuel golflerde bu hata var kronik , formlardan detayları arastırın derım .... vites gecıslerınız sert mı ozellıkle 1 den 2 ye gecerken ??
  • Bendeki araç 2015 golf tsı conf.suruş k.paketli 15 bin km de,kazasız boyasız....

Çalıştığım kurum da arkadaştam şöyle bir teklif geldi.yani astra dizel oto.2017 model.13 bin km de ..üzerine 15 bin ver takas edelim dedi..

Kararsız kaldım iki gündür düşünüyorum.takas yapmalı mıyım?.

• tatum kullanıcısına yanıt
    yapmamalisin
  • captain_07 C kullanıcısına yanıt
    hayır başka sıkıntı yok, bazen 1. vitese geçerken sıkıntı oluyor dediğim gibi, kronikse normal bir durum o zaman
  • 3 yılda 15k km yapmışsınız dizel aşkı neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: high-fidelity

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet öyleymiş. Bu devirde çok saçma MP3 formatından başka format tanımaması.

Neyse, bende kaliteli parçaları bluetooth ile dinliyorum dediğiniz gibi.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Acaba makyajlı Highline modellerdeki multimedya sisteminin kapasitesi MP3 formatı ile sınırlı mı?
    Sadece mp3 değil flac formatındaki şarkılarıda destekliyor
  • forzaGilles kullanıcısına yanıt
    Makyajlı modellerin bir diğer artısı bu da. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatum

Bendeki araç 2015 golf tsı conf.suruş k.paketli 15 bin km de,kazasız boyasız....

Çalıştığım kurum da arkadaştam şöyle bir teklif geldi.yani astra dizel oto.2017 model.13 bin km de ..üzerine 15 bin ver takas edelim dedi..

Kararsız kaldım iki gündür düşünüyorum.takas yapmalı mıyım?.
    Opel 'in donanımı nedir.? En üst paket olan Excellence donanımı ise belki düşünülebilir ama opel 'de golf 'ün ergonomisini ve konfornu bulamasınız
    Hocam opeller ikinci elde artık eskisi gibi değil, çok çabuk değer kaybediyor bilginiz olsun. Ama arkadaşınızın arabası 2017, bu bir artı.

• quote:

Orijinalden alıntı: high-fidelity

Makyajlı modellerin bir diğer artısı bu da. Teşekkürler.
    makyajlı-makyajsız her iki model de flac dosyasını destekliyor hocam
    Yaptığınız yılda 5-6 bin km. Diesele gerek yok bence de. Gol'teki konforu bulamazsın Astra'da.
    Zaten 5-6 yıl bindikten sonra benzinli golf'ün ederi diesel otomatik astra kadar olacaktır.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    kronik denilebilir , pekı yollardaki engellerden geçince malum araba çok yavaslıyor ve 2. vitese atıp ılerlıyoruz , boyle bır durumda 2. vitese atınca arabada stop etme oluyor mu ??
  • 
Sayfa: önceki 24972498249925002501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.